ETS 2 Onal Map Turkiye [Ana Konu]

Onal Mapı Unutun adam işlerinden kendi hayatına vakit ayıramıyor bide maplamı uraşcak

1 Beğeni

Sanırım ekran kartı yanmış ekran kartı alamadığı için devam edemedi

Merhaba arkadaşlar. Önal Map v1.3 sürümü çok yakında 1.42 için paylaşılacaktır. Eklediğim yeni bir şey yok sadece 1.42ye uyarladım. (Yapımcı Muhammetin haberi ve izni vardır.)

5 Beğeni

Onal Turkey Harita modu v1.3 sürümü 1.42 için güncellenmiştir. https://sharemods.com/3pypwf60n55p/OnalTurkeyMap_v1.3.scs.html

1 Beğeni

Diger İllerimiz için devamı gelecek mı canakkale’den ılceler olacaktı biga lapseki çan vb

2 Beğeni

Dün indirdik , ellerine sağlık . Süpriz bir araçla güzel bir video gelecek :wink::+1:

1 Beğeni

Maalesef gelmeyecek sadece ets2 nin yeni sürümü çıkarsa yeni sürüme güncellenecek.

Şuan da harita tüm dlcleri gerektiriyor ama bir sonraki güncelleme de sadece going east ve black sea dlcsini gerektirecek.

ben kımseyı zorla tutmuyorum bılgılendıgın ıcın tesekkur ederım gercekten gurur verıcı

Ben sana zorla tutuyorsun mu dedim ? Sadece normal bir şekilde maalesef gelmeyecek dedim bundan ne anladın ? Yks sınavı nedeniyle sadece yeni sürümlere güncellerim . Yeni yerler ekleyemem.

1 Beğeni

Tüm harita dlcleri gereklidir. ( İberia dahil)
Haritada değişiklik yoktur sadece 1.43e uyarlandı.

1.39 daki sadece Road To Black sea ve Going East gerekli olan sürümü haftaya tekrar 1.43e uyarlanıp yayınlayacak.

4 Beğeni
1 Beğeni
4 Beğeni
1 Beğeni

Sakarya otogar

Berceste

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü

Türk Telekom Arena

Bunların hepsi aslında V2 de çıkacaktı ama Muhammet harita yapmayı bıraktığı için ve haritaya ben devam ettiğim için v1.4 e ekledim.

3 Beğeni

Benim editörde ilk yaptığım şehir Bolu’dan görüntüler

Enişte Bey Paşaköy Mezarlığı

Gerçekteki hali

2 Beğeni

Yaptığım yerin gerçekteki hali . Eklediğim binalar değişecek

Gerçekteki hali

Gerçekteki hali. Ben birazcık değiştirdim

Bolu otogar daha bitmedi

Attığım yerler daha tam bitmedi
Ben ilk defa şehir yaptığım için ufak tefek hatalar olabilir. Zamanla hatalarımı düzeltip sizlere daha iyi yerler yapacağım.
Umarım bu yaptığım yerleri beğenmişsinizdir. Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum

5 Beğeni

Yaptığım yerler

6 Beğeni