Bus Simulator 18 Çekilişi

Oyun serisini 2012 yılında çıkan oyunla tanıdım bana göre 12 daha güzeldi bunlarda güzel hikâyesi oynanışı falan ama ne 16 ne 18 bana 12 nin verdiği etkiyi veremedi ama oyun muazzam bir kaç optimize sorunu olsa da benim için simülasyon oyunlarında ilk 3 arasında

Uygun fiyat dedim, resmi Türkçe dil desteği dedim ama yok olmamış malesef… Euro Coach Simulator beklemeye devam…

Hadi inşallah bana çıkar

Sonunda adam akıllı bir otobüs simülatörüne kavuşmuşuz gibi gözüküyor bakalım hakkımızda hayırlısı

Multiplayer oynanabilen otobüs simulasyonu her zaman oynamak istemişimdir. Eskiden 18 wheels Hauilin e otogar ve otobüs modları yapardık. Otobüs simulasyonun yeri her zaman farklıdır benim gönlümde. Bu oyun da direksiyon setiyle oynanınca zevk verir gibi duruyor. Ancak geliştirilmesi gerek.

Oyun beklentilerimin altında bir çıkış yaptı ben daha güzel bir şey bekliyordum ama olmadı bir tek beni sevindiren kısmı multiplayer özelliğinin olması

Oyun basit ve zevkli görünüyor, Türkçe olması da harika ama ben bu oyuna 50 lira vermem :grinning:

2012 versiyonunu almıştım, biraz hayal kırıklığı olmuştu. 2016 versiyonunu da optimize sorunundan ötürü almadım. İnşAllah 2018’i oynamak nasip olur.

Bus Simulator 18 oyunun bir önceki oyundan grafik ve oynayış acısından farklı bulmadım. Tek artısı multiplayer ile 4 kişi ile birlikte(bu bence az) oynayabilmek. Grafik ve oynayış bu kadar aynı olan oyun için bu fiyat bana yüksek geldi.

Beklediğimiz multiplayer otobüs simülasyonları gelmeye başlıyor sanırım. Umuyorum ki bu kulvar için güzel bir başlangıç olur.

Oyun bus simulator 16 ya göre özellikle grafik konusunda daha iyi. Bakalım çekilişle kazanabilirsek bolca oynarız :smiley:

Grafikleri güzel multiplayer özelliği
oyunu muhteşem kılıyor. Şehir içi otobüs oyunlarını pek sevmem ama bu oyun hoşuma gitti.

Oyunla ilgili genel yorum vs. de bulunuyorum

Şans yok bizde ama denemedik demeyelim

Oyun güzele benziyor. Hayırlsıı

vallahi çıkmaz da çıkarsa arkadaşlarla şirket ismi düşünmeye şimdiden başlarız

Geçen gün oyunu almaya karar vermiştim para topluyordum bu çekilişi görmem iyi oldu. Eğer bana çıkarsa sevinirim. Çıkmazsa da can sağlığı. Oyun güzele benziyor.

Babamın sayesinde otobüs kamyon türü oyunlar ilgimi çok çekiyor. Şansımı denemek amaçlı katıldım.

oyunu deneme için çekilişe katıldım. umarım şansıma çıkar :smiley:

Oyun süper ben otobüs şöförüyüm aynısı harika inşallah bana cıkar