Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Tüm simülasyon sevenlere iyi seneler :snowman::christmas_tree:

Herkese iyi seneler dilerim…

Herkese iyi seneler SimülasyonTurk ailesi…

Öncelikle böyle bir ortamı bizlere sunduğu için @HasanOfke’ye teşekkür ediyorum.

Aynı kafada olan aynı insanların burada hep birlikte olması. Birbirinin sıkıntılarına çözüm aramaları, bulmaları gerçekten çok güzel bir şey.

Tüm SimülasyonTürk ailesinin Yeni Yılını kutluyorum. Hepimize mutlu ve huzurlu seneler :partying_face::snowman_with_snow::tada::christmas_tree:

Bütün SimülasyonTürk ailesinin yeni yılını kutlar, nice güzel DLC’li ve güzel oyunlu bir yıl diliyorum. Mutlu yıllar herkese.

Simülasyon park ve BM logistics ailesinin yeni yılını kutlarım nice mutlu senelere hep birlikte inşallah

herkese sağlıklı mutlu başarılı nice yıllar yeni ılda her şey gönlünüzce olsun

(411L 830)

secretscania2

Gerçekmidir ki?

Edit: Düşündümde 114L 380’in sayılarını değiştirmişlerdir.

Geçen gün tikveşli youtube kanalında’ki videosunda’da bahsetmişti. İskandinav ülkelerinde scania test aracı olarak kullandığı araçlar varmış 830’luk, 950’lik bunlar yazılımla yapılıyor sanırım. Ama doğruluk payı nedir bilgim yok.

Yorumlarınız ? :smiley:

Steam sayfası

çıktığında 1 tane videosu çekilecek ve sonra tınlanmayacak yapım
stüdyo polonyalı ileriye yönelik bir şey beklenmemeli
merak eden alır bakar farklılık olur ama önemli olan hiçbir soruna çözüm getirmiyor aynı oyunu ben de geliştirip çıkartsam değişmeyecek

Bugün gördüm,özellikleri sıkıntısız oyuna aktarılırsa hoş olabilir ama … ama…
Mudrunner 2 yerine alıp bunu denerim :relieved: :smiley:

Olayda bu zaten ya. Neyse bekleyip görelim bakalım.

Buradan Polonyalılara bir gönderme mi var acaba? :stuck_out_tongue: katılıyorum… :smiley:

Alakası yok gayet iyi geliştiriciler ancak bazı oyunlar her zaman aynı aşamadan başlıyor ve hep aynı yerde kalıyor. 2-3 kişiden oluşan stüdyoların amacı pek de devasa oyun yapmak değil sadece o yılı kurtarmak gelir elde etmek.

mesela bu oyun da var :smiley: nisanda çıktı erken erişim devam diyor en son kar haritası eklemişler güzel olmuş
deneyeceğim ben de işte bu oyunlara yol verilse güzel yerlere gelebilir hadi kamyon simülasyonu araba offroad simülasyonu yapacaz diye sanırım stüdyoları organize edemiyorlar çalışan bulunamıyor :smiley:

Sid Meier’s Civilization V’in efsane sesi William Morgan Sheppard vefat etmiş. Işıklar içinde uyusun.

William%20Morgan%20Sheppard

grip nezle bu haftayı komple yedi :smiley:

Özledik seni reizzzzz. Bir an önce iyileşirsin de yayınlara geri dönüş yaparsın inşallah. Geçmiş olsun.

Asus’un kampanyası sayesinde Call of Duty Black Ops 4 edindim. Hikayenin öldürülmesi, oradan oraya zıplayan aşırı hızlı maç sistemi COD MOD bırakmamış. Modern Warfare olayı umarım geri döner. Blackout vs. yalan dolan boş işler. Standart sürümde zombilerin olmaması da saçmalık. Keşke BFV verselerdi oynardım :frowning:

İnan COD2’den sonrasını oynamadım, hiçbiri ilgi çekici gelmiyor :smiley: COD2’yi abartmıyorum bi 10 kere filan bitirmişliğim vardır.