Cattle and Crops - Ana Konu

Evet güncelleme için yeni şeyler paylaşıldı.

Lemken Saphir 7 / Zirkon 8 ekim makinesi üzeridne çalışıyorlarmış. Çıkış tarihi verilmedi. Hammer Corn King için eklenti olarak da gelecekmiş.

Asıl olay ise fizik motorunu güncellemişler. PhysX 4.0’e geçiş olmuş. Daha iyi işler yapmalarını sağlayacak.

Her şey yolunda gidese önümüzdeki hafta güncellemeyi test departmanına vereceklermiş. Ondan sonraki hafta çıkar??? özetle Mart ayı sonuna doğru bir şekilde güncellemeyi alırız.

Nvidia PhysX 4.0 örnek tanıtım videosu

farkındaysanız güncelleme ertelendi ama hep önemli adımlar atıldı o yüzden memnun kalacağımız ve ileriye yönelik faydalı olacak gelişmelerin yapılmasından yanayım ondan sonra çıkartılsın doyurucu olur böylece :slight_smile:

1 Beğeni

Kesinlikle :slight_smile: :ok_hand:

güzel şeyler olacak ama yakın tarihte olurmu orası muamma

Pek zannetmiyorum :smiley:

çaktırma bende pek inanmıyorum ama olacak diyerek bekliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Yeni güncellemeyi geçen Cuma günü test departmanına göndermişler.

2 Beğeni

Bu hafta çıkar gibi inşallah :slight_smile:

1 Beğeni

Radyal menü video ile tanıtıldı. Nasıl çalıştığını izleyebilirsiniz. Videoda Xbox One kontrolcüsü ile test etmişler. Test departmanı da çalışmaya devam ediyormuş. Hala çıkış tarihi yok önümüzdeki hafta bekleyeceğiz.

0.5.6 sürümü çıktı. Controller update olarak geçiyor. Yarın aktarmaya çalışıcam.

https://www.cattleandcrops.com/en/news/12717

güzel geliştirmeler var zaten :slight_smile:

Son güncellemeyi yazdım

Abi ne yapıyor bunlar ya iki haftadır blog paylaşmıyorlar, zaman çizelgesini de güncellememişler

11 nisan’da güncelleme geldi. Sabah akşam şunu yapıyoruz diye paylaşmak iş ahlakında sıkıntı yaratır.

Tamam da Hasan abi hani bizim holsteinler hani bizim simentallar? :smiley: normalde güncelleme çıkması lazımdı gerçe artik herkez biliyor yani hiçbir zaman verdikleri tarih tutmuyor. :smiley:

Aaaa zamanında paylaşmamışlarmı (!)
Nedense hiç şaşırmadık
Şu oyuna verdiğim paraya üzüldüğüm kadar hiçbir oyunda verdiğim paraya yanmadım

Sadece sabırsızsınız.

1 Beğeni

Benimkisi sabırsızlık değil sadece habersiz bırkmasınlar demek istemiştim :slight_smile: sadece biraz ironi yapmıştım :slight_smile:

Senin için demedim başkan :slight_smile:

1 Beğeni

Sabırsız mı kardeşim bu oyun ilk çıkacak denildiği günden beri takip ediyorum adamlar bildiğin dalga geçiyor bir kerede dedikleri tarihte birşey yapmadılar şimdiye kadar eleştirincede biz sabırsız oluyoruz anlamadım bu nasıl iş

1 Beğeni

Yok başkan ben sana bişey demiyorum fakat herşey biz oyuncuların bildiği gibi değil, emin ol fs gibi her sene bi şey ekleyerek gelmesindense böyle bekletmeleri inan daha iyi.

1 Beğeni

@SuvariGame_Furkan başkan ın dediğine katılıyorum, evet erteliyorlar ama mutlaka sonunda iyi şeyler görüyoruz…
Fazla da uzatmaya gerek yok.

1 Beğeni