Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Din konusu başlı başına sorun. Hala Kuran’ı koca bir ülke hiçbir halt anlamadan Arapça okuyor. Zaten 15 temmuzdan sonra akın akın başka cemaatlere kayan milleti gördükten sonra ben ümidimi tam kestim.

Ayrıca son verilere göre işsizlik oranı %11 leri gördü. Genç işsizlik oranı desen 3-4 katına çıktı. Ama bu veriler yeni açıklanmışken İşkur’un başındaki herif istihdam rekoru kırdık Almanya’yı da geçtik istihdamda diye gerile gerile açıklama yaptı. Kanıma dokundu! Klasik bir güney amerika ülkesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Çok değil 10-20 yıl sonra felaketler bizi bekliyor. Bunca sorun varken devletin yeni bir nüfus politikasıyla doğurganlığı azaltmaması ise kafayı yediriyor. Genç nüfusta genç nüfus. Ulan neticene mi yerleştireceksin bu kadar genç nüfusu? Ha bu arada bütün partilerden bütün liderlerden nefret ediyorum! Hiç biri hiçbir zaman bu milleti, bu ülkenin kalkınmasını düşünmedi düşünmeyecek…

4 Beğeni

10-20 fazla iyimser oldu :slight_smile: 2 yil daha ekonomi bu sekilde giderse var olan yani hayatta kalmaya calisan kesimde batacak…

2 Beğeni

Ne yani ölecek miyiz?:tired_face:

bu aksam başıma geldi bir yerden bulaştı tarattım avast ve SpyHunter ile ama hala webde belli yerlerde bu reklam çıkıyor yani bir şeyi etkilemiyor ama can sıkıcı başlıyacam kripto parasına bir fikri olan varmı acaba nasıl silebilirim…

1 Beğeni

Bu program ile taratarak halledebileceğini düşünüyorum.

Adwcleaner

2 Beğeni

eyvallah bunla da bir deneyeyim teşekkür ederim…

1 Beğeni

Rica ederim. Kendi kullandığım program ve son derece kolay ve işe yarar bir program. Güvenebilirsin yani. :sunglasses:

1 Beğeni

Galiba haklisin programi kurmak isterken bile pc kitleniyor hic birinde takilmayan pc bu programda takılıyor guvenli modda acabildim tarasin bakalim ne bulacak :))

1 Beğeni

İlginç :thinking: hem dizüstü bilgisayarımda hem masaüstü bilgisayarımda kullanıyorum ama böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım.

2 Beğeni

gerçekten teşekkür ederim silindi harbiden nasıl bir virüs ise adw açmama izin vermedi güvenli mod ile anca açıp taratabildim ve sistem düzeldi :smiley:

3 Beğeni

Ya bazı virüs programları gerçekten sadece olmak için var. İşe yaradığı ve kişisel bilgilerimizi kayıt altına alıp bir yerlere göndermediğini bile bilemiyoruz. Düzgün tarayıcı eklentileri ve nispeten bilindik siteleri tercih ederek korunmak en iyisi. Adw için de aynı düşüncelere sahibim ama çoğu zaman işe yaradığı için bir köşede tutuyorum hep. :call_me_hand:

2 Beğeni

Internetten reklam gitti ama hala adw yi acamiyorum sistem kitleniyor hatta adwcleaner internete yazdigimda intenet kitleniyor yani virus bu programini ismini duyunca galiba cildiriyor :face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni

Yeniden başlatma değil de sistemi komple kapatıp açmayı denedin mi? Genelde işlemlerden sonra bunu öneriyor adw.

1 Beğeni

Yok zaten tarama islemini guvenli modda yapip tekrardan baslattim normal sisteme giriyorum bir sorun sıkıntı yok ama adw acinca yada internete yazinca kitleniyor malwarebytes indirip taratayim dedim onu yazinca bile sayfa kitleniyor anlayamadim onlarin disinda hic bir sorun yok

1 Beğeni

Valla bilemedim şu anlık sorun yoksa iyi. Belki kendine gelir bir süre sonra. Böyle bir sorunla karşılaşmadığım için nedenini ve çözümünü bilmiyorum. Eğer illa bu programı kullanmalıyım diye kafaya takmıyorsan boşver :joy:

1 Beğeni

Yok kullanmakla ilgili degilde belliki sistemde virus var ve programi actirmiyor bana kafam ona takildi :))

1 Beğeni

Windows güvenlik duvarı ile ilgili bir sıkıntı olabilir mi diyeceğim ama senin bilgisayarın sen daha iyi bilirsin tabi. Tarayıcı ile aratmada sıkıntı yaşıyorsan ve programı açamıyorsan muhtemelen söylediğin gibi olabilir. Çünkü adw genel olarak tarayıcılara bulaşan çer çöpler için yani bir virüs varsa onu temizleyememiştir.

2 Beğeni

Hallettim ya tuhaf bir sekilde oldu ama hal oldu :))

Belki baskasinin isine yarar diye anlatiyorum

virus programlarindan sadece spyhunter calisiyordu digerlerine tikladigim an takılıyordu program ve görev yöneticisinden defalarca delete ederek kapatabılıyordum internetten bır virüs programı arattıgım an tarayıcıda kitleniyordu

Bu programda yani spyhunter da bir bölüm var program aktif edip kapatabilme yani o anda arka planda çalışan bütün programları kapatabiliyorsun anladığım kadarıyla bu virüste exe uzantılı bir yapıya sahiptiki işe yaradı
btün programları kapatınca

adwcleaner ve Malwarebytes programalrını çalıştırıp taratabildim ve 3 tane tehlikeli saydığı dosya buldu ve sildi şuan sistemi yeniden başaltınca bir sıkıntım kalmadı ve büyük ihtimal silindi çünkü programları artık rahat açabiliyorum…

3 Beğeni

Süper sevdindim senin adına gece gece bana da dert oldu çünkü :smile:

2 Beğeni

Tesekkür ederim gerçekten ilgilendigin icin bu programi kenarde hep tutacagim :slight_smile: bendede takinti oluyor yani program acmassam sıkıntı yok ama varoldugunu bildigim icin rahatsiz oluyorum neyse silindi de rahatladim bende :joy: her konuda boyleyim arabayi cizmislerdi yani kucuk bir sey direk baksam gozukmez her binisimde oraya dikkatlice bakip sinirlenip sonra kufur edip oyle biniyordum taki o kucucuk yeri boyatana kadar hastalikmi ben de bilmiyorum ama takinca rahat edemiyorum…

2 Beğeni