Cattle and Crops - Ana Konu

forumda güncelleme konusunda bir sürü tartışma var onları silmişler moderatör de bu hafta cuma günü açıklama yapılacağını belirtmiş

1 Like

yeni bir yazı paylaşıldı biogas tesisinin nasıl işlediğini anlatıyor
https://www.cattleandcrops.com/en/news/12719

ya tamam gene güzel şeyler yapmışlar işte de başka bir şeyler paylaşılsa

1 Like

Hayvanlar la ilgili bişeyler paylaşsalar, sıradaki çıkacak güncellemede hayvanlar da vardı herhalde.

1 Like

Eee?

• 0.6.0 - Detailed Ground, Plant & Weather Simulation, BGA

bununla arazi dokuları değişecek ve dinamik arazi olayı güzelleşecekse iyi olur şu an kötü :smiley:
şu an ikinci çeyrekteyiz bu ay sonu gelirse çok güzel olur haziran ayı zaten ilk alpha sürümünün yıl dönümü

E bu güncellemede hayvanlar da vardı? Değişmiş. Şimdi sadece boğalar mı olacak anlamadım ki? Süt işine girseydik bi :slight_smile:

1 Like

güncel bir motorda düzgün yapıldıktan sonra neden performans sorunu çözülmesin? üstelik bu adamlara para verildi diğer stüdyolardan birkaç adım öndeler ve bence unreal motorunda çalışacak adam bulmak da daha kolay kim ne yapsın bitmiş gitmiş motoru :smiley: bir de zaten çiftçilik simülasyonu yapıyorsun ve sıfırdan başlıyorsun haziran ayında çıkaracakları güncelleme sonrası için önemli millet destekledi ve hep soruyorlar ne alemde diye boş beleş özellikler de yok

1 Like

Yani girip 25 fps alınca 1060 ve ryzen 5 ile ne desem bilemedim

güzel şeyler yapılıyor ama hadi be :smiley:

haziran ayında da çıkmayacak gibi duruyor :frowning: ne diyelim güzel şeyler olacaksa bekleyeceğiz şimdi çıksa bile çok büyük fark yaratmayacak çözülsün bir şeyler artık

2 Likes

iyi günler ben oyunu satın almak istiyorum fakat sistemime güvenmiyorum bir fikir verirseniz sevinirim.
sistem:
Windows 10 Home
İşlemci : İntel i5 7200U
Ram : 8 GB
Ekran Kartı : GeForce 930mx

Tahmini bir şey söyler misiniz.

Ben ryzen 5 2600 ve gtx 1060 6gb ile 30 fps alıyorum oynanmıyor sen birde laptopda bence deneme

düşükte filan oynatmaz mı ? hiç mi kurtarırı yok. Oyunun minimum sistem gereksinimlerinden daha iyi değil mi sistemim

sıkıntılı oynarsın yeni güncellemeden sonra ne olur bilemem ama toparlanması uzun sürece fs19, farmer dynasty falan oynamaya devam etmekten başka çaren yok cattle and crops hala deneysel bir oyun çok güzel şeyler var ama herkese yönelik değil o yüzden paranı yatırmanı tavsiye etmem şimdilik ha çok merak ediyorsan alırsın bakarsın 1 saat takıl olmuyor iade et başka oyunları al

1 Like

oyun çok güzel ayrıca kendi fiyatı biraz pahalı , şu an steam de indirimde bu kadar ucuzlamışken almak istedim ama ne yapsam bilemedim şimdi

Bende asus n56vz üzerinden medium ayarlarda 20 - 23 fps alıyorum. Dinamik toprak efektini açınca kasmalar oluyor.

Senelerdir geliştirilen bi oyun ama ne yazık ki düzgün çalıştığını söyleyemem

geliştiricide bile bu açıda 40 fps veriyor :smiley:

arkadaki gübre dağıtıcı raus axis de güncellemede olacakmış görüntüde npk dağıtıyor

güncelleme büyük olasılıkla önümüzde hafta çıkabilirmiş(!) fs19 1 yılını dolduracak biz adam akıllı güncelleme alana kadar şu oyuna… bravo

Yani önümüzdeki hafta dediklerine göre 1 - 1.5 ay sonra görürüz sanki

Söylediklerinizi düşündüm ve FS19 aldım yüksek ayarlarda gayette rahat oynuyorum ayrıca FS19 da çok daha içerik var cattle and crops ta dinamik toprak beni çok çekmişti ama FS19 daha mantıklı geldi çok memnunum , iyi bir bilgisayarım olana kadar da sanırım cattle and crops almam.

https://www.cattleandcrops.com/en/news/12725

ve çıktı

1 Like