Bus Simulator 18 "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

bir de video çekeyim bu bilgilere delirin :d

1 Beğeni

Bekliyoruz hadi bizzat takip edeceğim

Grafikler, özellikler, detaylar çok iyi. Bus Simulator 16’da optimizasyon, grafikler felan kötü ama sırf bol özellikli olmasından baya bir süre oynamıştım. Şimdi bunlar aşmış, sabırsızlıkla bekliyorum bunu. Beta başvurusu da yapmıştım, bakalım onda belki erken deneme fırsatımız olur :slight_smile:

harita boyutu 15km2 bu da
8x8km2 olan pubg haritasına denk geliyor

aşağıdaki görüntüde denizleri çıkartırsak aynı oran 7,5x7,5 :smiley:
ilk harita da büyüktü yani o zamana göre ortalama diyebilirdik onun iki buçuk katı bu oluyor işte

en çok sevineceğimiz yer kendi haritamızı yapmak olmalı unreal editor olayına dalmanın zamanı geliyor yani
aynı zamanlarda fernbus için de harita modlaması paylaşılabilir diye tahmin ediyordum öyle olacak sanırım

the bustan önce çıkması çok iyi çıkıştan sonra dlcler vs. gelecek zaten istediğimiz rekabet ortamı oluşuyor

1 Beğeni

Red Dead 1 harita boyutu 5,8mi2

1 Beğeni

tanıtım videosundan etkilenmedim detaylı bir şey göremedim otobus ve sehirleri göstermiş dikkatimi çekemedi videoda bazı yerlerde ufak hatalar gördüm oynanışa baktım biraz frenbus gibi gercekci değil gibi

Kapalı betada görsel paylaşım yapmak yasak mı oluyor? “Ambargo”

evet yasak olacak

otobüs grafiklerinde sıkıntı var 1080p 60hz izleyin.

Bu oyunu bekleyenlerdenim inşallah vasat bir oyun yapmazlarda efsane oyunlar arasında olur bekliyoruz

Julian test sürüşü yapıyormuş.

2 Beğeni

Katılımcılar seçilmiş. Postalarınızı kontrol edin!

Betaya katılmaya hak kazananlar seçilmiş mail gitmiş de bize gelen giden yine yok. Beta sonucunda oyuna erteleme gelebilir. Eğer kritik sorunlar varsa erteleyeceklerdir. İlk oyun da çıkış tarihi verilip 2 ay ertelenmişti. Pat diye 20 Haziran demeleri ve üstüne basa basa planlanan tarih olduğunu belirtmeleri erteleneceği anlamına geliyor aslında :smiley: umalım ki sıkıntı olmasın ve çıksın yoksa gamescoma denk getirilir

1 Beğeni

Benimde mail bomboş :confused:

Bana bir mail geldi bugun ama megersem bulten icin abonelikmis.

O 2-3 gün önce gelmişti zaten :confused:

müjdeyi verelim Türkçe olacak

https://www.simulasyonturk.com/bus-simulator-18de-turkce-dil-destegi-olacak/

2 Beğeni

Haritanın adı Seaside Valley
İlk görüntü geldi. Gözüme küçük geldi baya :frowning: ölçek kaç acaba pubg haritası kadar dedik ama etraftaki dağlar manzaralar landscape de işin içine giriyor kullanılabilir yollar…???

video yayında

Key yollamadılar daha da ilgilenmem :grin:

2 Beğeni