Cattle and Crops - Ana Konu

Aynen :joy: mutlaka en az bi hafta erteliyorlar güncellemeleri

Ben 2020 de razıyım işin gerçeği. Bu oyun yılan hikayesi olcak

1 Beğeni

Hayla bi tarih yok :face_with_raised_eyebrow:

Hobaaa timeline güncellenmiş tam sürüm mart 2019 demişlerdi 2019 un sonuna doğru diye güncellenmişler grassland update de Ekim e ertelemişler :smiley: balya güncellemesı grassland update den önce gelicekmiş class quadrant balya makinesi joskin balya römork ve sanırsam class ın teleskopik yükleyicisi gelicek neyse Hasan abi bi açıklama veya haber bekliyoruz detaylı ne olacak ne bitecek diye neler değişmiş diye? :slight_smile: tam anlayamadım :slight_smile:

Eve gidince bakicam sonra duruma

2 Beğeni

Çok fazla erteleme yapıyolar buda oyun güzel olmasına rağmen adamın canını sıkıyor

En erken 2020 bu oyun

1 Beğeni

Q4 2019

1.0.0 - Perakende Sürümü

Q2 2019

0.9.0 - Final Beta

Q2 2019

0.8.0 - Zorluklar & Uzmanlaşma

Q1 2019

0.7.0 - El Aletleri

Q1 2019

0.6.0 - Biyogaz Güncellemesi

? ???

0.5.X - Multiplayer

? Aralık

0.5.0 - Mevsimler, Hayvanlar & Ürünler

? Kasım

0.4.0 - Ekonomi & Binalar

? Ekim

0.3.0 - Grassland Update
Planlanan üçerik: kesici, kurutma, yem vagonu gibi araçlar

? Eylül

0.2.5 - Balya Güncellemesi
Planlanan içerik: Claas Quadrant, Joskin Wago, ön yükleyici aletleri

15 Aug

0.2.3
Planlanan içerik: Kendimizi hasat görevine atayabilme (traktörle ürünleri doldurmak için), İyileştirmeler & Hata düzeltmeleri

Mart 2019’da çıkmayacağını sağır sultan bile biliyordu. Bunların geç tarih güncellemesi ya da bu tür şeylere tarih vermesi beklenti yaratıyor. Şu an plan gayet iyi haftaya gelen güncellemeye bakacağız. Eylül ayında balya olayı da güzel. Şöyle yazayım tekrar Aralık ayındaki o özellikler gerçekten gelirse FS 19’un da çıkışı ile Cattle iyi bir konuma gelir. :slight_smile: Adamlarda olmayan ne varsa burada var çünkü… :blush:

1 Beğeni

:joy::joy: O çamur su dolmuş tarlalardan balyaları zorlana zorlana römorka yüklemek istiyorum :joy: ulan bu oyundaki zevk, detay, fizik, hiç bi oyunda yok be şu balya ve otlak güncellemesi gelince baya bi şekillenmeye başlıyacak oyun ha daha önemli bazı güncellemeler var tabiki belki 2-3 aya gene güncellenir timeline belli olmaz :slight_smile: ha bu arada toprak dokusu daha gerçekci hale mi getirildi? dün bi video izledim ayrı Bi güzel geldi sanki değiştirmişler gibi çok güzel geldi gözüme daha gerçekci olmuş gibi geldi? Geliştirdiler mi?

abi pullukla tarlada çekmeyip patinaj çekmek, bazı yerlerde motorun gerçekteki gibi zorlayıp seslerin ona göre olmasını ve tarlada gömülüp başka bir traktörle çekmek gibi şeyler olsa efsane olur

tarlada gömülüp başka traktörle cekme olayı olacak zaten. Sesi bilmiyorum ama pullukta zorlandığında patinaja düşecek sanırım.

Onlar olucak zaten :slight_smile:

Toprak dokusu değişmiş? Hasan abi? Bi bilgin varmı benim mi haberim yok tam anlayamadım?
Bu iki videoya bakın anlarsınız
ama değişmiş hatta sanırım zaten Hasan abi ikinci aşamaya gelinmişti toprak dokusunda demişti ama nerde demişti unuttum canlı yayındaydı herhalde? Demişmiydin Hasan abi?

Sizde farkettiniz mi? Değişmişş demi? Çok daha güzel olmuş. :slight_smile: bu oyun farming simulator le kıyaslanamaz neden olduğunu biliyorsunuz zaten dememe gerek yok :slight_smile: :wink:

1 Beğeni

Sadece duzeltmeler oldu ama hala degismedi videolari su an izleyemem

Müsait olduğunda bi bak derim :slight_smile: çünkü önce pulluk la sürdüğüde daha düz gözüküyordu şimdi çok daha pürüzlü olmuş daha gerçekçi olmuş zaten ilk çıktığında tech demo dan beri trailer ler deki toprak dokusu yoktu farkettim gösterdiklerinden daha düz dü ama değişmiş trailerler deki gibi pürüzlü gerçekci olmuş :slight_smile:

Tam cattle and crops luk lisans :slight_smile:
https://www.youtube.com/channel/UCG2jssgJvoXdC7Y-oYbZ-MA
Şu konuyada değinmek istiyorum :slight_smile:
Cattle and crops neden lisans almıyor? Şimdiye 5-6 lisans daha oyuna eklenmeliydi oyuna, sermaye mi yok anlamadım ki? Sermaye yoksa madem oyundaki lisanslı araçlardan daha çok model yapsınlar çeşitlilik bakımından, yada hedefleri tam sürümü çıkarıp ondan sonra mı lisans falan araç ekliyecekler acaba pure deki gibi? Yani ben olsam yukarıdaki lisansı kesinlikle alırım? Sizce lisans alamıyorlarmı yoksa hedefleri tam sürüm çıkdıkdan sonra mı lisans falan almayı düşünüyorlar yada lisans alıyorlar ama söylemiyorlar mı? Sizce? :slight_smile: yani merak ediyorum

1. videoda daha güzel görünüyor gece ortam çok hoşuma gitti benim oyunda bi gerçekçilik mevcut
1 Beğeni

Evet sanırım değişme yok ikinci videoda akşam olduğu için traktör ün ışığından dolayı pürüzlü gözüküyor sanırım kusura bakmayın :slight_smile: ama öncekine göre biraz daha pürüzleştirmişler herhalde zaten Hasan abi de demişti düzeltmeler oldu diye

Ikinci asama kilometee tasi ile ilgili dinamik arazi hala prototip bu cikacak.olan guncellemelerde gormeye baslicaz ama sunu soyleyeyim biraz garip.gidiyorlar

1 Beğeni

(Yukarıdaki gönderiyi silcektim silemedim silme butonu gözükmüyordu, kaldırmışlar herhalde gönderiyi geri almayı yada bende bi hata var neyse)
Tam cattle and crops luk lisans :slight_smile:
https://www.youtube.com/channel/UCG2jssgJvoXdC7Y-oYbZ-MA
Şu konuyada değinmek istiyorum :slight_smile:
Cattle and crops neden lisans almıyor? Şimdiye 5-6 lisans daha oyuna eklenmeliydi oyuna, sermaye mi yok anlamadım ki? Sermaye yoksa madem oyundaki lisanslı araçlardan daha çok model yapsınlar çeşitlilik bakımından, yada hedefleri tam sürümü çıkarıp ondan sonra mı lisans falan araç ekliyecekler acaba pure deki gibi? Yani ben olsam yukarıdaki lisansı kesinlikle alırım? Sizce lisans alamıyorlarmı yoksa hedefleri tam sürüm çıkdıkdan sonra mı lisans falan almayı düşünüyorlar yada lisans alıyorlar ama söylemiyorlar mı? Sizce? :slight_smile: yani merak ediyorum