ETS 2 Onal Map Turkiye [Ana Konu]

Merhaba, ben Kulcu, ETS2 için Türkiye Haritası ararken bir anda OnalMap ve Extended konularına düştüm, öncelikle söylemeliyim ki, iki tarafında yaptığı işler tek kelime ile EF-SA-NE, ancak şahsi olarak ben ilk hangisi çıkarsa onu kullanmayı tercih edeceğim :smiley: Aslında iki grupta birleşse efsane işler yapabileceğini düşünüyorum, yada sürekli yardımlaşsalar, o yaptığını ona verse, şu yaptığını şuna verse gibisinden yamalar daha hızlı çıkar. Ayrıca, gerçekçilik açısından, tavsiye olarak mola alanları eklenebilir diye düşünüyorum. (Berceste, Menteşeoğulları gibi mola yerleri), Onal’ın daha hızlı bitip gelişeceğini, Extended’inde çıkınca büyük bir patlama yapacağını düşünüyorum efendim. Memleketim olan Zonguldak’ın eklenmesi de ileride eklenebilirse beni çok mutlu edecektir ki, yapımcıların sorusuna göre yardım edebilirim. İki konuya da yazdım ancak bu konu için ekleyeceklerim olacak, hocam lütfen yolda giderken ağaçlar ekleyin, İstanbul’dan yola çıkıp, hangi şehire giderseniz yolların kenarı full ağaç dolu oluyor hocam, çok rica ediyorum, çok fazla olmasa bile göz kararı ağaç eklemenizi istiyorum. Sürç-i lisan ettiysek affola.

2 Beğeni

OnalMap zaten çıktı, geliştirilip yeni sürümü çıkarılıyor, TR Extended Mod ise çıkmadı, geliştiriliyor.

1 Beğeni

Ben V2 için çıkıp gelişeceğini konuştum hocam, v1 ve 1.1’de hata olduğunu söyleyen vardı YouTube’de.

1 Beğeni

Mapta Sakaryadamı Var ve map detaylımı? şehir içi vs

Bayağı detaylandırılmış, mola yerleri bile var, stadyumu bilemem ama.

Öncelikle teşekkürler. Fakat v1 ve v1.1 in hatalı olduğu gerçek dışıdır. Youtubeye OnalMap yazarsanız çıkan sonuçlara bakabilirsiniz :slightly_smiling_face: yani hata her haritada olur bu da bir kul yapımı iş. Zonguldak konusuna gelirsekte sanırım her takipçim zonguldaklı:joy: herkes zonguldak bekliyor,o zaman kırmak olmaz.

1 Beğeni

Berceste gibi dinlenme tesisleri ise v2de ekleniyor. Stadyumlar dahil

Sakarya önümüzdeki sürümde sizlerle.

Teşekkürler :smiley: , çok sağolun. V2 Temmuz-Ağustos gibi çıkar mı?

1 Beğeni

sanırımı çanakkalede olacak boluda eklenirse ankara yolu açılıtr…

Bolu - Ankara yolu yapılırsa Bolu - Zonguldak yolu da yapılmış olur.

1 Beğeni

Planlarım erken çıkarmak. Ama en iyisini yapmaya çalışıyorum,bu versiyon sadece yenilik getirmeyecek ayrıca optimizasyon çalışmaları da yapacağım,bu yüzden geç çıkabilir diğer sürümlere göre… Hedefim fazla bekletmemek,ve en iyisini yapmak

1 Beğeni

Evet çanakkale de gelecek. Çanakkaleye yapılan köprü de planlarım arasında :slight_smile:

1 Beğeni

Bolu dağı ektedir.

4 Beğeni

Konuyu çok takip edemedim. Sorun oldu mu bilmiyorum da… Erzurum da gelecek mi acaba hocam :d Artvin-Erzurum arası baya inişli, virajlı :smiley:

Projenin en son şehirleri arasında, Ama bir aksilik olmadığı sürece elbette er ya da geç yapılacak.

1 Beğeni

Tamamdır, iyi çalışmalar hocam

1 Beğeni

Bazı markaların reklam tabelalarını oluştururken simülasyon türk ailesini de unutmayalım dedik… Ara ara şöyle tabelalar koyacağım yol kenarlarına

13 Beğeni

Şu şekilde de diğer reklam tabelası örneklerini verelim.

15 Beğeni

Güzel olmuş elinize sağlık,çok bilmişlik olmasın ama şöför yerine şoför olarak düzeltilirse daha hoş durur.

2 Beğeni