WoTR - Euro Truck Simulator 2 - Almanya için Ticari Bağlantılar Etkinliği

11,258,249 / 50,000,000 tons olmuş. :smiley:
Boykot edin beyler yapmayın! :smiley:

2 Beğeni

Hayırdır abi ne boykotu? :joy:

Hediyeler ilerleme verilince dağıtılsa daha faydalı olabilirdi. Zor biter 50 milyon :smiley:

1 Beğeni

Kişisel olarak 348 ton destekte bulundum, sonra daha oyuna girmedim :joy:

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1

2 Beğeni

Sürekli ağır yük taşıyorum ama belli bir süre sonra ana harita sıkıyor yılbaşı etkinliği gelene kadar anca biter

Hedef 15 milyona düşürüldü :smiley:

2 Beğeni

İndirecekleri Belliydi zaten

SCS buna da bir blog yayınlasaydı :joy:
Kaputun altı vs

Nasıl güldüm haberi görünce :joy: 30, 40 milyonda değil hani direk 15’e sabitlediler. Hemen bitsin diye :smiley:

1 Beğeni
1 Beğeni

Bence 15.000.000 ton yapma sebepleri başka planları olduğunu gösteriyor. @Mci61’de dediği gibi 30, 40 milyonda olabilirdi. Hatta 20 milyon da olabilirdi.

baltıc geliyor

Aynen kara trenle geliyor.

1 Beğeni

son durum böyle

Hadi destek olmaya devam. Bir iki yük bırakın ağırından. Tamamlanınca volvo gelcek :smile:

1 Beğeni

Bu güne kadar hiç etkinlik yapmadım aceba 1 2 sefermi atsam ATS oynayanlar için şöyle 25 - 30 tonluk :joy:
VNL lerine kavuşsunlar yazık adamlara :joy::joy:

insanlar kendini istediği gibi kandırabilir ama ben yapmayacağım :smiley: inat inat inat inat gereksiz gereksiz gereksiz

3 Beğeni

En son instagramda 65k oluncada volvo geliyordu. :smiley:

2 Beğeni

@Baby Bu ondan daha mantıklı bir sebep :smile:

Başka alternatif yok. Yeni harita gelince giriyoruz, yeni araç gelince giriyoruz, birde etkinlik zımbırtısı var işte. Onu yapmak için giriyoruz. Daha napalım, yoksa nasıl yürür bu işler…

Ama saçma olan kişisel dorse eklendikten hemen sonra kişisel dorseden mahrum bırakıyor bu etkinlik insanları :neutral_face: yapılmama sebeplerinden biride bu olsa gerek :thinking:

1 Beğeni