Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Cuma değil de cumartesi akarıque.

Arabalar zerre ilgimi çekmiyor, trenler çok hoj, ekstra olarak hobim. Ama oyunun incelemeleri ve içerdiği tren sayısının az olması biraz sıkıntı gibi.

Thrustmaster T16000M joystick geldi. :smiley: Gerçekten ciddi fark var. Şimdi FS19 ile başlayacağım. Logitech Extreme 3D Pro joystick tırt… fena halde tırt
önce gaz kolunu halledeyim sonra bir tane daha joystick ayarlıcam :d

1 Beğeni

ne olduğuna dair bir fikrim yok ama güzel görünüyor

1 Beğeni

Oyun güzelde Supra bu kadar yavaş hızlanmıyor gerçekte :smiley:

stock

1 Beğeni

İyi koydun abi bana :smile: . Supra çok kolay modifiye ediliyor diye biliyorum. Eline yağ bulaştırmadan gücü iki katına çıkarabiliyorsun diyeni var. Civata sıksan beygir fışkırıyo sözü bu araba sayesinde ortaya çıkmış diyeni var. Herşey bir kenara güzel araba :slightly_smiling_face:

bakın bugün yine çokomelli şeyler oluyo
ddd

her ay daha fazla ödeme yapmanın istikrarını yaşıyorum :smiley:

Bu arada T16000M ile iyice coştum ARMA3’te savaş uçakları ve helikopterli görevleri tekrar yapıyorum. İhtiyacımı şu an için tamamen görüyor. Gaz kolu olsa ne olur siz düşünün :smiley: ama alacam. Dolar 6 olursa anca alırım.
Joystick alacaksanız Logitech Extreme 3D Pro’dan uzak durun fiyat önemli değilse tabii…

DCS World’de vurdular :smiley: 2 tane uçakla hiçbişey olmuyor harika bir görev/senaryo oluşturma sistemi var ama uçaakkk yoğğğğğ
uçak mı dilenelim bu saatten sonra?

FS 19 performansını zaten söylemiyorum @Emre54 bile çaktı siparişi yolda geliyor :smiley: her şey OraletBirlik esport team için :smiley:

2 Beğeni

Watch Dogs 3’ün Londra’da geçme olasılığı yüksekmiş.

güzel olur göreceğiz WD2’yi çok güzel oynayıp bitirmiştim tabii Ubisoft’tan klasik saçmalıkları görmemek gerek

Aerosoft 2019 katoloğunda World of Aircraft isimli Glider simülatörü yer almış. 2019’da çıkacak diye belirtiliyor.
world-of-aircraft-aerosoft

Glider böyle bir şey

ahahahahh

İstanbul’u kaybetmemek için nasılda ağlıyorlar.

her şey turkish macron’un işine yarıyor tüm olaylar onun parlaması için :shushing_face:

kara delik! :smiley:

3 Beğeni

Hani kara delikti bu kırmızımsı :stuck_out_tongue:

Sevkıyat bizim işimiz

9 Beğeni

Abi sen gerçekten bu işlerin içinde imişsin görev neydi sizin?

2 Beğeni

kaç ton? :smiley:

3 Beğeni

Bizim Instagram sayfası kapandı mı?

2 Beğeni

Reklam da sizin işiniz abi :joy:

3 Beğeni