Cattle and Crops - Ana Konu

Cattle and crops dedik bağrımıza bastık, bu adamlar 4 haftadır nerde?

2 Beğeni

fe 21 e güzel bi ayarlama yaparsa gene tek başına devam eder bunlardanda bi çacık olacağını düşünmüyorum
al birini vur ötekine hepsi aynı iki firma içinde oyuncunun bir önemi yok

1 Beğeni

5 hafta oldu… :frowning:

bu oyunun tek olayı oyun motoru artık nelerle uğraşıyorlarsa hep gecikiyor umalım ki çıkacak olan güncelleme gerçekten iyi olsun beklediğimize değsin çünkü sıradaki sürümde basit şeyler yok :smiley:

şöyle düşünelim böyle bir oyun unrealda başlatılsa ne olurdu? sıkıntılar yaşanırdı ama bence çok daha farklı şeyleri hızla görürdük ve arkadan desteklenebilirdi epic gamesde satılırdı :smiley: böyle şeyleri değerlendirmek lazım epic’e kızıyoruz falan ama diğer olumlu yanlarını geçmeyelim
modlama olayı da unreal editörde olsun ne olacak

1 Beğeni

Büyük bişeyler geliyor yada değişiyor ki ondan bu kadar geciktiler. Çünkü ilk defa böyle oluyor herhalde…

forumda güncelleme konusunda bir sürü tartışma var onları silmişler moderatör de bu hafta cuma günü açıklama yapılacağını belirtmiş

1 Beğeni

yeni bir yazı paylaşıldı biogas tesisinin nasıl işlediğini anlatıyor
https://www.cattleandcrops.com/en/news/12719

ya tamam gene güzel şeyler yapmışlar işte de başka bir şeyler paylaşılsa

1 Beğeni

Hayvanlar la ilgili bişeyler paylaşsalar, sıradaki çıkacak güncellemede hayvanlar da vardı herhalde.

1 Beğeni

Eee?

• 0.6.0 - Detailed Ground, Plant & Weather Simulation, BGA

bununla arazi dokuları değişecek ve dinamik arazi olayı güzelleşecekse iyi olur şu an kötü :smiley:
şu an ikinci çeyrekteyiz bu ay sonu gelirse çok güzel olur haziran ayı zaten ilk alpha sürümünün yıl dönümü

E bu güncellemede hayvanlar da vardı? Değişmiş. Şimdi sadece boğalar mı olacak anlamadım ki? Süt işine girseydik bi :slight_smile:

1 Beğeni

güncel bir motorda düzgün yapıldıktan sonra neden performans sorunu çözülmesin? üstelik bu adamlara para verildi diğer stüdyolardan birkaç adım öndeler ve bence unreal motorunda çalışacak adam bulmak da daha kolay kim ne yapsın bitmiş gitmiş motoru :smiley: bir de zaten çiftçilik simülasyonu yapıyorsun ve sıfırdan başlıyorsun haziran ayında çıkaracakları güncelleme sonrası için önemli millet destekledi ve hep soruyorlar ne alemde diye boş beleş özellikler de yok

1 Beğeni

Yani girip 25 fps alınca 1060 ve ryzen 5 ile ne desem bilemedim

güzel şeyler yapılıyor ama hadi be :smiley:

haziran ayında da çıkmayacak gibi duruyor :frowning: ne diyelim güzel şeyler olacaksa bekleyeceğiz şimdi çıksa bile çok büyük fark yaratmayacak çözülsün bir şeyler artık

2 Beğeni

iyi günler ben oyunu satın almak istiyorum fakat sistemime güvenmiyorum bir fikir verirseniz sevinirim.
sistem:
Windows 10 Home
İşlemci : İntel i5 7200U
Ram : 8 GB
Ekran Kartı : GeForce 930mx

Tahmini bir şey söyler misiniz.

Ben ryzen 5 2600 ve gtx 1060 6gb ile 30 fps alıyorum oynanmıyor sen birde laptopda bence deneme

düşükte filan oynatmaz mı ? hiç mi kurtarırı yok. Oyunun minimum sistem gereksinimlerinden daha iyi değil mi sistemim

sıkıntılı oynarsın yeni güncellemeden sonra ne olur bilemem ama toparlanması uzun sürece fs19, farmer dynasty falan oynamaya devam etmekten başka çaren yok cattle and crops hala deneysel bir oyun çok güzel şeyler var ama herkese yönelik değil o yüzden paranı yatırmanı tavsiye etmem şimdilik ha çok merak ediyorsan alırsın bakarsın 1 saat takıl olmuyor iade et başka oyunları al

1 Beğeni

oyun çok güzel ayrıca kendi fiyatı biraz pahalı , şu an steam de indirimde bu kadar ucuzlamışken almak istedim ama ne yapsam bilemedim şimdi