Cattle and Crops - Ana Konu

Ümidi kestim ben bu oyundan.

2 Beğeni

Yeni gelişmeler

ve mevsimler… önümüzde hafta çıkabilirmiş

StarkMagazine’de yeni bir röportajları varmış ulaşmaya çalışacağım http://www.starkmagazin.de

1 Beğeni

ve güncelleme çıktı
mevsimler ekleniyor oyun motoru güncelleniyor vs.
gps sistemi yenilenerek geliyor fgs demişler
https://www.cattleandcrops.com/en/news/12731

1 Beğeni

anladığım kadarıyla artık belirli bir programda çalışmıyorlar. her an her şey olabilir. önceleri sadece cuma günleri gelişmelere veya güncellem çıkıyordu. bence oyunculara biraz yalaka yapıyorlarmış gibime geldi. :smiley:
hani cuma çıkardı ya güncellemeler, herkes cumayı bekliyordu güncelleme çıksın diye, işte cuma dan önce çıktı, erken çıkardık gibi bi psikoloji yaratmaya çalıştıklarını düşünüyorum. yani bana öyle geliyor, belki de saçmalıyorumdur. :smiley:
ama bi yandan adamlar cuma çıkarıcaz dememişlerdi ki, sadece haftaya demişlerdi. genelde cuma çıktığı için sanırım bana öyle geldi :smiley:

güncellemeye gelicek olursak, ee yani güzel duruyor…

Fakat hayla hayvancılıkla ilgili bir şey yok.

1 Beğeni

bu oyunu almaya değer mi şuan yoksa halen tam sürümü beklemeliyim… indirim başlamış o yüzden sordum… takip edenler gelecek vaad ediyor mu…

Oyunun biraz daha vakti var. Fs den farklı hissetiriyor ama halen tamamlanması gerek oyunun.

Professional Farmer: Cattle and Crops on Steam - 35,60 TL sizce alayım mı, değer mi? Oyunun geleceği ne durumda pek bilgim yok 2 ay önce 45 TL 'den almıştım beğenmedim geri iade ettim. Şimdi grafik motoru vs. değişmiş ve pek çok şey eklenmiş acaba değer mi bilemedim.

Bende ya bu indirimde yada diğer indirimlerde almayı düşünüyom

Aslında fiyat çok uygun şuan.

İnternet sitelerinde ki timeline’ı güncellemişler. Normalde 0.7.0 - Seasons güncellemesinden sonra 0.8.0 - Polishing ve Multiplayer geliyordu fakat Multiplayer’ı kaldırmışlar. Son güncelleme 1.0 - Retail Version 2019’un 4. çeyreği yazıyordu fakat onu da 2020’nin 2. çeyreği yapmışlar. Yani oyun en az 5-6 ay daha uzadı. :slight_smile:

Şaşırdık mı? HAYIR. sormam yanlış zaten. :smiley:

https://www.cattleandcrops.com/en/news/12740

0.8 güncellemesini çıkardılar :smiley:

Happy Tuesday to all of you. We’re here to bring you a nice little new game update: Cattle and Crops v0.8 . In addition to many bug fixes and improvements this update includes a host of new features.

Bogy Pivot Trailers

We’ve adjusted and improved the vehicle physics and have adapted it to the specialities of bogy trailers. With this, both the jittering and sliding should be reduced heavily. Affected vehicles are the Joskin Wago, Strautmann SZK 1802-H and the Claas Vario header trailer.

Field Guidance System

The FGS has been expanded by a multitude of new features, including a height adjustment option for the visualization lines - especially useful when harvesting large crops such as maize. When rotating the direction it will pivot on the vehicle position instead of the track itself. Also included is a new vehicle offset method that’s useful for plowing or when using a side mower like the Claas Disco. Additionally all direction and length values can now be entered directly via keyboard .

Steam Autumn Sale

You’re still waiting for the right moment? Use your chance now and get a big, fat discount: 50% on Cattle and Crops! In the Steam Autumn Sale!

@HasanOfke bu oyunu alayım mı ne diyorsun i5 7300 1050 ile sıkıntı olurmu optimize açısından yoksa ver. 1.0 mı beklemeliyim şuan Fs deki gibi çiftlik işlerinin birçoğunu yapabiliyormuyuz. Fiyat indirimde makul ama oynayamadık dan sonra boşa zaman ve para kaybetmeyeyim diyorum

Oyunu oynamada bir sıkıntı yaşamazsın fakat oyunda bir döngü olmasına rağmen her iş açık değil. Bir süreden sonra sıkıcı oluyor. Fs tadı vermiyor oyun.

Ben 1060 ile sıkıntı yaşıyorum bence bı düşün son güncellemeler duzelttilermi bilmiyorum ama

Multiplayer sistemini tam sürüm yani V1.0 çıktıktan sonra ekleyeceklerini söylemişler.
https://www.cattleandcrops.com/en/news/12742

Cattle and crops bu indirimler de alınırmı alınırsa kendini oynatırmı

Oynatır. Oyunda bi döngü var ama fs tadı vermez

Oyunda şuan optimizasyon sıkıntısı varmı

1 Beğeni

Benim pc yüksek sistemli pc ara sıra çok küçük donmalar yapıyor ama rahatsız edici değil.