Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

oldu ama sen görmedin teknik bişey var şu an tekrar yayına sokucaz :smiley: F-MAX

1 Beğeni

Kobay faresi seçilmiş anlaşılan… :smiley:

Google’ın şu an GDC 2019’da duyurduğu Stadia efsane olmuş! Büyük bir oyun platformu geliyor hem oynamak hem yayınlamak hem izlemek için :slight_smile: tek tıkla Play Now deyince Google Chrome üzerinden oyuna direkt 1080p 60fps şekilde gecikmesiz dalıyorsunuz. TV, tablet, her bilgisayarda donanım olmadan çalışıyor. Stadia isimli kontrolcü de tanıtılmış.
Şu an canlı yayında tanıtılıyor.

Ubisoft iş ortağı olmuş. Assassin’s Creed Odyssey ilk uyarlanan oyun olmuş canlı yayında canlı canlı gösterdiler.

Ayrıca çıkışta 4K, 60FPS, HDR, Surround ses olacak ve gelecekte 8K, 120FPS olacakmış.

Stadia üzerinden YouTube’a direkt canlı yayın da yapılabilecek. 4K 60FPS yayın olacakmış.

Google tüm olayları kendi veri merkezlerinden sağlayacak. Yani böyle büyük bir olayı Google’dan başkası zor yapar.

Türkiye’de nasıl olur bilemiyorum daha sunum bitmedi.

Ama bu olaya aşamalı olarak dahil oluruz.

AMD ile de iş ortağı olmuşlar.

Stadia şu an PS4 Pro ve Xbox One X’den daha güçlü bir platform olmuş canlı yayında karşılaştırmayı gösterdiler.

GPU teraflops 10.7!!!
PS4 Pro 4.2
Xbox One X 6.2

Unreal Engine ile Unity de iş birliğine girmiş. Havok, FMOD, VULKAN, CRYENGINE gibi bir sürü firma var.

Biz oyunu özel veri merkezindeki cihazlardan oynuyoruz. Yani normal dedicated serverlar gibi ama konsol gücünde çalışıyor. :smiley:

1 Beğeni

A post was merged into an existing topic: Google’ın Stadia oyun platformu tanıtıldı! [Ana Konu]

Cooblestone yerine Vertigo rekabetçi havuza eklenmiş.

CS:GO ana konusu lazım… :joy:

1 Beğeni

Normalde PS4 Exclusive olarak çıkan Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroid: Become Human isimli üç nacizane yapım Epic Games Exclusive olarak PC’ye geliyor!

https://www.epicgames.com/store/tr/news/epic-games-at-gdc?sessionInvalidated=true

3 Beğeni

Ford F-Max Konusu kapatıldı mı?

detroid become human geliyorsa cok iyi yaaa <3

1 Beğeni

Sonunda Steam kütüphane arayüzü yenileniyor. Hem yenilenmiş hem geliştirilmiş. Tek ekranda oyun detaylarını, gelen güncellemeleri, arkadaş listesini ve aktiviteleri görüntüleyebiliyoruz. Artık gerekliydi yani, gayette hoş olmuş.

8 Beğeni

yılanoğlu gene kaldırdı gidiyor :smiley:

3 Beğeni

49 lıralık oyun 12.25 suanda dlclerı falan hepsı ındırımde suan da oynamayan daha başlamayan varsa pısman olmasın :smiley:

1 gün boyunca da suan ücretsiz deneme versiyonu var

3 Beğeni
1 Beğeni

İlk tarafı bitiyor.

1 Beğeni

steam tuhaflaştı bende mesela

istediğim seçeneğe tıklayamıyorum

açıılır satırın ustune gelınce altakı secenege ınmek ıstediğimde satır kapanıyor

bır kelimenın ustundeyken ımlec sagında kı yada solundakının ustundeymıs gıbı tepkı verıyor

internete üzerinde bu sıkıntı yok tarayıcıdan gırınce her sey normal ama programdan gırınce bu sıkıntıyı yasıyorum

bunu yaşayan yada bilgisi olan varmı sorun neyden kaynaklanıyor

1 Beğeni

kaptan pilot simuş 15 günü iple çekecek :smiley:

4 Beğeni

Hayırlı Cuma’lar.

Abi bende yakında logitech 3d alcaktim :smile:

Bu ulkeyi yonetenlerinde adaletlerini de taaa ulan 19.15 yayin yasagi kalkacak ama kanal 24 kanal 360 bir cok online gazete sonuclari 18.30 dan beri veriyor…

Hani ysk nerde adalet

Ulan siz dunya yıkılıyor deseniz dönüp bakmam

Adaletsiz cöp bir ülkeyiz

Son kez FlyInn’e gidip uçak seyrettim. Artık Tayakadın mahallesinden İstanbul Havalimanını seyrederim. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni