Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Kanalını ilk defa gördüm, başarılar.

1 Beğeni

Uzun sure daha cargo ucaklari ve ozel jetleri orda izleyebilirsin 330 ve bol 747 bu sureçte gorebilirsin ayni zamanda teknik icin gelen yolcu ucaklarida alt katta coffe crown var kafe olarak oturup kahveni icerek daha cok ucak izlersin :slight_smile:

2 Beğeni

Sonuçlar gayet iyi hayırlı uğurlu olsun. :slight_smile: AA zaten ne mal olduğunu uzun süre önce ispatlamıştı. Koymadık kazandık!

1 Beğeni

Anadolu ajansı, yüksek seçim kurulu ve diğer yandaş kanalların yaptığı bence suç. Senin tarafsız olman lazım arkadaş. Haber kanalları da aynı şekilde A haberi vs onları geçtim. Verdi ödediğimiz TRT bile 'Binali yıldırım zafer telefonlarını alıyor ’ adlı bir haber yaptı…

Saat 2 olmasına rağmen kalan sandıkların tamamı açılmadı (!) Balkon konuşmasında Erdoğan bile yenilgiyi kabul etti bunlar neyi bekliyorlar anlamıyorum.

3 Beğeni

Sarkının sonunun gelmesini… :crazy_face:

1 Beğeni

Sonuclar aciklanmadan son istanbulda %98.8 acilmisken 4 saat boyunca aa dan akis kesildi

Binali yildirim aciklma yapti ilk okul cocugu gibi kazandik dedi kacti ortaya cikmadi

Erdogan istanbuldan ayrilmadan once ankarada konusma yapacam dedi balkon konusmasi yani ama esiyle yanliz kimse yoktu konusmada yaninda zafer olmadigini biliyordu ankara istanbulu kaybetmisti

Binali yildirim istanbulda canli yayin yapacaktidev led ekran kuruldu halk sakilar turkuler soyluyordu cunku binali yildirim kazandigini soyleyip tebrik ve tesekkur konusmasi yapacakti
Fakat erdoganin konusmasini verilip canli yayin araclarini geri cektiler

halk kuzu kuzu dagildi herkesi( uyumaya ) gonderdiler…

Turkiyede imamoglunun konusmalarini veren 2 kanaldan baska kanal yoktu

Yildirim kurmaylarla toplantiya gecti suleymen soylu denilen kisi toplantiya katildi (ulan bakanin orda ne isi var bakanlar partilere bagli degil (yeni sisstemde sozde tarafsizlar) senin ne alakan var neyin plani oyunu malmiyiz biz )

Ve secim sonuclari aciklanir 100 de 100 olunca itirazlar yapilir ama yuzde yuz acilmadan akparti ankara istanbul ve bir kac sehirde itiraz edecez dedikleri icin aa da net sonuclari aciklayacakmis…

Saat suan 3.35 ise gidecegim icin uyucam kapattim televizyonu

Burdan anlayacagimiz sey ulkede at kosturanlar keyfe keder is yapiyor… halkin secimi bizim namusumuzdur deyip namusu serefi iki paralik ediyorlar

Ve erdogan kabul ettigini dile getirdigi konusmadan sonra bu olaylar basladi demek ki soylu beycimiz eerdogana laf gecirebiliyor bu ulkeden bi halt olmaz bu sonuclari degistirirlerse eger tanzim satislarinda kuyruklarda bunlar daha cok bekler…

Eger secim sonucu degisirse bu dolar euro guzel bir cikis yapacaktir

Hepimize hayirli olsun… ulkenin basintakilere de Allah sizi bildigi gibi yapsin beddua etmeye degmezsiniz

Ben chp li degilim ama imamoglu gercek bir lider olacak bir adam secimlerde iktidari yuzde 90 tv gosterirken bu adam.adeletsiz secim oncesi propaganda surecinden sonra bu oyu aldi

Ve bu gece nasil bir soguk kanlilikla kriz yönetebildigini gosterdi bu adam birak belediye baskani,cumhur baskani olmali seffaf,halktan,gulec,soguk kanli digerleri gibi kahve agziyla degil kibar bir dille konusan abimiz…

Neyse ya sasirdim mi sasirmadim hadi saglicakla kalin

2 Beğeni

Yav başlayacam gece vardiyasına ya eridim la yeter bi bitsin artık.

İmamoğlu’na helal olsun, söktü aldı zaferi. Yine oyun oynamaya çalıştılar ama artık öyle kolay değil o işler!

2 Beğeni

fırından ekmek alıyorum doğulu bir çalışan şehitler gelsin de görün gününüzü diyor chplilere a. kodumun şerefsizleri diyor :smiley: üstelik fırın sahibinin eşi de kasada çalışıyor
bir daha da oradan ekmek alanı öpsünler

2 Beğeni

Onun ne oldugu belli degil yani adı doguludur onun yani dogu batisi olmamasi lazim ama dogunun karari batanin karari asagi yukari belli… cahil bi akpli daha ise kudursunlar dun erdoganin yanliz konusmasi suratinda ki o ifadeyi gordum ya demek ki bir seyler degisiyor… insallah dedigim gibi onlarda ders cikartirda ulke icin hayirlisi olur o gitsin bu gitsin demiyorum… yönetilsin bu ulke artik

1 Beğeni

Dün yaşanan rezaletin benzeri Mansur-Melih seçiminde yaşanmıştı ancak bu sefer İmamoğlu gibi sert bir kaya vardı, geçilmedi. Onca baskıya, zorbalığa, zulme karşı yeni bir lider doğdu. Memlekete hayırlı olsun.

O fırıncı gibi tiplere özellikle bu ara pek yaklaşmamak lazım. Onlar Turkuvaz Medya’nın yetiştirdiği beyni erimiş militanlardan. Kudururken karşısındaki insanı da kudurtur o faydasızlar.

2 Beğeni

Valla 137 oy çıkması gereken sandıktan 1 oy çıkmış falan fişman deniyor, gene karanlık işler…

O rezaletin ikinci safhası…

İlk gece soluğu Yıldırım’ın yanında alan “kel” uğraştı beceremedi. Şimdi de militan yetiştiren o malum medyayı elinde tutan ikinci bir grup bahsettiğin yalan belgelerle devreye girdi. Bu grup o kadar tehlikeli ki gözünü Ankara’ya da dikti. İş öyle bir raddeye geldi ki kendi içlerinde bu gruba karşı çıkanlar bile var. Seçimi gerçekten kazanmış olsalar bile açıklayamayacak bir kepazeliğin içine düştüler.

3 Beğeni

hedef kitle belirleme + ürün seçimi harika

1 Beğeni

bU oyun alınır mı?

1 Beğeni

‘‘Steam’den Satın Alın’’ butonuna basarsan alınabilir , neden olmasın?

2 Beğeni

Bir moderatöre yakışmayan hareketler bunlar, kınıyorum :smiley:

Valla ben bir şey yapmadım :smiley:

Ahmet Bey, yine formunuzdasınız :slight_smile:

Sizde kayıp numaralarındasınız umut beycim :smiley: Arada bi’ uğranır değil mi? :smiley:

Bu arada gidip Car Mec. Sim. al ilk önce , train’e sonra geçersin.

1 Beğeni