Cattle and Crops - Ana Konu

bezdim :smiley: yükleme kısmı çok kötü oldu şimdiden söyleyeyim

3 Beğeni

Arkadaşlar alınmayın ama oyunu aşırı leş geldi gözüme,bir kaç güzel yanı var onun harici aşırı kötü şu hali ile.

Oyunu adam gibi geliştirmezse FS’nin yine rakipsiz kalacak.Gördüğüm kadarı ile de geliştirmesi baya yavaş ilerliyor.

Çayır makineleri neredeyse tamamen bitti ve tarlalarda işlerini yapıyorlar. Grafikler, kurutma sürecinde hava ve makinelerin etkisini gösteriyor.

Güncelleme geldi 3.3gb boyutunda :smiley: motor güncellemesi var çünkü bakalım neler değişmiş ortalık gene :smiley: kızıştı karıştı offf

1 Beğeni

O zaman indiriyim tekrar

Farming simulatoru görünce cattle and crops değerini ve farkını bi kez daha anladım hele hele şimdi otlak güncellemesi çıkınca :slight_smile: oyun baya şekillendi, az kaldı…

optimizasyon olmmadıkran sonra dünyanın en iyi oyunu olsa ne 970 1050 ti orta ayarlarda kasıyor fps yerlerde oyun daha boş

1 Beğeni

abi 1060 6 gb modeliyle oynuyom yerlerde fs 19 açıyom aha oyun diyorum içimden bu cattle toplayamıyacak bence

malesef fs 19 dan sonra girsim takılmadan oynayamadım :frowning:

Evet timeline gene güncellenmiş…

(önceki timeline)

Normalde otlak güncellemesinden sonra ekonomi ve binalar vardı şimdi otlak güncellemesi 2 demişler? Acaba ne yapacaklar?

q4 19 maşallah

zaten daha öncede öyle yazıyormuş, yukarda ekledim
ama timeline güncellenmiş…
Çoklu oyunculuğu baya bi ertelemişler nerden baksan 6 ay aslında doğru karar oyun bitmeden multiplayer getirmek saçma olurdu…

Vakit kazanıyolar aralıkta çıkacak güncellemeyi ertelemiş oldular böyle devam ederse 2019 dada bitmez bu oyun

Video ne zaman gelicek Hasan abi?

Daha incelemedim bile :smiley: yazıyı bile yazamadım.

1 Beğeni

960M 4gb modeli Ultra ayarlar ile hafif sıkıntılar olsa da rahatça oynanıyor. Sizin o ekran kartı ile daha rahat oynamanız gerekiyor. Oyunun sıkıntıları olduğu doğru ancak yerlerde demek geliştirme sürecinde olan bir oyun için haksız bir yorum olur.

2 Beğeni

Bunlarda 2020 de cıkara aklar heralde hep erteleme onca para nereye gitti merak ediyorum.

Kesinlikle katılıyorum, her güncelleme çıktığında bide optimizasyona mı uğraşsınlar zaten hep erteleniyor, şimdilik idare etsinler demişlerdir, en son bittiğinde adam akıllı ele alırlar

bozuk olan optimizasyonu düzeltsinler bir daha her güncellemede gerek kalmaz oyunun parasını ver 5 yıl bekle oynamak için 4 5 tane erken erişim oyun aldım hepsinide bitirdim ama bu oynanmıyor ki bitsin ortada daha bir şey yok direk çöp

İkide bir sürekli aynı şeyleri yazmaktan vazgeçelim. Oyunla ilgili kimse bir şey paylaşmıyor sürekli şurası burası kötü yiene ertelendi tarzında yorumlar geliyor.

3 Beğeni