LOTUS Simulator "OMSI 3" - Ana Konu

hayırlısı bakam

Pazar gecesi yayından sonra test edebilirim geliştiricilere ulaşmak mümkün değil kendim satın alıcam başka çare yok :frowning:

OMSI serisinin devamı LOTUS Simulator uzun süren gelişim süreci sonunda Steam üzerinden tramvay modülü ile erken erişime açıldı. Marcel hayalinin peşinden koşmaya devam ediyor.

Sıra ilk izlenim videosunda :smiley:

Oyun 77 TL modüller de ayretten 100-150 TL olur. Öğrenci için hayal…

Videoyu montajlıyorum :smiley: hiçbir şey yok tabi deli gibi döndüm durdum

1 Beğeni

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Cattle and Crops - Ana Konu

OMSI serisinin devamı olan LOTUS Simulator’ın erken erişim sürümünü test ediyoruz. Başlangıç modülü olarak tramvay ve test haritası bulunuyor. Yolcularla trafik sistemi ve otobüsler, trenler, uçaklar daha sonra eklenecek.

1 Beğeni

Abi bu oyun demo mu ya? Bu ne böyle hiçbir şey yok. Bir karede dönüp duruluyor.

Videoda dediği üzere iyi hoş hayallerinin peşinden koşuyorlar ama maddi bir getiri olmak zorunda…

İyi de böyle birşeye kimse para vermez ki. Bomboş bir oyun olmuş. İçini biraz daha doldursalarmış. Erken erişim diye bomboş bir oyun sstıyorlar.

Erken erişim oyunu daha. Zamanla dolacak, final sürüm değil.

Tamam hocam anlıyorum ama kimse para vermez boş oyuna. Paraya ihtiyaçları olduğu için yaptılar bunu ama ben bir oyuncu olarak buna şimdi para vermem.

Şuan resmi olarak çıkmadığı için herkesin almasını beklemiyorlar. Gelişme aşamasında yardımcı olacak kişiler alır oynar. Mesele oyun geliştirilirken gerçek oyuncular ile test etmek.

Anladım kardeşim.

Birsonraki adımda ne yapmaları gerektiğini sormuşlar. :smile:
Garip istek talep önemli ama kendince yol çizilmesi lazım…

Şuan herhangi bir gelişme yok mu oyunda hala aynı mı ?

Otobüs modülünün ne zaman çıkacağı hakkında bilgi var mıdır?

1 Beğeni

ona daha çok var sürekli tramvayla ilgili bir şeyler yapılıyor daha ortada yolcular bile yok bu yıl da lotustan istediğimiz şeyleri alamayabiliriz tramvay seviyorsanız bilemem
çok ciddi bir şey olmuyor

2 Beğeni

Simülasyoncuların yüzü ne zaman gülecek :frowning:

1 Beğeni

var olanlarla güzelce yetinmeyi öğrendiğinde :smiley: sdfdsfdsfdsfsf

2 Beğeni