Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Lojistik proje ve planlama müdürü baya uzun

4 Beğeni

66 ton kardeşim

4 Beğeni

İyi çalışmalar dilerim abi

2 Beğeni

Selamun Aleykum. Uçuş simulatorleri için joystick arıyorum. Bütçem fazla değil. Logitech Extreme 3D almayı düşünüyorum. Aynı fiyata veya az bir fiyat farkına alabileceğim daha iyi bir joystick varmıdır?

Malesef yok diye biliyorum. Biraz daha bekleyip bütce katarak Hasan’ın aldığından almanı tavsiye ederim 3d bi yere kadar. Bi yerden sonra eksiklikleri can sıkıyor

Malesef o benim için çok pahalı. Eksiklik derken ne gibi eksiklkleri var?

alacaksan Thrustmaster T16000M al geç oynayacaksın sonuçta ve oynuyorsun kendini logitech extreme 3d pro joystick ile kesinlikle harcama ilerleyemezsin öyle söyleyeyim 150tl vereceksin ve pişman olacaksın cicim ayları geçecek :smiley: 500 tl ver rahat et para biriktir

3 Beğeni

daha iyileri tabi var ama o fiyata yok kı ben aldıgımda bu fıyatlarından çok çok düşüğe almıştım şuan kı fıyatları fahiş uçak kullanımı ıcın oyle profesyonel olmayacam ındırıp kaldırayım her şey elımde olsun extream hareketler yapayım dıyorsan hiç düşünme al

hatta uçuş eğitimindeyken biz tayfanın 100 de 95i akşamları fs de ır ve cpl alıştırma yapmak ıcın bu aleti kullanıyorduk ki hala da ben kullanırım hıc bır sıkıntısı yok :slight_smile:

2 Beğeni

Çoğu kişi 3D’den uzak dur diyorsa doğrudur. T16000M için şansımı denerim olmassa klavye fare devam.

@blackmoon , Akrobatik uçmayacağım için para biriktirip T16000M almak daha mantıklı geldi zaten şimdi. Tabiki 3D klavyeden daha keyiflidir.

1 Beğeni

para biriktırıp alacaksan tabıkıde thrustmaster al ama alamayacaksan klavye mouse oynayacagına onu al yanı tutupda bu kotu oynanmaz denılmez

1 Beğeni

logitech ile hiçbir hareketi yemiyor :smiley: eksenlerin hassasiyeti sınırlı t16000m ile tekrar düzenli uçmaya başladım kurallara dikkat ederek elinde uçağı kontrol ettiğini hissediyorsun sonuçta

3 Beğeni

@kaplanemral Bu son uyarım , ya kurallara dikkat et ya da gerekeni yapacağım…
Caps Lock açık iken yazı yazma!

SimülasyonTÜRK - SimülasyonPark Kuralları

1 Beğeni

affet reis bilmiyordum kusura bakma…

Uçuştan bahsetmişken Ace Combat 7 nasıl beyler alınmaya değer mi?

A post was merged into an existing topic: Cities: Skylines [Ana Konu] :building_construction:

piyasada 250tlden aşağı(bazı yerler uçmuş 350 falan) logitext extreme 3d pro joystick yok :smiley: ben 150 diye hatırlıyordum yuh manyak mıyısınız kesinlikle almayın :smiley:

1 Beğeni

birkaç tane daha video var bir izleyin ne olur…

Ben fs19 oynarken 35₺ almıştım adam hiç kullanmamış hatta :joy:öyle denk getirirsen al. :joy:

oynamadım ama oynamak istiyorum şu an joystick ile harika olurdu çok pahalı oyun sonuçta hikaye vs. var oynanabilir

1 Beğeni

Aynen joystick varsa uçak uçuruyormuş gibi zevkli olur.

Oyunun tutorial videolarını izledim grafikler falan harika görünüyor yakında indirime girer inş.