Cattle and Crops - Ana Konu

2 Beğeni

unutmadık seni c&c çıkaracaksın bu cuma güncellemeyi ulan! :smiley:

Germe kayışı yok yani :roll_eyes:

onların üst üste römork üzerinde gittiğine şükredelim bence şu an :smiley: sonra sen fantezilerini denersin oyunda

Kayış var herhalde dikkatli bak balyaların dikine iki tane bişey çıkıyor kayış olabilir :slight_smile:

onları farketmiş zaten ama balyaların ön taraflarındada aynı şekil siyah izlerden var ayrıca kayış olsa römark bağlanmış şekilde ucunda kancalar olması lazımdı. Farming Sim de olduğu gibi…

Balya güncellemesi çıktı! Tekrar dan sendeyiz Hasan abi :slight_smile:

Cattle and Crops’ın Balya ve Ekipmanları Güncellemesi

1 Beğeni

Ekim ayında grassland güncellemesi bekleniyor ama gelir mi göreceğiz. Ay sonu olmadan çıkmaz zaten :slight_smile:

Cattle and Crops’ın ot biçme, kurutma gibi ekipmanlarının ve özelliklerinin yer alacağı Grassland Update için bir ekran görüntüsü paylaşılmıştı. Bu ay sonu çıkması bekleniyor.

1 Beğeni

Balya güncellemesinin videosu için tarla hazırlayıp ekiyorum zaten zamanı hızlandırıp büyütücem biçicem ve sonra balyaları size göstericem akşama biter herhalde :slight_smile:

Oyunun son durumu nasıl sence alalım mı artık?

alma abi 20 satten sonra pişman olursun şuan alıp oynanacak gibi değil kendğim hiç zevk almadığım oynamadığım için söylüyorum

1 Beğeni

Eğer çok merak ediyorsan alıp deneyebilirsin beğenmezsen iade edersin. Farming sim le kıyaslanmamalı. Bu oyun hala gelişim sürecinde. Birde sistemine güveniyorsan al tabiki :slight_smile:

1 Beğeni

c&c zenk alınmazmı be. ayıpsın :slight_smile: valla fs ye 100 basar

Ekim işlemleri başka bir tarlada başladı daha büyütüp biçicez sonra balya. :frowning:

5 Beğeni

Hasan özendiriyo bizi illa aldıracak :smiley:

Kardeş oyunu kaç saat oynadın sakıncası yoksa yazarmısın ?

ilk çıktığı günden beri daha steam e düşmeden önce. siteden aldım ogün bugündür oynuyorum.

Biçmeye başlıyorum öğlende balya yaparız tarla yarım yamalak oldu :smiley:

2 Beğeni