Bus Simulator 18 Çekilişi

Bence oyun gayet başarılı ama daha çok çeşitli otobus ve biraz daha büyük harita olsa güzel olurdu.Ayrıca oyunu gerçekten kazanmak ve oynamak istiyorum

Bir otobüs delisi olarak kazanmayı çok istiyorum

bence oyun güzel

Şu anda otobus simulasyonu olarak 1 numara oyun.

otobüs sektörünün içinden geliyorum 5 sene muavinliğim var türkiyede 15 ile gitmedim sadece yani anlayacagınız kıdemliyim bi kere bilirim yolcu taşımayı :smiley: :smiley:

Oyunu çok merak ediyorum ve çok oynamak istiyorum bana çıkarsa efso olur hasan abi .d :joy::joy:

Bu zamana kadar hiç bir Otobüs simulasyonunu oynamadım fakat izlediklerime göre mobil otobüs oyunu hissiyatlerine benzettim ( Kendi görüşüm ) direksiyon dönerken ki hissi falan filan… Oynamak ister miyim ? Tabii ki de oynamak denemek isterim zaten alışveriş sepetime ön sıralardan yer ayırttım ama bu oyunu direksiyon setsiz oynanmaz mouse klavye bi yere kadar :smiley:

Oyun öğrenci dostu fiyatta çıksaydı alabilirdim fakat 50 lira olunca sıkıntı çıkarabiliyor :frowning:

Bu oyunla birlikte belediye otobüs şoförlüğünün nasıl bir his olduğunu hissedebilmemiz mümkün olur diye düşünüyorum ki en çok kullanılan mercedes benz otobüsü de var bu çok önemli bana göre!

Oyun güzele benziyor ama ne olacak bu fiyatlar, bu döviz kurtları…?

direksiyon seti ile daha keyifli olur bence

Bence Oyuna Biraz Daha Asılsalardı Omsi 2’yi Bile Geçerdi.Ama Erkene Aldıkları İçin Böyle Oldu.

Her gün kullandığımız toplu taşıma araçlarını kullanan büyüklerimizin yaşadıklarını ve çektiği sıkıntıları birebir olmasa da yaşayabileceğimiz bir oyun olduğunu düşünüyorum. :thinking:

Omsi den sonra online otobüs simulasyonu çıkması gerçekten heyecan verici.

Piyasadaki otobüs simülasyonu açığını kapatmak adına çıkan şu ana kadar en beğendiğim oyun oldu. Youtube’da birçok kanalda izledim hepsi optimizasyon sıkıntısından bahsediyor. O konuyu da hallederlerse büyük ilgi görecek.

Wallahi görünce heyecanlandım. Açıkcası fernbus simülatorü alıp oynayınca ve güncellemeler gelse dahi oyun içi hataların hala devam ettiğini görünce üzülüyor insan☹️ Fernbus oynarken mp olsa iyi olurdu diyodum bus simulator 18 de Mp olucağını duyunca ayrı bir mutluluk oldu😊inş beklentileri karşılar ve çekiliş sonucu oyun bana çıkar da oynarız🤗

simulasyon oyunlarına meraklıyım bu oyun da heyecanlandırıyor ve oynamak istiyorum umarım bana çıkar :smiley:

Fernbus’a hakaret edip özür dilediğim oyundur kendisi sağolsun Bus Simulator 18 sayesinde Fernbus’ın değerini anlamış oldum

2 Beğeni

uzun süredir iyi bir otobüs simulasyonu oynamak istiyordum umarım oyun bana çıkar da sayenizde iyi bir oyun oynarım eğer oyun bana çıkasa size de bir hayır duasını eksik etmem :slight_smile:

Şimdiye kadar hiç otobüs oyunu oynayamadim. Listemde fernbus vardi onu almaya calisicam alamiyorum bütçe yok olmuyor. Bu güzel çekiliş yapan hasan abimizin vermis oldugu çekilişi katılma gereği i duydum. Bus simulator 18 videolarinizi izledim gercekten benim hoşuma giden bi otubus oyunu oldu benimde bi tane otobüs oyunum olsun istemiştim ama olmadi çekiliş bana çıkarsa ne mutlu bana