Bus Simulator 18 "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu


#1

**

Burada Astragon firmasının multiplayer özellikli yeni şehir içi otobüs simülatörü Bus Simulator 18 hakkında her şeyi konuşabilir, tartışabilir, bilgilerini aktarabilirsiniz.

**

Gamescom 2017, Almanya’nın Köln şehrinde başladı. İlk gün Astragon Entertainment‘ın basın konferansı vardı. Bu konferanstan yeni oyunlara dair bilgiler geldi. Bus Simulator 16 ile daha önce simülasyon dünyasına adım atan Stillalive Studios bunu devam ettiriyor. Bu kez Unreal Engine 4 ile geliştirilen Bus Simulator 18 duyuruldu. 4 kişilik multiplayer modu ile aynı ortamda yeni lisanslanmış daha fazla otobüsle oynayacağınız oyunun haritası bir öncekine göre 2.5 kat büyük olacak. Daimler’in Mercedes-Benz markası ve MAN otobüsleri oyunda bulunacak. Anahtlarlıklardan anlaşılan göre IVECO otobüsü de geliyor. Şehir içi otobüs simülasyonu olacağını tekrar belirtelim. Genişletilmiş modlama desteği de bulunacak olan yeni otobüs simülasyonu 2018 yılında PC için çıkacak. Gece/gündüz döngüsünün de olacağı oyunda gelişmiştir ilerleme sistemi ile birlikte Unreal Engine 4 sayesinde grafikler açısından daha iyi olacağı ve birçok yaratıcı seçeneklerin bulunacağı belirtiliyor.

Video

İlgili haber


The Bus Simulator 18
#2

#3

Ohhh beklediğimiz hareketler… :slight_smile:

Bus Simulator 18 Mercedes-Benz Citaro için @onlysound.de ile anlaşıp ses kayıtları alınmış.

yapın şunu adam gibi lan hadi!!! astragon değişti… CEO kadın olunca tabii :smiley: ahahahah vur bacım kafalarına kafalarına acıma


#4

Bus Simulator 18’de bulunan Mercedes-Benz Citaro otobüsünün gerçek sesleri kayıt altına alındı.


#5

Bus Simulator 18’in geliştirici takımı Stillalive Studios geçen hafta ziyaret ettikleri Almanya, Mannheim EvoBus tesislerinden yeni bir fotoğraf paylaştı. Mercedes-Benz Citaro otobüslerini görüyoruz. Lisanslı olarak oyunda bulunuyorlar.


#6

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: The BUS “Multiplayer Otobüs Simülasyonu” - Ana Konu