Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Türkiye ve Multi modu gelirse bu oyuna ETS nin yarısı buraya göçer bence :smiley:

Benim gibi pc si kotu olanlar ugramaz max 21 fps aliyorum ben ama ets2 de 45 ve ustu fps aliyorum

Optimizasyonun düzeldiğini varsay şu haliyle ben de oynamam :joy:

fernbus’ı öldürme niyetinde değiller ama tourist bus ile ikisi uyuşuyor the bus ile çakışacaklar ama biliyorsunuz para kazanmak için her şey yapılır :smiley: man lions coach falan da görebiliriz şehir içlerinde…

the bus para kazanmaya daha açık bir oyun hem multiplayer hem şirket zart zurt işleri hem de farklı şehir ve ülke haritaları ile bir sürü dlc :smiley:
ama hala bu kadar önemli noktalar varken biz fizik şöyle oldu performans böyle oldu diye konuşuyoruz bu potansiyeli hiç hak etmiyor oyuncuların istediklerini verebilecek büyüklükte olamadılar scs o yüzden nimet işte zamanında koparmışlar mevzuyu
ölçek için ise önemi yok ets2 ölçeği yetmiyor olabilir ama bize bir sürü şey sunuyor geliştiriciler zamanında neyin doğru olup olmadığına karar vermişlerdir her şeyin bir sebebi var
fernbus büyük harita büyük şehirler fazla şehir ayrıntılı grafikler diye tanıtılmaya çalışıldı haklılardı ama işteee bu insanlar sadece fernbus oynamıyor başka oyunlar da oynuyorlar
son güncelleme güzel bakalım tourist bus için ne getirecekler orada takılma azalırsa oynayanlar için güzel olur

1 Beğeni

the bus derken bus simülatör 18 mi

Hayır;

1. güncellemenin tam sürümünü şu an deniyorum. Otobüs sürüşü biliyorsunuz “gerçekçi” seçeneğinde sıkıntı çıkartıyor ve gereksiz yana yatmalar oluyordu sonra yaptıkları iyileştirmelerle bu azalmış. Hani hiç değilse tamam diyorsunuz idare ederim.
1 Beğeni

Yeni fizikleri ben sevdim açıkçası, setranın göstergelerini biraz daha parlatmışlar sanırım.Neoplanın koltuk pozisyonunu bozmuşlar.Dur kalk yaparken kendi kendine pozisyon değişiyor anlayamadım

yana yatmalar hala devam ediyor doğru aktarılamıyor zaten otobüs seslerinde de ciddi eksikler olunca daha sinir bozucu oluyor bakalım bundan sonraki güncelleme ne yapacaklar böyle kalmamalı ama fernbusda otobüs aksamı bile saçma sapan böyle bir motorda saçma sapan başlanılmış :frowning: ahh be ecs

1 Beğeni

Fernbus Simulator’ın Fransa DLC’si geliştirici günlüğü videosunda tanıtıldı
https://www.simulasyonturk.com/fernbus-simulatorin-fransa-dlcsi-gelistirici-gunlugu-videosunda-tanitildi/

1 Beğeni

Gençler Fernbus aldım alırım bi’ h.o., 1050TI, 16GB RAM ile orta ayarda kaç FPS alabilirim?

1 Beğeni

Hayırlı olsun :slight_smile: oyunu kurduktan sonra deneyimlerini paylaşırsan sevinirim.

H.o işlemci ve hangi çözünürlükte oynadığını ve nasıl performans aldığı paylaşırsan sevinirim bende düşünüyorum almayı

Artık düzeldi fps sorunları bi nebze bende de var 1050ti ram fark etmez pek fazla da işlemcin r3 yahutda i3 üzeri yeni nesil bişey ise 50 civarı falan alırsın şehir içlerinde değişebilir ddiye tahmin ediyorum. Hayırlı olsun :slight_smile: Bide The Bus ı görseydik hiç düşünmeden alırız artık onu çünkü çözdüler fps drop problemlerini öyle görünüyor.

bende i5 4670 3.50ghz var gtx 750ti 12gb ram var gölge yüksek işleme ultra ölçekleme 100 yeşillik dışında diğerleri ultra 50 60 bazı yerelerde 30 alıyorum

Gençler Fernbus’ta, aynı ETS 2 gibi .mp3 atıp, bunları oyunda dinleme diye bir şey var mı?

Beyler bu mu yoksa Tourist Bus Simulator mü karar veremedim ? alıcam

Bence git Fernbus al, en iyisi o bence, en Avrupai araç oyunu

Grafik ve oynanış dedeiğin gibi değer almaya diğeri adada geçiyor sadece kötü. Bu oyunu klavye ile oynayabilir miyim o önemli

Yolda çoğalıcaklar anlaşılan :smiley: Hamile yolcumuz var :smiley:

2 Beğeni