ETS 2 Onal Map Turkiye [Ana Konu]

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.
Uzun bir süredir üzerinde çalıştığım il,ilçe barındıran yeni büyük bir TR map projem var. %25i bitmiş durumda kanaldaki diğer videolardan da haritanın gelişimlerini takip edebilirsiniz. :slight_smile:

Düzenleme.
Yavuz sultan selim köprüsüyle artık yakalar ayrıldı. V1.1 güncellemesiyle beraber ise yanlış yazılmış ve yanlış renklendirilmiş tüm yollar düzenleniyor. Ek olarak gölcük ve dilovası eklenmiş durumda, Kırklarelinden burgaza ise bir sınır kapısı ekleniyor. V1.1 bomba gibi geliyor.
Tüm simulasyon severlere iyi forumlar efenim :slight_smile:

V1.1 SÜRÜMÜ YAYINLANDI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

Arkadaşlar Haritanın yeni sürümü 1.37 sürümüne güncellenmiş bulunmakta. Aşağıda verdiğim videodan hem bilgi edinebilir hem de indirebilirsiniz. Ayrıca hâlâ 1.36 sürümü oynamak isteyenler için de bir versiyon çıkaracağım yakın zamanda.
Onal Turkey Map [OTM] 1.37x Güncellemesi Paylaşım ! │Yenilenen Şehirler!│ETS 2 - YouTube

26 Beğeni

Aramıza Hoşgeldin

1 Beğeni

Sabırsızlıkla bekliyoruz. İstanbul’a gelince olay bitiyordu şimdi en azından devamını oynayabileceğiz. Ayrıca 10 gün içinde bu sürümü çıkarıp çıkarmaman konusunda bilemiyorum videolarda oynanabilecek seviyede duruyor. Yayınlanabilir en azından yeni bir şey başlatır ve devamı için daha iyi çalışırsın.

10 Beğeni

Görüşün için teşekkürler abi. Öyle yapmayı düşünüyorum

Türkiye Tırcılar Cumhuriyetine Hoşgeldin Kardeşim :sweat_smile:

Hoş buldum :joy:

1 Beğeni

ilk defa yerli üretim bi haritada etraf dolu görünüyor. diğerlerinde 18 wos haulin türkiye haritasından bu yana tile açıp üzerini boş bırakmış gibiydi.

umarım gerçeğe uygunluğu yakındır :slight_smile:

4 Beğeni

Bence şimdilik V1 versiyonu paylaşman iyi olur diye düşünüyorum.Devamında çalışırken bir nebze olsun daha rahat çalışırsın elimizde bir versiyonu olur ve oynuyor oluruz daha fazlası içinde beklemeye geçmiş oluruz ve yaptığın yerleri oynarken de bizler sende zaman kazanmış olursun diye düşünmekteyim,emeğine sağlık tekrardan çok güzel proje…

2 Beğeni

Hayırlı olsun arkadaşım. Dörtgözle beklemekteyiz.

1 Beğeni

kastamonu inş gelir

abi şu black sea dlcsine göre yaparmısın ya

Zaten DLC’lerle uyumlu olarak çıkacak :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Kardesim Lüleburgaz Kırklareli gelir mi

Bekliyoruz :wink:

Signed By yılmazEFSANE

Map yarın paylaşılacakmış bilgilendirme geçeyim…

iyi bakalım bekliyoruz güzelce oynamak lazım

4 Beğeni
6 Beğeni

Proje çok güzel ve olması gerektiği gibi ilerliyor. Öncelikle eline emeğine sağlık. Heyecanla bekliyoruz, her türlü tanıtım konusunda destek vermeye hazırız. Kolaylıklar dilerim.

3 Beğeni

map bugünmü çıkacak

Evet akşam üzeri yani bir kaç saate paylaşılması planlanıyor.

1 Beğeni