Cattle and Crops - Ana Konu

Bende asus n56vz üzerinden medium ayarlarda 20 - 23 fps alıyorum. Dinamik toprak efektini açınca kasmalar oluyor.

Senelerdir geliştirilen bi oyun ama ne yazık ki düzgün çalıştığını söyleyemem

geliştiricide bile bu açıda 40 fps veriyor :smiley:

arkadaki gübre dağıtıcı raus axis de güncellemede olacakmış görüntüde npk dağıtıyor

güncelleme büyük olasılıkla önümüzde hafta çıkabilirmiş(!) fs19 1 yılını dolduracak biz adam akıllı güncelleme alana kadar şu oyuna… bravo

Yani önümüzdeki hafta dediklerine göre 1 - 1.5 ay sonra görürüz sanki

Söylediklerinizi düşündüm ve FS19 aldım yüksek ayarlarda gayette rahat oynuyorum ayrıca FS19 da çok daha içerik var cattle and crops ta dinamik toprak beni çok çekmişti ama FS19 daha mantıklı geldi çok memnunum , iyi bir bilgisayarım olana kadar da sanırım cattle and crops almam.

1 Beğeni

https://www.cattleandcrops.com/en/news/12725

ve çıktı

1 Beğeni

Allah Allah ulen beklenmedik anda yapmayın böyle şeyler kalp den gidiyordum.
hele şükür be :slight_smile:

İ7 7700hq işlemci
16 GB Ddr4 2400 Mhz ram
4 GB Gddr5 GTX 1050 Ti ekran kartım var
Bu oyunu sorunsuz akıcı bir şekilde oynayabilir miyim ? Birkac kişi gtx 1060 ile oynayamıyorum diyen olmuştu güncellemeler ile düzeldimi acaba ?

oynayamıyorum diye bir şey yok performans sorunu var ancak uygun grafik ayarları yapılırsa biraz düzeliyor yani güzel grafiklerden fedakarlık yapacaksın ama 1050ti için bilmiyorum kullananlar vardı yazabilirler ben hala yeni güncellemeden sonra girmedim

1 Beğeni

Teşekkür ediyorum yanıtlar için.Aynı karta sahip arkadaşların da yorumlarını bekliyorum.

1050ti var bende şuan ama güncellemedim sadece ekran kartı da etkilemiyor 7. nesil işlemcin galiba kötü de değil besler kartını Oyunu güncelleyince izlenimlerimi burada belirtirim.

1 Beğeni

Teşekkür ediyorum sizden haber bekliyorum.

aynı donanıma sahip leptobum var unutmazsam bu gece dener size geri dönüş sağlarım

1 Beğeni

Teşekkür ediyorum yanıtınızı bekliyorum.

Bu ayarlar kısmında Pyhsics Realsim diye bi ayar var o ne işe yarıyor?

son güncellemelerde gelen fizikleri gerçekçi yapıyor ama çok ciddi bir fark yok yani zaten gerçekçi olmasını istiyorduk hep açık olsun

hmm anladım. bu arada doğruyu söylemek gerekirse evet optimizasyon kötüymüş şimdi size daha çok hak veriyorum :slight_smile: tabi bunlar düzeltilecek şeylerdir öyle oynanmayacak derecede değil, genede çok saçma sapan fps düşüşleri oluyor tarlalarda olsun bi yere baktığında falan. ama gerçekten tadından yenmiyor oyun :smiley: şu hayvanlar ne oldu bide onu söyleseler, böyle hep öküze mi bakıcaz? :smiley:

Diğer hayvanları beklemeye gerek yok son güncellemede hayvan ekranında feeding sekmesini kaldırmışlar ona ayar oldum belki kendi forumlarında yazmışlardır ayrıntılı besleme sistemi de gelirse harika olacak
Ama geç işte :slight_smile:

1 Beğeni

Aaa onu da mı kaldırmışlar? Hiç dikkat etmedim ha :smiley: timeline de hayvanlarla ilgili bi güncelleme falan yok ondan şüphelendim ama açıklama falan yaparlar ilerleyen zamanlarda herhalde, muhtemelen daha iyi bi sistem getireceklerdir. varolan sistemi niye kaldırdılar o ayrı bi soru :slight_smile:

“ İlerleyen zamanlarda “

ortada sistem yoktu ki şu yeni güncellemede sadece seasons yazıyor ayrıntılı açıklama yok malum fs19’a gelen mevsimler modu hayvancılıkta da çok etkili oluyordu bunlar da aynı şeyi bekliyor olabilir ooo gelene kadar :smiley: ben zaten bu ara soğudum fs de oynamıyorum

1 Beğeni