Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

VPN açmadan bağlanmıyor.

Hesap 10 level olunca küçük birşeyler yazdım.

Discovery Channel’daki Mythbusters programı 2019 sonunda simülasyon oyunu olarak Movie Games tarafından yayınlanacak. Ayrılan iki eleman bu sezon geri dönüyormuş onları konu edinecek.
Naked and Afraid programı da 2020’de Ultimate Games tarafından çıkarılacak.
Playway, Tencent ile Çin pazarına girmiş. İlk oyun Demolish & Build 2018 olacakmış bunu dağıtacaklar ve devamı gelecek.

MythBusters_title_screen

Facebook grubunda öylesine yazıyordum sonra görsel atayım dedim kilitlendi. Bu yüzden park var wordpress var lanet olsun mal ortamlara…

2 Beğeni

Demekki sadece MP’deki troller böyle sürmüyormuş. :joy:

Yalnız ne sollamış videonun son saniyesine bakarsanız BMW sinir oluyor.

Evet ilk profesyone köprüm. Köprünün en zayıf noktasında bile stres %20yi geçmiyor.

polybridge_1

Çılgınca oldu ama oldu!

polybridge_2

Evet buda sonuncusu.

polybridge_3

4 Beğeni

Arkadaşlar belki yeri burası değil ama ben sizlere bişey sormak istiyorum laptopuna harici ekran kartı takıp kullanan varmı

Kullanan bilmem kacta kactır yoktur gibi neredeyse zaten öyle çokda ucuza mâl olan birşey değil diye biliyorum

2 Beğeni

Basit bi aparatla bağlanabiliyor am maliyetini ben de bilmiyorum.

1 Beğeni

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

Yeni yılınız mübarek olsun :smiley:

8 Beğeni

Artık dizideki her repliğin altında bi şey arar duruma geldim ya :sweat_smile:

2 Beğeni

böyle güzel bir ortam oluşturdugu için öncelikle @HasanOfke kardeşime teşekkür ediyorum birbirimizi burda görmesekte bir aile olduk hep beraber güzel bir ortamımız var umarım bozulmaz…

2019 herkes için mutlu,güzel,bereketli,barış ve huzur içinde geçmesi dileğiyle mutlu yıllar simülasyonpark ailesi…

10 Beğeni

Herkese mutlu, huzurlu, mücadele ve başarı dolu bir yıl diliyorum! Umarım 2019 yılı hepimiz için iyi geçer. 2018’de ne yaşadıysanız iyi kötü hepsini arkanızda bırakın ve 2019’da hedefleriniz için mücadele edin! ^^

4 Beğeni

Tüm simülasyon sevenlere iyi seneler :snowman::christmas_tree:

6 Beğeni

Herkese iyi seneler dilerim…

5 Beğeni

Herkese iyi seneler SimülasyonTurk ailesi…

7 Beğeni

Öncelikle böyle bir ortamı bizlere sunduğu için @HasanOfke’ye teşekkür ediyorum.

Aynı kafada olan aynı insanların burada hep birlikte olması. Birbirinin sıkıntılarına çözüm aramaları, bulmaları gerçekten çok güzel bir şey.

Tüm SimülasyonTürk ailesinin Yeni Yılını kutluyorum. Hepimize mutlu ve huzurlu seneler :partying_face::snowman_with_snow::tada::christmas_tree:

6 Beğeni

Bütün SimülasyonTürk ailesinin yeni yılını kutlar, nice güzel DLC’li ve güzel oyunlu bir yıl diliyorum. Mutlu yıllar herkese.

8 Beğeni

Simülasyon park ve BM logistics ailesinin yeni yılını kutlarım nice mutlu senelere hep birlikte inşallah

6 Beğeni

herkese sağlıklı mutlu başarılı nice yıllar yeni ılda her şey gönlünüzce olsun

7 Beğeni