ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Dar alanda kısa manevralar…

6 Beğeni

Salzburg yolundan selamlar.

6 Beğeni

Bu sefer hikaye yazmayacağım ama 400 beygir ve retardersiz bir araçla ve 21 ton yükle tırmanması ayrı zevkli inmesi ayrı zevkli oldu. Özellikle servis frenini kullanmamaya çalışarak inmesi ayrı bir zevk oldu. Keşke hep böyle yollardan sürsem. Yordu ama :smiley:

9 Beğeni

ana yolda gidiyorum adam beni göre göre tali yoldan birden önüme atladı sonuç çarptım ama acil fren sistemi devreye girdi adam hafif yaralı kurtuldu
neden dikkatsiz bu insanlar bana çıkan masrafa yanmıyorum kimseye birşey olmadığı için mutluyum ucuz atlattık…

yok ya bugun ya bu insanlarda birşey var iyi ki araç seçimi yaparken VOLVO markasını seçtik canımız önce ALLAHA sonra bu araca emanet yine fren sistemi kitlendi yavaşça vurduk adam birden dönmeye karar verdi son dakkada sinya l verip frenledi ana yolda böyle yapılmaz ki bunuda atlattık şimdilik bir teslim etseydik şu tankeri sıkıntılı bir sefer oluyor…

bu adam zil zurna sarhoş abuk subuk hareketler yapıyor polisi aradım çevredekiler yardımcı oldular adam şimdide ağaçlara doğru geri vitese taktı gidiyor böyle olmaz kimlere emanet ediyorlar yolları…

8 Beğeni
Özet

bu gece ’ bi hayvan taşımacılı yapalım dedik
estonyanın parnu şehrin’den aldık yükümüzü
istikamet litvanya’ya

6 Beğeni

4 posts were merged into an existing topic: Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

.

5 Beğeni

Avrupa’da bile…

9 Beğeni

10 Beğeni

17 Beğeni

yükümüz ağır yolumuz dar ve engebeli dikkat istiyor…

devam ediyoruz…

yağmur yağmaya başladı çok dikkatli gidiyoruz ağır ve yavaş…

geldik şükür…

10 Beğeni

Yeni açılan bir sağlık merkezi için sağlık ve tıbbi ekipman alanında PARİS şehrinin en büyüğü olan FLE firmasından tıbbi ekipmanları yükledik TURKU şehrine gidiyoruz… Yeni yaptırdığımız asansör sistemli dorsemiz ile işlerimiz artık daha da kolaylaşacak patron sağolsun :smiley:
Dolabımızın ayarını yükümüze göre ayarladık son kontrollerimizi yaptık kontağımızı çevirdik hadi hayırlısı…

aydınlatmaya geliyoruz BM LOGISTICS TRANSPORT SERVICES
:slightly_smiling_face:

saat sabah 7 oldu yol üzerinde bir dinlenme alanında durduk dolabımızda sucuk ve yumurta varmış palet dolabından tava ve tüpümüzü çıkartıp hazırlayıp yedikten sonra yola devam edeceğiz yol acıktırdı…

10 Beğeni

Evrendeki yerimizi ve önemimizi sorgulatan ekran görüntüleri.

13 Beğeni

To The Beginning

12 Beğeni

Yere yakın hayatlar…

10 Beğeni

Aydın - Tiflis Servisi için anlaşmalı akaryakıt firmamız Aytemiz’e giriyoruz .Aracımızın buzdolabını ve deposunu doldurduktan sonra Ankara’ya kadar non-stop gideceğiz . Ankara’dan sonra çift şöfor ile tekrar non-stop Tiflis’e inmeyi planlıyoruz .
Aracımız IVECO Stralis XP 560 E6

12 Beğeni

Bankada borçlar birikti, para lazım bu yüzden gözüm gibi baktığım çekicimi satmak zorunda kaldım. Artık serbest çalışıyorum, en yüksek teklifi veren işi seçtim, Helsinki’den Gothenburg’a tıbbi aşı taşıyacaktım.

Helsinki’den Travemünde’e 20 saatten fazla süren feribot yolculuğu yaptım ama henüz varabilmiş değildim 4 saat daha yolum vardı. Tabi ki işverenim bundan hoşnut olmadı, ikide bir beni arayarak nerde kaldın diye darladı durdu.

Kabahat bende farkındayım ama teslimat acil değildi diye yolu uzatıp manzaranın ve çekicinin tadını çıkarayım demiştim. Neyse Sonuçta sağ salim vardım, geç kaldığım ve yük %1 hasarlı diye ücretimden 3 bin euro kesinti yapıldı. Alabildiğim 43 bin euro ile bankaya olan borcumu bir nebze kapatcağımın mutluluğuyla oradan ayrıldım.

Travemünde’de bir kare.

12 Beğeni

MAN Euro 6 ve Beton Mikseri filoma hayırlı ve uğurlu olsun (ilk foto %50 ölçek ile, 2.foto %400 ölçek ile çekilmiştir).

2 Beğeni

kar yağmur çamur her zaman rotadayız …

20 Beğeni

Aydın-Tiflis Seferinin sonunda kazancını sana vereceğim. Zor durumda yardım etmek boynumuzun borcu … Yarın Aydın’da da yeni aracın seni bekliyor olacak :slight_smile:
Hayırlı Olsun !

11 Beğeni