Cattle and Crops - Ana Konu

Yazıyı kaldırımı?

yeni güncelleme çıktı kirlenmede iyileştirme var araç yüzeylere artık kir daha gerçekçi yayılacakmış güya

amd için optimizasyon sorunlarında çözümler var

Bunlarda gıdım gıdım güncelleme yapıyo bu hızla 2023 de tamamlıcaklar heralde.

Cattle and crops tartışmasız en iyi en detaylı en gerçekçi oyun ama tek sıkıntısı güncellemeler işte ha bide optimizasyon sorunu var

optimizasyondan hiç bahsetmeye bile gerek yok gtx 1060 6 gb ile 40 fps alıyom takılıp duruyor sürekli drop giriyor

Cattle and Crops için RadioTrucker desteği geldi. Listenizi oluşturup kolayca oyuna aktarabiliyorsunuz. Pat diye radyo çalıyor çok hoş oldu. Yarın haberini yazacağım.

çiftçiradyoları diye liste yaptım kafama göre ekledim

1 Beğeni

haber burada

17 Ağustos’ta 0.2.5 güncellemesinin son durumu paylaşıldı. Balya yapma bu güncelleme ile gelecek.

Claas Quadrant balya makinesi kullanılıyor.
Güncelleme Eylül’de çıkacak. Gamescom’da yoklar zaten bu halde gidilmez. 2019’da giderler.

Çıktı mı güncelleme

Balya makinası eylülde

Ha dur şimdi hatırladım :smiley: ama baya güzel duruyor

LEMKEN basın günlerinin parçası olmuşlar. Rubin 10 kültivatörünü göstermişler. Henüz hepsi gelmedi. Saitek Farming Simulator direksiyon seti de gözlerden kaçmıyor çünkü tek… Görenlerin hoşuna gitmiştir özellikler Farming Simulator dışında böyle ciddi bir yapım görmek şaşırtır… Haftaya bari saman balyası yapsak :slight_smile:

1 Beğeni

bu akşam %30 indirim kampanyası başlayacak 13 Eylül’e kadar sürecekmiş balya güncellemesi bu sürede çıkar zaten

1 Beğeni

Bu indirim fırsatı kaçmaz arkadaşkar

Ben pek fark göremedim ama :stuck_out_tongue_winking_eye:

Böyle videoları izlediğimde nedense hep aklıma cattle and crops geliyor :smiley:
Ben bu oyunu öve öve bitiremem :slight_smile: ne desem az, hayalimizdeki oyun işte…

2 Beğeni

Herkesin istediği tarım oyunu bu ama tamamen bitirmeleri lazım

Aynen, balya güncellemesı bu cuma mı çıkıcak? :slight_smile:

Belli bir tarih yok sadece eylül diye yazıyor

1 Beğeni

Aldom yükleniyor inşallah pişman etmez :smiley: