Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Arkadaşlar Subnautica Epic Games de sınırlı bir süre için ücretsiz. Ben şu an indiriyorum, ilgilenenlere duyrulur. :raising_hand_man:

Uludagda son durum ortam guzellesmis…

8 Beğeni

Hangi mod bu dicektim bi’ an sonra fark ettim :smiley:

5 Beğeni

realistic graphics mod :))) uludag cok guzel olmus yinr kar yaginca yani yollar komple kapanmisti ama o cilesi bile cekilir bu gorsel sölen icin :slight_smile:

2 Beğeni

Doğa ana doğal kaldığı sürece her haliyle güzel :smile:

2 Beğeni

İndirimler!

1 Beğeni

Kimler sunucuların çökmesine hazır. :smiley:

Zaten şuan oldukça zorlanıyor :smiley: Koleksiyon kartlarını unutmayın, giderlerin yanında biraz da gelir elde edersiniz :smiley:

1 Beğeni

Benim hesap sıfırlandığı için malesef o kart işi yattı bende :smiley: Yoksa hepsi 1TL ediyor toplam şu anda.

The Long Dark’ın en son güncellemesi…

Bu kanalı görmeyen varsa bir baksın. İsveçte yaşayan bir Türk kamyon şoförü.
https://www.youtube.com/channel/UC4hth_LyTUVitlQtP0NaVqA

1 Beğeni

Yeni yıla bir de hotspot saçmalığı eksikti… Garip masraflara yenisini daha eklediler , hayır! Ne gereği var ? Nasıl bu hallere geldik ? İnanılmaz …
Paketler şimdiden çıkış bile yaptı, 15 ocaktan sonra aktif olacak…

2 Beğeni
2 Beğeni

Yanlış hatırlamıyorsam hazır kart kullanıcılarından eksi bakiyeye inebilmeleri için ücret istemişlerdi bir dönem. Pek şaşırmadım.

1 Beğeni

Herkese selamlar… Uygun fiyatlı ikinci el sağlam bir Trackır Pro cihaz arıyorum. Satacak olan ya da tanıdığı olan varsa bana ulaşabilir. Bütçe maks. 500 TL…Şimdiden teşekkürler

Doğru, hala devam eden bir uygulama aylık belli bir kesim karşılığı -8 TL bakiyeye kadar ulaşılabiliyordu. Tabi bu kullancıları mağdur ediyordu…(Paket bitimi tüketim durmama vs.)

1 Beğeni

Çünkü Türkiye’de artık firmalar para kazanmak yerine batıyorlar… Nereden geçirirsek demek istemişler sanırım…

@HasanOfke abi, bu Elite Dangerous Türkiye üzerinden oynanmıyor mu acaba?

oynanıyor giremedin mi? bir sınır yok :smiley:

1 Beğeni