Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Simülasyon Park kuruldu, konular açıldı oyunlar oynanılmaya ve tartışılmaya devam ediliyor.Çok güzel bir ortam sunuldu bize ama hep iş hep oyun nereye kadar? Bizde düşündük taşındık birazda kaşındık ve dedik ki "Çekirdekleriniz ve kolalarınız bizden! Gelin hep beraber sohbetin, geyiğin, makaranın dibine vuralım. :slight_smile: "Sizlerden tek isteğimiz argo ve kötü imalı sözlerden uzak durmanız, saygılı ve sevgili olmanız.

Ayakkabılarınızı çıkarın!! Ama bir dakika biz parkte değil miyiz?? Neyse isterseniz çıkartın ve çimenlerin üzerine uzanın… :slight_smile: Gece en son çıkan kişinin ışıkları kapatıp kapıyı kilitleyebilir mi rica etsek? :slight_smile:

Ha unutmadan bu Park’ı sevdiklerinize de tavsiye edin, onlarla da tanışalım, kaynaşalım :slight_smile:

5 Beğeni

Adamsın @CreedTR :joy:

1 Beğeni

Kaç dakika oldu bir şey açamadın :joy:

1 Beğeni

E nabayım anca :joy eksik gedik hatalı bişey var mı deiye kontrol ettim :joy:

1 Beğeni

Güzel bir yer olmuş . Hayat nasıl dostlar var mı bir sıkıntı sorun. Benim için tek sıkıntı okul adlı arkadaşın açılacak olması :smiley:

Sınıf Kaç?

Lise 2 ye geçiş yapmış bulunmaktayım. Yolun ortası daha hatta başı

Allah kurtarsın, bu senede dıptıs çıkış takilirsin daha sonra sınava başlarsın çalışmaya artık :joy:

1 Beğeni

Eğitim hayatımı 8. Sınıfın sonunda bıraktım maalesef devam etme niyetim yok. Suanki sistemde okumaya değmez

Allah hayırlısını versin ne diyeyim :slightly_smiling_face:

Aynen öyle hayırlısı olsun . Sende ne var ne yok :smiley:

Bende yeni bir heyecan yeni bir yola koyuldum bakalım. Üniversite 1 bu sene

Nerde hangi bölüm. Hayırlı olsun bu arada

Saolasin . Allah isteyen herkese nasip etsin .
9 eylül inşaat müh.

2 Beğeni

İnşallah . Sıkıntı sorun olmadan biter inşallah hayırlı olsun tekrardan :slight_smile:

1 Beğeni

Bütünleme benim bölümde yok . Kazasız bitmesi biraz zor :joy:

Olsun olsun biter inşallah :smiley: kaç bin ile giriş yapmıştın bu arada

Hayırlı olsun allah muvaffak etsin

Büt olmamasından korkma bizde de yok :slight_smile:

1 Beğeni

Genel bir cevap vereyim.
. Şuan tek sıkınıtm çöp bir pc min olması ve paramın olmayşı.
. @YigitE sen daha yolun başında sayılırmışsın :joy: okumak konusunda haklısın ama mâlesefki okumadan da bi yerlere gelinmiyor.
. @Baby hayırlı olsun sana da :smiley: Okul yönünden ben raadım :joy:

1 Beğeni

Mf4 45101 normalde 45100 dü ösym yaptı yine yapacağını sonuçlar yanlış olmuş 45101 olmuş. O gün bu gündür o 1 kişiyi arıyorum :joy:

1 Beğeni