Cattle and Crops - Ana Konu

Aylardır bu oyunun erken erişim sürümünün çıkmasını bekliyoruz. Eylül ayı sonunda çıkacağı belirtiliyor. Teknik demoya gelen güncellemeleri test ediyoruz. Her türlü aksiliğe rağmen yine de Cattle and Crops beklemeye değer özelliklere sahip.

Şimdi SimülasyonPark’ta!

cattle_and_crops_logo

Bu konu üzerinden C&C için her şeyi konuşabiliriz. Her bilgiyi paylaşabilirsiniz.

Cattle and Crops - SimülasyonTÜRK genel kategorisi
https://www.simulasyonturk.com/kategori/cattle-and-crops/

Gelen son teknik demo güncellemesi
https://www.simulasyonturk.com/cattle-and-crops-teknik-demo-v0-0-9-3-mibzer-guncellemesi/

Yer alacak ekipman ve araçlar bu videoda gösterilmişti. Çok şey gelecek.
https://www.simulasyonturk.com/cattle-and-cropsda-yer-alacak-araclar-ve-ekipmanlar-gosterildi-video/

2 Beğeni

SpinTires: MudRunner duyurusundan sonra bu oyundaki dinamik toprak dokusunun bir önemi kalmadı.

oyunmu ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: teknik demo lütfen dikkat edelim :rofl::rofl::rofl:

:stuck_out_tongue_winking_eye: oyun olacak bu ayının mı diyim :frowning_face:

1 Beğeni

Son güncelleme geldiğinde bayram vardı giremedim de bugün yazdım zaten ama launcher güncellerken donuyor kapanıyor. :smiley: O yüzden yükleyemedim pek de uğraşmadım şimdi çıkıcam gece gelince tekrar bakarım. Eylül sonunda çıktığında da değişen bir şey olmayacak gibi ama ne yapalım. :frowning: Spintires mudrunner geliyor ya…

Mibzerle ilk testi yapıyorum. Özlemişim ne diyim… ama hala şu toprak kir çamur dalgalarını göremedik ya sinirliyim. Veeee hala motor çalışırken ki ses sorunu devam ediyor.

2 Beğeni

Bitti. Mibzer modeline laf yok. Eksik özellikler var. Açma kapama yok zaten şu an indirince ekmeye başlıyor. User Actions panelinde bir sakatlık var. Buglar oluşmuş. Bir sonraki güncellemede silaj makinesi gelecek hasat edeceğiz.

Erken erişim sürümü çıkana kadar bekleyelim. Ana haritada bakalım nasıl olacak?

evet renkler değişti adı Hammer oldu güzel model ama teknik demodan gına geldi nefret ediyorum

Bağış miktarı 600 bin euroyu geçti.
Yakında çıkacak olan güncellemede yer alan mısır silajı için çalışıyorlarmış. Yeni özellikler(makineler ve iş süreçleri) dışında performans geliştirmeleri ve yeni oyun seçenekleri de uygulanıyormuş.
Örnek olarak gölgelendirmeler, FOV(görüş alanı) ve oyun seçeneklerinde çeşitli düzeltme ve iyileştirmeler bitirmişler.

Önümüzdeki hafta daha fazla bilgi paylaşacaklarmış. Ne paylaşılır? Oyun güncellemesi çıkabilr, erken erişim kesin tarihi verilir.

Hareketlensin ulan ortalık biraz yeter! :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Bu kadar para toplandı ama hayla ortada bişey yok vede biz oyunu değil demoyu bekliyoruz sanki fs 17gold daha iyi bir seçenek :slight_smile:

Dinamik toprak dokusuna kandık. FS17’nin modlu halinin oyun olmuş hali :smiley:
Bu kadar süre geçiyor hala ana haritaya dair fotoğraf göremiyoruz. Bu beni sinir ediyor. Çok mükemmel bir harita tasarımı olmayacak ama gösterin bari… Erken erişim sürümü çıkana kadar sabredicem. Ondan sonra…

1 Beğeni

Ondan sonra… ???ne?? :joy: :joy:

Yine de gerçekçi özellikleriyle ezer geçer şimdi çok dağınık ne olduğu belli değil çıktıktan bu var şu var bu yok diyeceğiz anlaşılacak. Sadece geliştirici takım bazı konularda yanlış düşünüyor hareket ediyor kendince haklı olabilir ama artık bu devirde insanlar güzel de olsa inanmıyor.
“Realistic” gibi kelimeleri hak eden bir oyun Real Farm Sim gibi faso fiso değil :smiley:

1 Beğeni

Lemken Azurit 9 isimli mibzer ekipmanı hazırlanıyormuş. 3 ve 6 metrelik versiyonları olacakmış. Hem kültivatör hem de mibzer olabiliyor. Ayrıca biliyorsunuz Hammer sahte markası aslında Horsch fakat Lemken markasından bu model de alınmış yani araç ekipman olayında bizlik bir sıkıntı yok.
Yakında eklenecek.

Bugün güncelleme çıkacak mı?
Mısır silajı bekliyoruz. Açıklama olacaktı bakalım. :smiley:

2 Beğeni

Teknik demodan cikmadi degil mi hala bu ?

v0.0.9.4 güncellemesi ile eklenecek olan mısır sılajı görevi ve bununla ilgili makineler önümüzdeki haftaya ertelendi.

1 Beğeni

Erken erişim çıksa da çekilişini yapsam diyorum içime oturdu resmen yapıp kurtulmak istiyorum.

Ne kasimi ne araligi abovvvv ama su gercek var kasimda tam surumu cikacakti ama erken erisimi anca cikacak ya arkadas askere gitmisti tarihler verildiginde simdi donuyo djdjssjsjs o da farmingci gelince sabah aksam oynar forumdaki Letsqond

Cuma günü yayınlanacak güncellemede Mısır Sılajını ve yenilikleri tanıtan videoyu hafta sonu hazırlayıp yayınlayacağım hem açıklama yapılırsa onu da değerlendiririz. Bilginiz olsun…

1 Beğeni