Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Baya iyi rakam…

Yazık… :smile:

Rahatsız olanlar varsa beni arkadaşlıktan silsinler. düzelince(Tabi İnşAllah düzelir) tekrar eklerim ben.

Bak arkadaş insan buraya bu hesap benim hesabım çalıntı diye birşey koyar deilmi? :stuck_out_tongue:

(yedek hesabım var. Olmasa oyunlarımda giderdi. En azından şuanda steamplay dan oynayabiliyorum)

Şikayet etmekle bi şey elde edemezsin. Steam destekle iletişime geç.

Çoktan geçtim zaten şakasına dedim. :slightly_smiling_face:

NOT: Benim şuanda kullandığım yedek hesap ‘‘Yaramaz.Velet.50’’ dir.

Simulasyontürk kasabasındaki TEK ÇİFT-LİK alım yapacaktır…

Şartlar:

• Oyunda genellikle gündüz saatleri aktif olmak
  • Oyun hakkında az da olsa bilgi sahibi olmak
  • Grubunu sahiplenebilecek kişilikte olmak

-Müracaat için bana @burakV veya @gampue ozelden mesaj atabilirsiniz

Arkadaşlar Subnautica Epic Games de sınırlı bir süre için ücretsiz. Ben şu an indiriyorum, ilgilenenlere duyrulur. :raising_hand_man:

Ya Rabbi Çok şükür. Yeni bir isim koydum belli bir süre kalacak… Paramı harcamamış. Mutlu oldum şuanda :slightly_smiling_face:

Uludagda son durum ortam guzellesmis…

Hangi mod bu dicektim bi’ an sonra fark ettim :smiley:

realistic graphics mod :))) uludag cok guzel olmus yinr kar yaginca yani yollar komple kapanmisti ama o cilesi bile cekilir bu gorsel sölen icin :slight_smile:

Doğa ana doğal kaldığı sürece her haliyle güzel :smile:

İndirimler!

Kimler sunucuların çökmesine hazır. :smiley:

Zaten şuan oldukça zorlanıyor :smiley: Koleksiyon kartlarını unutmayın, giderlerin yanında biraz da gelir elde edersiniz :smiley:

Benim hesap sıfırlandığı için malesef o kart işi yattı bende :smiley: Yoksa hepsi 1TL ediyor toplam şu anda.

The Long Dark’ın en son güncellemesi…
https://www.thelongdark.com/news/episodes-one-and-two-redux-survival-mode-update/

Bu kanalı görmeyen varsa bir baksın. İsveçte yaşayan bir Türk kamyon şoförü.

Yeni yıla bir de hotspot saçmalığı eksikti… Garip masraflara yenisini daha eklediler , hayır! Ne gereği var ? Nasıl bu hallere geldik ? İnanılmaz …
Paketler şimdiden çıkış bile yaptı, 15 ocaktan sonra aktif olacak…