Farming Simulator 19 - Ana Konu

Son gelen 81.1 mblık güncellemeden bilgisi olan var mı ? Varsa bizimle paylaşabilir misiniz?

“Ancak Farming Simulator 19’da hala doğru dürüst force feedback ayarı yapılamadığı sürece bir önemi yok. Bu iş birliğinden önce simülatörün kontroller ekranının tamamen elden geçirilmesi gerekirdi.” vallahi sonda yazdığın çok mantıklı olmuş :smiley:

1015880 numaralı yeni bir DLC eklenmiş. Umarım saçma sapan bir içerik olmaz ama olacak gibi duruyor :smiley:

:smiley:

4 Beğeni

bu sitede Giants Software diye bir takım var bir sürü harika mod yayınlıyor takibe alın derim

:slight_smile: :smiley:

Farming Simulator 19’da pamuk ekip hasat ederek para kazandırıyor mu ona bakıyoruz! Büyük masraf yaptık karşılığını alabilecek miyiz? Ektiğimiz tarlalar, harcadığımız ve kazandığımız her şeyi gösterdik!

3 Beğeni

Ormancılık için hazırız! :smiley: Büyük adım atalım dedim.

3 Beğeni

evet başlıyoruz :smiley:

2 Beğeni

gece-gündüz çalışabilir :smiley:
şu an pulluk çok küçük olsa da zamanlaya büyüyecek ver elektriği gitsin motivasyon hep aynı olsun

2 Beğeni

SimulasyonPark uyelerinin birlikte FS19 oynayabildigi SimulasyonTurk Ciftliginde yer almak icin mesaj atabilirsiniz. yeni ciftlik verilecektir. discord kullanimi gerektirir.

bol özellikli fendt vario 1000 modu çıktı

https://simulationmods.com/fs-19-mod-fendt-vario-1000/

1 Beğeni

İlk DLC yakında duyurulacakmış. Birkaç haftaya da yeni güncelleme çıkacak. Claas Xerion sesleri oyunun dosyalarında ortaya çıkmış. Bunun için bir şey demiyorlar forumda birisi yazmış. Seralar da yakında gelecekmiş. FS 17’de gearbox modunu yapan modcu kişisel nedenlerden dolayı bırakmış. Başka da önemli bir şey yok. Ocak ayı bitti zaten Şubat ayında yeni güncellemeyi çıkarırlar herhalde landscaping için yeni özellikler de gelecekmiş. Zaten Giants’tan bir şey beklemiyoruz. eSpor ligi FS19’a umarım gölge düşürmez geri plana atmaz.

https://i.0imgur.com/UEdSJ9Z.jpg

180 Mb Bir güncelleme geldi oyuna neler değişti acaba bilen var mı ?

Değişen bir şey yok oyunla ilgili değil Steam kafasına göre bazı günler bir amaç için yapıyor bilmiyorum. Oyun güncellemesi değil yani :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaha. Yeni ürün olarak havuç gösteriliyor bir bilginiz var mı?

öyle bir şey görmedim ilk dlc grimme paketi olabilir sadece ama yeni bir ürün patates şeker pancarı ile aynı mekanikte çalışıyorsa eklenebilir ama bir şey görmedim

ben mod olarak ciktigini duymustum.

Mod olarak havuç ve soğan çıktı dlcyi bende duymadım hatta haritanın birisinde direk kendi içinde gelen bi mod var.

Bence horch dlcsi olcak çünkü farmconu fabrikalarında yapmışlardı ama yinede bu benim tahminim yakında ögreniriz