ETS 2 Onal Map Turkiye [Ana Konu]

Başarılar knkm , gunden gune daha da guzelleşiyor . Eline emegine saglık.

1 Beğeni

Teşekkür ederim knk .

1 Beğeni

Sen Muhammed Önal’ın yarım bıraktığı işin devamını yapıyorsun ya senin Yaradan’ına kurban!

3 Beğeni

Gerçekti halleri elimden geldiğince benzetmeye çalıştım (tam bitmedi)

5 Beğeni

eline emeğine sağlık reis gün geçtikçe dahada güzelleşicek inş. kolaylıklar dilerim

1 Beğeni
3 Beğeni

Yakında paylaşılacak.

6 Beğeni

Önal Türkiye Map v1.4 YAYINDA!!!
Açıklama kısmındaki linkten ücretsiz olarak 1.44 veya 1.45 açık beta için indirebilirsiniz.
Önal Türkiye Map v1.4 yenilikleri
Sakarya
Bolu
Bolu dağı ve tüneli
Keşan
İstanbul yeni yollar
İstanbul Fatih Sultan Mehmet köprüsü

Yapımcı
Muhammet Önal ve MRTHS

Destekçi
Oyuncuyusbis ekip

Haritada bulduğunuz hataları , istek ve önerilerinizi Discord discord sunucumuza gelip yazabilirsiniz.

Bu sürümü yapmamda bana yardımcı olan ve beni destekleyen Oyuncuyusbis ekibine teşekkür ederim.

9 Beğeni

Başarıların daim olsun kardeşim.

3 Beğeni

Yurtdışına kapalı heralde vpn uygulamanı kapatman gerekiyor

buna ayrı profil açıyor muyduk yoksa promods haritasıyla birleştirip oynayabilir miyim?

Normal bir profilde sadece harita modu olarak Önal Türkiye mapi aktif ederek oynayabilirsiniz. Başka haritalarla birlikte aktif edince hatalar ve sorunlar oluşuyor. O yüzden profilde Önal mapten başka
aktif harita modu olmasın.

1 Beğeni

Anladım peki teşekkür ederim kardeşim.

Öncelikle merhabalar. Haritayı yayınladığınız için teşekkür ederim. Lakin bir sorun var. Modu aktif ettim (hiç bir mod yüklü değil). Nedense oyuna her girdiğimde yükleme ekranında “İçerik tespit edildi. Lütfen bekleyiniz.” yazısı çıkıyor ve 1 dakika sonra oyuna giriyor. Yani yükleme yaklaşık 60 saniye sürüyor. Oyuna her girsem hep bu oluyor ve sıkıcı geliyor. Çünkü içerik tespit edilirse entegre olduğu için bir daha bu yazı çıkmaz ve yüklemesi yaklaşık 5 saniye sürer. Hani bu sorun sizde oluyor mu yoksa sadece benle alakalı mıdır bilmek istiyorum. Onun dışında Muhammet Önal’ın yaptığı o haritayı hasret kaldıydık. Sen de sağol devamını getirdin. O yüzden sana teşekkür ederim. Beni nasıl mutlu ettin bilemezsin. Şimdiden kolay gelsin.

1 Beğeni

Otogarlardan yolcu alınabiliniyor mu ?

Yok maalesef alınamıyor

1 Beğeni

O sorun bende hiç olmadı , tanıdığım bir kişide oldu. Sorunun kaynağını bulup çözeceğim.
Rica ederim , sağolun.

Bu harita geliştirilmeye devam edicekmi emeğinize sağlık

haritada bursa kısmında ufak bir ya bug yada hata var resimlerini koyuyorum

Özet

Bu metin gizlenecek

2 Beğeni

Kullandığınız başka moddan kaynaklı olabilir . Bende böyle sizde ki gibi hata gözükmüyor. Hatta ikinci resimdeki binanın olduğu yerde normal servis var.

1 Beğeni