Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Mazbata geldi sonunda :slight_smile:

5 Beğeni

Cahil kalalım, üretmeyelim ve en önemlisi de sorgulamayalım diye birileri tarafından özellikle kapatılan bir eğitim efsanesi Köy Enstitüleri 17 Nisan 1940’ta kurulmuştu. Eğer ki o birileri bu canım okulları kapatmasaydı eğitim alanında tüm dünyada Finlandiya yerine biz lider olarak anılıyorduk. Köy Enstitüleri’nin kuruluşuna önderlik eden büyük insanlar İsmail Hakkı Tonguç ve Hasan Ali Yücel’i sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz.

10 Beğeni

Bi ara Vatan Bilgisayarda uçak lövyesi ve beraberinde ayrı ayrı radyo paneli, güç kolu, otopilot ayarlama şeysi filanda vardı her biri 300’er lira civarındaydı (dolar 4 iken) sadece uçak uçuracaksan aslında güzel duruyordu. Düzgün uçak oyunum olmadığı için bütçem olmasına rağmen almadım :frowning:

1 Beğeni

Cb daha yeni havalimanindan resmi ucus yapmadi yani karsilama yada kendisi bir yere gitmedi havalimani acildigindan beri nereye gitse yada kim gelse ataturk havalimanina inip kalkiyor ya bitmemis havalimanina milleti surukledin otobuslerle millet surunuyor sirf beyfendimizin vip giris cikisi olmadigi icin ataturk havalimanindan vazgecemedi hala… koyunlar alkislayin he bir arada firavun hikayesini okuyun nasil firavun olmus onceden nasilmis ve nasil o hale gelmis belki bir sekilde kafaniza dank eder

Bu arada geldigimiz durum oturma izni yada calisma izni falan degil vatandaslik 45 gun icinde nerden nereye

3 Beğeni

Kandiliniz mübarek olsun.

2 Beğeni

Hayırlı kandiller. Allah affolunan kullarından eylesin cümlemizi ahali.

Dlive ile ilgli bir sürü video çekiliyor.

bu da bu kişilere cevap verenin videosu

1 Beğeni

Canlı yayında darbe izliyok

1 Beğeni

iyimiş :smiley:

1 Beğeni

Hayırlı Ramazanlar park ahalisi. Tutan tutmayan tutuyormuş gibi yapan herkesin Ramazanı mübarek olsun :smiley:

6 Beğeni

Evetttt… Daha önce söylediğim gibi Ramazan dolayısıyla resmime sansür attım :joy:. Herkese hayırlı Ramazanlar.

5 Beğeni

İsminide sansürle.:upside_down_face:

dolar 6 tl tşkrlr sipirmin

3 Beğeni

Oluyor mu ki öyle :smiley:

1 Beğeni

İsmini değiştirirsin.

1 Beğeni

Bu yine iyi günler sanırım, daha da kötüye gidiyor :frowning:

Gayet başarılı bir uygulama :clap: :smiley:

1 Beğeni

Bir kez daha irade yok sayıldı… Yazık…

5 Beğeni

dolar uçuyore :smiley: 6 tane patates 6 lira :smiley: ufak bide neyse yazın bir şekilde karnımız doyar

5 Beğeni

Ben kendi ülkemden soğudum. Yabancı yatırımcı ne yapsın böyle muz cumhuriyetini. İbretlik ülke Venezüella dünyanın 2. Suriyesi olacak, peki 3. Suriye hangi ülke olacak?

6 Beğeni