Bus Simulator 18 Çekilişi

Oyunu merak ettiğim için çekilişe katılıyorum. İnşallah çıkar.

Dünyada man ahirette (i)man

Bu simulasyonun daha iyi yerlere geleceğine inanaraktan gerçekten test etmek isterdim özellikle multiplayer özelliği çok iyi birşey… (umarım başkalarıda örnek alır şu mp’yi :smirk::smirk: )

Bence oyun dier surumune gore fizik grafigi daha gelismis gbi basit degl surus realistik gbi ayni oynanmaya deger bi oyun

Oyun çok güzel oynayıp görelim

Kısaca Her Simulasyon Oyunlarını Severim Ben :slight_smile:

Çok merak ediyorum oyunu eksikleri var ama gözümde güzel ve gerçekçi bir oyun oynamak istiyorum umarım bana çıkar.

Tabii ECS’yi beklemekteyiz hala daha ama bu oyun da idare eder gibi duruyor. BS16’dan az da olsa ders almışlar galiba. Kazanan arkadaşa şimdiden tebriklerimi iletirim.

Eski serilerini ne kadar eksiklikleri olsa da severek oynamıştım bunuda sabırsızlıkla bekliyorum eksik hataları olsa da mutlaka güzeldir

Eksikleri olmasına rağmen oynarken keyif alınabilecek bir oyun.

Fernbus bende hayal kırıklığı yarattı ama bu simülasyon’dan beklentim yüksek. Denemek isterim.

optimizasyonu iyi olsa tadından yenmez

Multiplayer olması çok zevkli olur aslında. şehiriçi dolmuş sürer gibi arkadaşlarla :smiley:

Çok hojdır ama benana. Ben ECS istirem.

Güzele benziyor ama önce deneyimlemek lazım tabi.

Katılıyorum merak ediyorum nasıl bir oyun

Güzel oyuna benziyor bakalım göreceğiz

Bana çıkarsa bayılırım tadından yenmez. Oyunun eksikleri var ama bizi idare eder, ecs gelene kadar :joy:, şaka bir yana eh işte bir oyun, eksikleri ile alınabilir.

Param olsa alacağım tek oyundu şu zamanlarda…

Multiplayer olması dışında her şey kötü. 2018 senesinde bu kadar kötü bir grafik çalışması hiç bir oyunda yoktur herhalde. Bus simulator 18’in oyun motoru olsam oyun motorluğundan istifa eder çıkış paramı bile almazdım.

1 Beğeni