X-Plane 11 Flight Simulator [Ana Konu]

1 Beğeni

Gölgelerde kırılma sorunu yaşayan var ise bu videoda anlatılan yardımcı olabilir. Screenshot sayfalarında gördüm benim gibi birkaç kişi de yaşıyor aynı sorunu, ben videoda anlatılanla çözdüm güzel görüntü çıkıyor şimdi :slight_smile:

1 Beğeni

bu xplane 11 için airbus a300-600 modu var mod 800 lira dosyalarının buldum indirdim ancak key lazım cracki yok aynı keyi 2 kişi kullanabiliyormuş bu moda sahip olan varsa yardımcı olabilirmi

iniSimulations tarafından X-Plane 11 için geliştirilen süper taşıyıcı kargo uçağı✈️A300 BelugaST yayınlandı.

2 Beğeni

Aerosoft, X-PlaneP3D ve bir takım geliştiriciler aynı görseli paylaşıyor.

Flight Sim Association adında ortak bir platformun kurulacak gibi görünüyor. Sitesi açılmış ama sadece arkaplan görüntüsü var.

Hangi simülatörden? Bulutlar fena duruyor X-Plane 11 olamaz. P3D eklentilerle anca olur ama MSFS de olabilir ancak henüz paylaşmadılar onlar da paylaşır herhalde ondan sonra bakıcaz.

MSFS sonrası olay çok büyüdü ciddi bir adım atıp piyasa için belli kriterler, standartlar getirip kendilerini koruyabilirler.

aradığım olaylar
:smile:
nisan ortasında güncellemesi çıkacakmış
belki isteriz deneriz

1 Beğeni
3 Beğeni

bu eklentinin demosunu denedim işe yarıyor mu? evet
ama bedava reshade paketleri var

tam sürümü isterim ancak keşke bir kıyak geçip bedava dağıtsalar da milleti rahatlatsalar ama niye yapsın?

asıl mesele ulan laminar adamlar uyduruk uyduruk reshadelar shader packleri yayınlıyor kafayı çalıştırıp bir paket ben yapayım orijinal dursun ama eklenti olarak gelsin demiyorsun
sonra laguluga yalan dolan sim böyledir şu böyledir uçuş dinamiği önemlidir
tabii
öyle
önemli

bu simülatörler insanı yer bitirir hep çağ dışı hep çağın gerisinde bedava da çıkarmıyor
akşam akşam yine sinir ettiler
nereden tutsan elinde kalır anlamaya çalışsan gene aynı çıkışı yok

gerçeği simüle ediyorum dediğin an bitti sabaha kadar mazeret diz yalan uydur

aç oradan bir aaa oyun bak dalgana

1 Beğeni

Dün akşam XP11 yayını güzeldi. Bir sonraki için yeni bulutlar vs. deneyeceğiz. İlk uçuştan sonra bir performans kaybı yaşadık ama onu da kapatıp açarak çözdük. Zibo ile de denemeler yapalım onla devam ederiz. Airbus ıhhh :poop: artık

1 Beğeni

Come to MSFS… :confused:

1 Beğeni
1 Beğeni

X-Plane 12 başlığı açıp hypelanmak istiyorum!

1 Beğeni

SimulasyonPark sponsorluğunda X-Plane 12 mi çıkıyor acaba :smiley: Pushback araçları da F-Max olur :smile:

Daha iyi efektler ve renkler için :airplane:X-Plane 11 shadeX eklentisi yayınlandı

1 Beğeni

Aynen aga JARDesign A320 çok kaliteli.

1 Beğeni

Aerobask Embraer Phenom 300

1 Beğeni

Gençler X-Plane 11’den FSX: Steam Edition’a geçilir mi? Aylardır X-Plane 11 oynuyorum da 100 GB yer kaplıyor bilgisayarımda ama FSX 30 GB yer kaplıyormuş. Grafik olarak değil, mekanik ve realistik olarak hangisi daha gerçekçi?

Fsx çok eski ayrıca 32 bit. Xplanede kalmanızı tavsiye ederim.