Cattle and Crops - Ana Konu

Büyük bişeyler geliyor yada değişiyor ki ondan bu kadar geciktiler. Çünkü ilk defa böyle oluyor herhalde…

forumda güncelleme konusunda bir sürü tartışma var onları silmişler moderatör de bu hafta cuma günü açıklama yapılacağını belirtmiş

1 Like

yeni bir yazı paylaşıldı biogas tesisinin nasıl işlediğini anlatıyor
https://www.cattleandcrops.com/en/news/12719

ya tamam gene güzel şeyler yapmışlar işte de başka bir şeyler paylaşılsa

1 Like

Hayvanlar la ilgili bişeyler paylaşsalar, sıradaki çıkacak güncellemede hayvanlar da vardı herhalde.

1 Like

Eee?

• 0.6.0 - Detailed Ground, Plant & Weather Simulation, BGA

bununla arazi dokuları değişecek ve dinamik arazi olayı güzelleşecekse iyi olur şu an kötü :smiley:
şu an ikinci çeyrekteyiz bu ay sonu gelirse çok güzel olur haziran ayı zaten ilk alpha sürümünün yıl dönümü

E bu güncellemede hayvanlar da vardı? Değişmiş. Şimdi sadece boğalar mı olacak anlamadım ki? Süt işine girseydik bi :slight_smile:

1 Like

Unreal’de olsa performans mevzusu can sıkar derdim ama cattle performansı’da iyi değil. Hızlı ilerleme konusunda çok doğru iş hızlı ilerliyo unreal tarafında hemde çokk :slight_smile: unreal ile cidden güzel olurdu… cattle gelişmeleri yavaşlamış :slight_smile: bu oyunun gelişim sürecini takip etmek zevkli film gibi :))

güncel bir motorda düzgün yapıldıktan sonra neden performans sorunu çözülmesin? üstelik bu adamlara para verildi diğer stüdyolardan birkaç adım öndeler ve bence unreal motorunda çalışacak adam bulmak da daha kolay kim ne yapsın bitmiş gitmiş motoru :smiley: bir de zaten çiftçilik simülasyonu yapıyorsun ve sıfırdan başlıyorsun haziran ayında çıkaracakları güncelleme sonrası için önemli millet destekledi ve hep soruyorlar ne alemde diye boş beleş özellikler de yok

1 Like

:slight_smile: farklı yoldan aynı şeyleri yazmışız. Yinede cattle takip etmesi zevkli nadir oyunlardan herkes düz yoldan (unreal) gidiyor. Bu adamlar sürüye takılmadı fark yaratmışlardır belki…

Yani girip 25 fps alınca 1060 ve ryzen 5 ile ne desem bilemedim

güzel şeyler yapılıyor ama hadi be :smiley:

haziran ayında da çıkmayacak gibi duruyor :frowning: ne diyelim güzel şeyler olacaksa bekleyeceğiz şimdi çıksa bile çok büyük fark yaratmayacak çözülsün bir şeyler artık

2 Likes