Bus Simulator 18 "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

Burada Astragon firmasının multiplayer özellikli yeni şehir içi otobüs simülatörü Bus Simulator 18 hakkında her şeyi konuşabilir, tartışabilir, bilgilerini aktarabilirsiniz.

header-4

https://www.simulasyonturk.com/bus-simulator-18-steamde-cikti/

Gamescom 2017, Almanya’nın Köln şehrinde başladı. İlk gün Astragon Entertainment‘ın basın konferansı vardı. Bu konferanstan yeni oyunlara dair bilgiler geldi. Bus Simulator 16 ile daha önce simülasyon dünyasına adım atan Stillalive Studios bunu devam ettiriyor. Bu kez Unreal Engine 4 ile geliştirilen Bus Simulator 18 duyuruldu. 4 kişilik multiplayer modu ile aynı ortamda yeni lisanslanmış daha fazla otobüsle oynayacağınız oyunun haritası bir öncekine göre 2.5 kat büyük olacak. Daimler’in Mercedes-Benz markası ve MAN otobüsleri oyunda bulunacak. Anahtlarlıklardan anlaşılan göre IVECO otobüsü de geliyor. Şehir içi otobüs simülasyonu olacağını tekrar belirtelim. Genişletilmiş modlama desteği de bulunacak olan yeni otobüs simülasyonu 2018 yılında PC için çıkacak. Gece/gündüz döngüsünün de olacağı oyunda gelişmiştir ilerleme sistemi ile birlikte Unreal Engine 4 sayesinde grafikler açısından daha iyi olacağı ve birçok yaratıcı seçeneklerin bulunacağı belirtiliyor.

Video

İlgili haber
https://www.simulasyonturk.com/bus-simulator-18-gamescomda-duyuruldu/

3 Beğeni

Ohhh beklediğimiz hareketler… :slight_smile:

Bus Simulator 18 Mercedes-Benz Citaro için @onlysound.de ile anlaşıp ses kayıtları alınmış.

yapın şunu adam gibi lan hadi!!! astragon değişti… CEO kadın olunca tabii :smiley: ahahahah vur bacım kafalarına kafalarına acıma

2 Beğeni

Bus Simulator 18’de bulunan Mercedes-Benz Citaro otobüsünün gerçek sesleri kayıt altına alındı.

Bus Simulator 18’in geliştirici takımı Stillalive Studios geçen hafta ziyaret ettikleri Almanya, Mannheim EvoBus tesislerinden yeni bir fotoğraf paylaştı. Mercedes-Benz Citaro otobüslerini görüyoruz. Lisanslı olarak oyunda bulunuyorlar.

2 Beğeni

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: The BUS “Multiplayer Otobüs Simülasyonu” - Ana Konu

Armin adlı geliştirici BS 18’de test sürüşü yaparken :slight_smile: ilk oyun içi ekran görüntüsüdür. Otobüs modeli sanırım test için eskisinden bırakılmış yol bilgisayarı vs. harita da ilk oyundaki gibi ama ortam unreal olduğunu gösteriyor ve gerçekçi

3 Beğeni

Kapalı beta testleri için başvurular açıldı.

Katılın derim önemli çünkü

4 Beğeni

Katıldık babuş teşekkürler bilgilendirme için

Programlamacı Thomas, yeni kasiyer sistemi ile uğraşıyor. Direksiyon setleri desteği ilkinde iyidi şimdi daha iyi olur muhtemelen umarım sıçmazlar çünkü ilk oyunun tek kötü yanı kötü bir optimizasyon ve otobüs modelleri ile genel araç modelleriydi yoksa nasıl işlediğini güzel anlatmışlardı :slight_smile:

the bus güzel olacak evet ama astragon oyunları da biraz daha derli toplu oluyor bazı istisnalar hariç

1 Beğeni

Daniel bey otobüsün tuşlarını ayarlarken :smiley:

Bus Simulator 18 için bugün heyecanlandıran bir duyuru yapıldı. Bu yıl çıkış yapacak olan şehir içi otobüs simülasyonunda MAN, IVECO ve Mercedes-Benz gibi otobüs modellerinin dışında bir de Setra otobüslerinin yer alacağı açıklandı.

Ayın 16 sını bekliyoruz bakalım, sans verirlerse …

4 otobüsün yer aldığı artwork paylaşıldı
Setra, Mercedes-Benz, MAN, Iveco

Bunların farklı modelleri de var. Öyle düşününce yeterli oluyor. Betayı bekliyoruz bakalım betadan sonra daha fazla görüntü ve bilgi gelecek.

3 Beğeni

Resmi tanıtım videosu geldi.

2 Beğeni

Yanlış konuya atmışım :joy: Hepsi bus lı olunca kafam gitti.

1 Beğeni

Yakın tarih olması güzel olmuş hadi hayırlısı şimdiden sabırsızlanıyorum

konuyu hazırlıyorum türkçe için mail atarım gerçi bizim eski prcı ayrıldı ama diğerleriyle de muhabbetimiz var :smiley:
hatta sevindim böyle olmasına ben bile talip olurum :smiley:

hadi bakalım multiplayer olayları başlasın!

3 Beğeni

buyrun beyler hanımlar :smiley:

Bus Simulator 18’den Çıkış Tarihi, Özellikler ve Oynanış Videosu!
Multiplayer destekli yeni otobüs simülatörü heyecalandıran özellikler geliyor.

https://www.simulasyonturk.com/bus-simulator-18den-cikis-tarihi-ozellikler-ve-oynanis-videosu/

1 Beğeni

30 Euro Güzel bir fiyat yav heyecanlanmaya başladım şimdiden he @HasanOfke Yapma böyle şeyler