LOTUS Simulator "OMSI 3" - Ana Konu

10 dakkadır seni yiyorum niye anlamıyorsun :joy:

anlıyorum da :smiley: laf olsun diye yazıyorum ets2 muhabbetinden bıktım çünkü

Yaşıyor mu o? ^^

3991 numaralı tramvay oyuna modelleme aşamasında…

Bu tramvaylar II.Dünya Savaşı sırasında hurda işlerinde kullanılıyormuş. Daha sonra çeşitli amaçlar için kullanılmış.

Bu tramvayların önemi hamburg ağındaki son elemanlar olması…

Daha sonrasında 3991 numaralı tramvay hurdaya çıkarken, kardeşi olarak sayabileceğimiz 3982 numaralı tramvay birisine satılarak özel mülkiyete katılmış oldu .

3991 numaralı tranvay 1947 yılında yapılmış ve bu tranvaylar 2 akülü sisteme sahip.
2. dünya savaşı bittikten sonra almanya agır yıkıma ugradıgından ülkede ne bir araba nede tranvay hattı kalmadıgı için bu tranvay hamburgda tekrar elden gecirilmiş fakat 2 akü sistemi iptal edilmiş.

bahsi gecen 2 tranvaydan ilki yıkıma ugramış şehirdeki molozları taşımak için kamyonet şekline dönüştürülürken ikincisi yani 3991 dışı modernlize edilip cekiçi halini almış.

daha sonra şehir modernlize olunca iki aracta hanover şehirinde bir müzenin dış bahcesine konmuş,yıllar geçtikce araclar paslanmış ve 3991 numaralı olan hurdaya cıkarılmış.3982 numaralı olan ise bir koleksiyonere satılmış

ciddi ciddi fiyatını merak ediyorum ne kadar olacak :smiley:

mail atar durumu anlatırız ama uçak muçak diyor erken erişimde pahalı olmasın bari

dünya kadar içerik yerine fındık kadar optimizasyonu olsa kredi çeker alırım

Ya degisik bir çalışma şeyleri var her türlü işin altından kalkmak kolay mi kodlama vs.

Lotus Simulator için Münih eklentisi geliştiriliyormuş ama başkası yapıyor. ViewApp isimli ayrı bir geliştirici. Omsi 2 için Vienna paketi yapmışlardı.

Çıktı :smiley: 77 TL modlar bile aktarılacakmış Steam Atölye desteği de var

multiplayer var diyor ama steam özellikler listesinde eklenmemiş daha almadığım için bilmiyorum bakacaz @feelgood_inc beyin yakmak için güzel bir gün

1 Beğeni

Medeni cesaretimle alayım diyorum. mp gireriz

hayırlısı bakam

Pazar gecesi yayından sonra test edebilirim geliştiricilere ulaşmak mümkün değil kendim satın alıcam başka çare yok :frowning:

OMSI serisinin devamı LOTUS Simulator uzun süren gelişim süreci sonunda Steam üzerinden tramvay modülü ile erken erişime açıldı. Marcel hayalinin peşinden koşmaya devam ediyor.

Sıra ilk izlenim videosunda :smiley:

Oyun 77 TL modüller de ayretten 100-150 TL olur. Öğrenci için hayal…

Videoyu montajlıyorum :smiley: hiçbir şey yok tabi deli gibi döndüm durdum

1 Beğeni

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Cattle and Crops - Ana Konu

OMSI serisinin devamı olan LOTUS Simulator’ın erken erişim sürümünü test ediyoruz. Başlangıç modülü olarak tramvay ve test haritası bulunuyor. Yolcularla trafik sistemi ve otobüsler, trenler, uçaklar daha sonra eklenecek.

1 Beğeni

Abi bu oyun demo mu ya? Bu ne böyle hiçbir şey yok. Bir karede dönüp duruluyor.