Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Burada Fernbus Coach Simulator yer alacak.
FERNBUS-Coach-Simulator-Steam-header

SimülasyonTÜRK Forum’da ana konusu 50 binden fazla görüntülendi. https://www.simulasyonturk.com/forum/konu/fernbus-coach-simulator-otobus-simulasyonu-ana-konu.17470/

Oyunla ilgili güncellemeler, haberler, videolar SimülasyonTÜRK’te yer almaktadır.
https://www.simulasyonturk.com/kategori/fernbus-simulator/

Gelecek planlarına bakın derim :smiley:

Oyun hakkında yardım alabilir, bilgi paylaşabilir, tartışabilir, ekran görüntüleri, modları paylaşabilirsiniz. Her şey yapılabilir. Artık buradan devam edeceğiz ama forumda konu da güncellenecek çünkü oranın popüler konusu…

2 Beğeni

Oyun için güncelleme kısa bir süre sonra geleceğine dair dün(29.08.2017) Facebook üzerinden paylaşım yapmışlardı.Ayrıca burada forumda da belirtildiği üzere oyun motoru sürümünün güncelleneceği ve araç fizikleri,dinamikler,trafik v.b şeyler üzerinde de çalışıldığı belirtilmiş.Daha fazla bilgi için aşağıya bağlantıyı paylaşıyorum…

1 Beğeni

Yeni yapilacak haritalar belki hareketlendirir oyunu :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Benim disimda da birilerinin yazmasi guzel yav :yum:

2 Beğeni

Yav @HasanOfke beğenme sayısında niye sınır var ? Ben adamın yazdığı şey hoşuma gitti beğenmek istiyorum :smile: , günlük sınırın doldu diyor . :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Spama kaçmasın diye ama bakayım ayarlarına moderasyon çok ayrıntılı bu sistemde her şeyi kontrol edebiliyor, ayarlayabiliyorsun.

3 Beğeni

Tamam daha iyi oldu :grin:

1 Beğeni

şu an beğenebiliyor musun?

1 Beğeni

Az onceki mesajını begendim , en son attiginda begenecektim ki yine ayni uyariyi verdi , 8 dakika bekle diyor bana :face_with_raised_eyebrow:

Modding Tools tanıtıldı !

2 Beğeni

Videoyu hızlı çekim aldıkları için bazı şeyleri anlamak zor.Mod yapımcıları için sanıyorum çokta zor bir program olmayacak ve harita modları program çıktıktan belirli bir süre sonra gelecektir diye düşünüyorum.Çıktığı zaman indirip kurcalayacağım ama çözebileceğimi pek sanmıyorum.Hayalim olan İstanbul-Trakya haritasını kısmen de olsa yapmak isterim açıkçası.Yapımcı adına da böyle bir imkan sağlaması oyunun bir türlü varolamayan prestijini yapımcı desteği ve oluşacak ilgi ile arttıracak gibi…

2 Beğeni

Forumda da yazılıp,tartışıldığı gibi bariz sorunları çözüldüğü ve belli başlı özellikleri yerine geldiği takdirde,hem şehirlerarası otobüs simülasyonun olmadığı bir ortamda düzenlemelerle çok iyi bir hale gelecek bir oyundur.Ama tabi herşeyden önce yapımcının bunu istemesi lazım.Son yazılarında 1 yıl içinde oyuna vaat ettikleri şeyleri getirdikleri takdirde bile ben çoğu kişinin işte bu diyeceğini düşünmüyorum.En azından İnşallah Modding tools gibi eklentilerle dışarıdan müdahaleler eşliğinde ve yeni gelecek otobüslerle yeni oluşacak haritalarda bir şekilde ilgiyi çekebileceği kanaatindeyim.Ama tekrar vurgulamak isterimki verilen paranın hakkını vermeleri için bir çok özellik ve yenilik getirmeleri şarttır.


3 Beğeni

tek sevindiğim nokta oyuunun Unreal ile geliştirilmesi ve modlamaya izin verilecek olması aksi halde kaybolup giderdi ekran görüntülerinden canım çekti vallah :smiley:

2 Beğeni

Topçam skinini paylaşmışlar. Haftanın kaplaması!
Gerçi yapan kişi dengesizi biri

1 Beğeni

topcam iyidir güzeldir. askerlik bitmiş 5 ay dagda gece timi devriyesi sonrası o koltuklar ekranda esra erol evlilik programı derken ışık hızıyla evime getirdigi için :grinning:
tek kusuru kayseride tüm firmalar şahin et fabrikasında dururken es gecmesi idi

1 Beğeni

Güncelleme hala çıkarılmadı. Merak ediyorum uzun zamandır tam oynayamadım. Modding Tools var bende ışıkta falan gene düzeltmeler var. Usedom için tarih de verilecek.

O ne oluyor abi?

1.15.14439 güncellemesi çıktı. Bir önceki güncellemenin farklı bir versiyonu ve çok şey değişiyor. Konuyu yayınlayacağım.

Hayatımda 1 defa bir otobüsten yarı yolda indim o da bu Topçam firmasıdır. en arkadan bilet bulabildim bir bindim otobüse arka 5’liymiş, nasıl iş lan bu dedim, 5’li koltuk mu kaldı amk, yetmedi yanıma da 4 tane tinerci binmiş, en son elemanlardan biri çorabını çıkarıp bağdaş kurunca sizi de otobüsünüzü de deyip inmiştim. Bende ki yeri bambaşkadır :smiley:

1 Beğeni

Fernbus Coach Simulator - 1.15.14439 Güncelleme Bilgileri
https://www.simulasyonturk.com/fernbus-coach-simulator-1-15-14439-guncelleme-bilgileri/

Güzel değişiklikler var.

1 Beğeni