Cattle and Crops - Ana Konu

çiflik
hayvancılık
tarım

Cattle and Crops için RadioTrucker desteği geldi. Listenizi oluşturup kolayca oyuna aktarabiliyorsunuz. Pat diye radyo çalıyor çok hoş oldu. Yarın haberini yazacağım.

çiftçiradyoları diye liste yaptım kafama göre ekledim

haber burada

17 Ağustos’ta 0.2.5 güncellemesinin son durumu paylaşıldı. Balya yapma bu güncelleme ile gelecek.

Claas Quadrant balya makinesi kullanılıyor.
Güncelleme Eylül’de çıkacak. Gamescom’da yoklar zaten bu halde gidilmez. 2019’da giderler.

Çıktı mı güncelleme

Balya makinası eylülde

Ha dur şimdi hatırladım :smiley: ama baya güzel duruyor

LEMKEN basın günlerinin parçası olmuşlar. Rubin 10 kültivatörünü göstermişler. Henüz hepsi gelmedi. Saitek Farming Simulator direksiyon seti de gözlerden kaçmıyor çünkü tek… Görenlerin hoşuna gitmiştir özellikler Farming Simulator dışında böyle ciddi bir yapım görmek şaşırtır… Haftaya bari saman balyası yapsak :slight_smile:

bu akşam %30 indirim kampanyası başlayacak 13 Eylül’e kadar sürecekmiş balya güncellemesi bu sürede çıkar zaten

Bu indirim fırsatı kaçmaz arkadaşkar

Ben pek fark göremedim ama :stuck_out_tongue_winking_eye:

Böyle videoları izlediğimde nedense hep aklıma cattle and crops geliyor :smiley:
Ben bu oyunu öve öve bitiremem :slight_smile: ne desem az, hayalimizdeki oyun işte…

Herkesin istediği tarım oyunu bu ama tamamen bitirmeleri lazım

Aynen, balya güncellemesı bu cuma mı çıkıcak? :slight_smile:

Belli bir tarih yok sadece eylül diye yazıyor

Aldom yükleniyor inşallah pişman etmez :smiley:

Şuanda bence eder :joy::joy:
Ama ileride adam ederler gibi

Acayip takılıyor oyun ekran kartımlamı uyuşmuyor aceba agrar simulator farm exper pure farming de aynı şekilde takılıyordu bitek fs de bişey yok :smiley:

Cattle’dan bu grafik kartında performans bekleyemezsin çok zor :frowning: