Bus Simulator 18 Çekilişi

Bus Simulator 18 çekilişini başlatıyoruz. Sadece park.simulasyonturk.com’da gerçekleştirilecek. 1 kişi bizden Bus Simulator 18 Steam lisans anahtarı kazanacak.

Şartlar;
park.simulasyonturk.com adresinde üye olmak
ve SimülasyonTÜRK’ün sosyal ağlarını takip etmek(Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Steam artık nerede kullanıyorsanız)
Yazın okuyun takip edin haberdar olun yeter…

Nasıl katılacaksınız?
Oyunla ilgili vs. genel yorumda bulunarak katılabilirsiniz.

Süreç içerisinde oyunu satın aldıysanız ana konuya düşüncelerinizi yazmayı ihmal etmeyin tabii düzgünce :wink:

Ana konu

Çekiliş Tarihleri
Başlangıç: 15 Haziran 2018 - 14.00
Bitiş: 22 Haziran 2018 - 00.00
Kazanan kişinin oyunu alma süresi - 1 hafta (aksi halde yedek kişiye verilecek onun da 1 hafta o da almazsa tekrar çekilecektir katılanlar arasından)

:sunglasses:

11 Beğeni

Çekiliş başlamıştır. Oyunla ilgili ya da türle alakalı yorumlarda bulunarak katılabilirsiniz. Herkes 1 defa yorum yapmalıdır. Tekrarlanan yorumlar silinir devam ederse komple kaldırılır katılamazsınız.

1 Beğeni

ilk yorum benden olsun. Bu oyunu oynamayı çok istiyorum. Özellikle Multiplayer olması insanın ağzını sulandırıyor. En çok isteyen kazansın ama inşallah bana çıkar. :joy::joy:

Ne desem bilemiyorum ön yargım artık alman oyunlarında aktif hale geldi , tamam gelen özellikler var cezbediyor ama kötü yanları bunun önüne geçince pek bir espirisi kalmıyor. Fizikler ve grafikler neden hala yollar önceki çıkan oyunlar gibi ??? Basit düzeyde bir otobüs simülasyonu demek sadece yan yol aramak gibi… MP olayı hosuma gitti ama gerek hasan abinin gerek onur abinin yayınlardan optimizasyon ile ilgili sıkıntılar kafayı kaşıtabiliyor aynı şekilde aynaların performansa etkisi … bla bla bla işte … geçer not veremem bu yapıma :smiley:
Oyununuza talibim hasan bey … :smile:

Oynamadan yorum yapmak biraz zor olacak ama incelemelerin büyük çoğunluğu fps düşüklüğünden/droplardan bahsediyor. Bu da oyunun geri kalan + özelliklerini götürüyor. İleri de düzeltebilirse iyi olur.

Geliştirilirse başarılı bir yapım olacak oyundur kendisi. Umarım diğer yapımlar gibi unutulmaz ve farklı olmayı başarır.

Multiplayer bir otobüs simülasyonu, arkadaşlar ile girildiğinde aşırı zevk verebilecek mantık. Desteklendiği sürece oyunun her türlü oyuncusu olacaktır.

Oyun çıktığında oyunda olmazsa olmaz temel şeyler eksikti mesela birde şu var simülasyon oyunlarını çok oynuyoruz çıkacak oyunları takip ettiğimizden hep başka oyunlarda olmayan yaratıcı oyuncuyu cezbedecek şu özellik diğer hiç bir oyunda yok sırf bunun için alırım denmeli oyun firmaları artık bu düşünce yapısında olmalı fiyatı fena değil abartılı değil alınabilir bir çok oyun oynadığımızdan oyunlardan artık zevk almaz olduk farklı beklentiler işine giriyoruz multıplayer olması en büyük avantajı bu oyunun ancak ne kadar geliştirilir çıkacak dlcler abartılı bir fiyat olmadığı sürece alınabilir oyuna farklılık katacaksa alınabilir ancak şahsi düşüncem ben bu oyuna 50 lira verip oynamam çünlü şuanda karşılığını vermiyor maalesef ancak bedava olursa iki oynarım oynanmadan bir şey diyemeyiz tabikide ama görünün köy kılavuz istemez

Şuanki yoklukta iyi gelebilecek, zaman geçirmeye birebir olan oyun. Henüz alıp oynayamadım ama oynanmayacak durumda değil. Eksiklikleri var elbet, geliştirilip daha iyi hale gelecektir.

Çekiliş için teşekkürler. Oyunu almak istiyorum ama şehirlerarası otobüs seferi değil sanırım sadece şehir içi. Ayrıca yorumlarda çoğunlukla fps sorunu ile ilgili şikayetler mevcut. Fiyatı olarak 31.00 tl olsa idi daha uygun olurdu diye düşünmekteyim. Saygılar

Simülasyon oyunlara ilgim var ve bu oynu da acayip merak ediyorum :slight_smile:

Öncelikle çekiliş için teşekkürler @HasanOfke. Oyunu oynamadan yorum yapmak zor birşey. Ama genel olarak yorumlara baktığımızda ufak tefek sıkıntılar var doğru ama düzeltilemeyecek şeyler değil. Oyunun yapımcısı öncelikle türkleri önemsiyor bu güzel bir düşünce. Yine yapımcı geçmişte yaptığı hataları az da olsa ders çıkarabilmiş ee bu da güzel birşey. Dediğim gibi ufak pürüzler var bunlar hallolursa biz oyuncuları memnun eder. En azından SCS ECSyi çıkarana kadar… Oyunun fiyatı evet pahalı. Şimdi hemen almaya değer mi? Henüz değil ama güncellemelerle oyun güzelleşecek.Geliştirilirse ve desteklenirse iyi bir otobüs oyunu çıkabilir. Benim yorumum bu kadar. İnşallah bana çıkar diyelim ve en iyi olan kazansın…

Oyun çıktığı gibi alacağım bir oyun olmaktan çok indirimde almayı düşüneceğim kalitede bir oyun. Otobüs simulasyonu ihtiyacı bariz ama hala yeterli kalitede, beklentiyi tam karşılayan bir oyun göremedik. Adında yıl olan oyunlar bana antipatik geliyor ama her oyunda bir öncekine nazaran içerik çoğalıyor, grafik ve oynanış gelişiyor ise bunu bir yol olarak da görebiliriz. Önümüzde ETS gibi yıllardır gelişimini sürdüren bir oyun olduğu için bir çok oyun firmasından da bunu bekliyoruz ancak ticari kaygılar nedeni ile gelişimi yeni oyunlar ile sürdürmek daha işlerine geliyor. Umarım yakın gelecekte beklentilerimizi karşılayacak bir otobüs simulasyonuna kavuşuruz.

Bir otobüs simulasyonuna ihtiyacim vardi. Bus simulator 2018 bu arayışa güzel bir çare

Oyunu oynamadan görüşlerimi/fikirlerimi sunmak biraz garip olacak ama sanırım oyunda genel bir optimizasyon sıkıntısı var. Hep bir otobüs simülasyon oyunum olmasını istemişimdir, fiyatı biraz daha ucuzlasaydı kendim alacaktım fakat durumumuz yetmediği için test edemedim maalesef. Çoklu oyunculu olması seçeneği diğer otobüs simülasyonu seven arkadaşlarımın benimle beraber oynayabilmesini çok isterim. Hem bu şekilde yazın bu kasıp kavuran sıcağından sonra iyi gelecek, zamanın geçmesini sağlayabilecek bir oyun. Oyunun eksikleri var fakat dediğim gibi, çoklu oyunculu seçeneği olması bile benim için çok büyük bir avantaj. Umarım oyun geliştirilerek daha üst seviyelere çıkacaktır.

Oyunun çekilişte bana çıkması dileğiyle, eğer bana çıkmazsa da şimdiden kazanan arkadaşı tebrik ederim. :slightly_smiling_face:

Çekiliş için de teşekkürler @HasanOfke!

Omsinin kalitesini yakalayabilen bir otobüs simulasyonu hala çıkmadı .

Oyun multiplayer olması gayet güzel araçların modellemeleri biraz kötü gözüküyor çıkarsa kuzenle oynarız artık :smile:

istek listemdeki bir oyundu. Gercekci olmak gerekirse oynamayi istedigim fakat forumlarda oyun hakkindaki kotu yorumlar sonrasi ileriki bir doneme yani bazi guncellemelerden sonra alabilecegimi dusundugum bir oyun.