Cattle and Crops - Ana Konu

hayvancılık
tarım
çiflik

Farming simulatoru görünce cattle and crops değerini ve farkını bi kez daha anladım hele hele şimdi otlak güncellemesi çıkınca :slight_smile: oyun baya şekillendi, az kaldı…

optimizasyon olmmadıkran sonra dünyanın en iyi oyunu olsa ne 970 1050 ti orta ayarlarda kasıyor fps yerlerde oyun daha boş

abi 1060 6 gb modeliyle oynuyom yerlerde fs 19 açıyom aha oyun diyorum içimden bu cattle toplayamıyacak bence

malesef fs 19 dan sonra girsim takılmadan oynayamadım :frowning:

Evet timeline gene güncellenmiş…

(önceki timeline)

Normalde otlak güncellemesinden sonra ekonomi ve binalar vardı şimdi otlak güncellemesi 2 demişler? Acaba ne yapacaklar?

q4 19 maşallah

zaten daha öncede öyle yazıyormuş, yukarda ekledim
ama timeline güncellenmiş…
Çoklu oyunculuğu baya bi ertelemişler nerden baksan 6 ay aslında doğru karar oyun bitmeden multiplayer getirmek saçma olurdu…

Vakit kazanıyolar aralıkta çıkacak güncellemeyi ertelemiş oldular böyle devam ederse 2019 dada bitmez bu oyun

Video ne zaman gelicek Hasan abi?

Daha incelemedim bile :smiley: yazıyı bile yazamadım.

960M 4gb modeli Ultra ayarlar ile hafif sıkıntılar olsa da rahatça oynanıyor. Sizin o ekran kartı ile daha rahat oynamanız gerekiyor. Oyunun sıkıntıları olduğu doğru ancak yerlerde demek geliştirme sürecinde olan bir oyun için haksız bir yorum olur.

Bunlarda 2020 de cıkara aklar heralde hep erteleme onca para nereye gitti merak ediyorum.

Kesinlikle katılıyorum, her güncelleme çıktığında bide optimizasyona mı uğraşsınlar zaten hep erteleniyor, şimdilik idare etsinler demişlerdir, en son bittiğinde adam akıllı ele alırlar

bozuk olan optimizasyonu düzeltsinler bir daha her güncellemede gerek kalmaz oyunun parasını ver 5 yıl bekle oynamak için 4 5 tane erken erişim oyun aldım hepsinide bitirdim ama bu oynanmıyor ki bitsin ortada daha bir şey yok direk çöp

İkide bir sürekli aynı şeyleri yazmaktan vazgeçelim. Oyunla ilgili kimse bir şey paylaşmıyor sürekli şurası burası kötü yiene ertelendi tarzında yorumlar geliyor.

Timeline güncellenmiş işte yukarıda paylaştım genede en doğru haberi sen Yaparsın Hasan abi bizim kaçırdığımız bişey olabilir :slight_smile:

Yeni motor bu mu? :slight_smile:

Farming Simulator 19 - Ana Konu

o görüntüde bir şey yok aslında her şey doğru dürüst renderlandığı bir ortam var tam sürümde öyle görünmesi lazım

Hmm anladım.