The BUS "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

Merhabalar,
TML Studios tarafından geliştirilen ve multiplayer olan yeni şehir içi otobüs simülasyonu The BUS için burada tüm gelişmeleri bulabilirsiniz. Oyun hakkında tartışabilir, bilgi alabilir, görseller paylaşabilir, Yardım alabilirsiniz. Her şey serbest!

Yeni otobüs simülatörü :oncoming_bus:The BUS, Steam’de erken erişime açıldı

En son oyunun yeni videosu yayınlanmış ve özellikleri tekrar belirtilmişti. Çıkış tarihi 2018 ilk yarı olarak biliniyor. Kesin bir tarih verilmedi.

https://www.simulasyonturk.com/citybus-berlin-scania-citywide-ozel-ekran-goruntuleri/

https://www.simulasyonturk.com/tml-studios-gelistirici-gunlugu-18-fernbus-modlamasi-ve-cbs-berlin-goruntuleri-video/

4 Beğeni

Büyük bir merak ve heyecanla beklediğim,bir çok kişinin de aynı merak ve heyecanla beklediğini bildiğim bir oyun.Umarım çıkışı Fernbus gibi eksik ve yetersiz olmaz.Şahsen şehirlerarası otobüsleri daha çok sevsem ve oyun olarak daha çok görmek istesem de,hatta bu konuda Fernbus dışında bir alternatif olmasa da,güzel bir oyun olacaksa şehiriçi otobüs simülasyonu oynamaya da razıyız.Gerçi Omsi ile bu boşluğu kapatsakta,bu oyunun şuan için vaad ettikleri insanı daha çok heyecanlandırıyor ve umutlandırıyor. :wink:

Gamescom 2017’de röportaj yapılmış ve burada oyunun tamamlanmamış hali olsa da,daha önceki videolardan da uzun bir oynanış videosu mevcut.Merak edenler için bağlantıyı paylaşıyorum.

1 Beğeni

Ayrıca yine Gamescom 2017’den başka bir bilgilendirme ve tanıtım videosu;

Grafikler harika gidiyor. Fizikler fernbusdan gelip son dk golü yemesek bari

4 Beğeni

1 Beğeni

Ya forumda basin alaninda ozel ekran goruntuleri geldi ama ben yayinlayamiyorum mobilden deneyeyim sansimi

Fizikler azcik farkli ama zaten fernbus da sehir icin cok eglenceliydi uzun yolda keyfi bozuyordu. Yine pek umidim yok. Fiziklerin mukemmel olmasi gerek mp ve grafikle yine goz boyanacak.

2018 ilk çeyrekte kesinlikle çıkmayacakmış ve böylece yazın çıkacağı kesinleşiyor.

1 Beğeni

Fernbus Simulator’u geliştiren değil miydi bu TML. Zaten multiplayer bir otobüs simulasyonu çıkartacaklardı demek ki o buymuş.

gamex’e gelir mi acaba @HasanOfke

Bence gelerek risk almazlar…

omsiden sonra keyif alacağım bir oyun bekliyorum tmlden artık bir çıkış yapmaları lazım çünkü fernbus ilk çıktığında rezaletti :grinning:

Video yarın gelecekmiş. gamescom versiyonunda çekilmiş ama multiplayer sahneleri varmış tramvay modlama vs. konuşmuşlar

2 Beğeni

Video yayınlandı ve ilk kez multiplayer olayını gördük

1 Beğeni

Bence bu oyun fernbus gibi olcak boşuna umutlanmamak lazım

Videodaki fizik fernbus ile aynı değil mi ? Kötü yanı . Şu an stüdyo MP olayı ile satış yapmaya çalışacak gibi duruyor . :face_with_raised_eyebrow:

Grafikler harika; küçük detaysızlıklar olsa bile (örneğin ets2’nin eski uyduruk jantları gibi)

Ancak fernbus çıkmadan önce de bu gibi kaliteli görselleri içeren görüntüler paylaşıyorlardı. Fizikler yine aynı görünüyor.

Fernbus için hala modlama sistemini getirmediler çünkü öyle hadi salalım diye olmuyor yapacakları bir sürü iş var. Fiziklere çok basit diye mi çalışmıyorlar çünkü yapacak tonla motor işi var. Onları çözdükten sonra doğal olarak başlayabilirler. Sonuçta OMSI2 gibi bir örnek var ve zaten aynı yayımcıdan çıkıyor. OMSI2’nin modern versiyonu yapılmak isteniyor. Öyle ya da böyle olacak. Kaçarı yok artık iş işten geçmiş her şey kurulmuş birileri başarısız olmalarını istiyor :smiley:
Yalnız multiplayer olayına takılmayalım. Orada 3-4 kişi oynayacağız elbette ama diğer özellikler adam olmadıktan sonra çöp…

Bu sürümü ben test edebilir miyim soracağım ama zaten birkaç ay sonra bize de verecekler. Desteklediğime pişman olmadığıma seviniyorum. :smiley: