WoTR - Euro Truck Simulator 2 - Almanya için Ticari Bağlantılar Etkinliği

abı telefondan ınternete baglayıp etsye gırersen oluyo f7 cekmeden de ben yaptım aracı yan yatırdım vırajda ınternetı kestım dorse ayrıldı benden sıfır kamerasına bastım sonra f9 bastım araç duzeldı sonra ınternetı bagladım kaldıgım yerden devam ettım oyle oluyor anca

Bu adı üstünde simülasyon ve gerçeğe uygun olması daha doğru. Gerçekte tırı devirince kolayca yola devam edip yükü teslim edebilir misiniz sizce? Kaldı ki MP’yi bir kenara koyarsak normalde tırı devirmek ya da çok ağır kaza yapmak beceri isteyen bir şey bana göre. Hız limitlerine uyarak gittiğimden beri bir kez dahi devirdiğimi hatırlamıyorum. Ne zaman ki aşırı hız yaparsanız o zaman devirme ihtimaliniz de artar doğal olarak. MP’de de simülasyon için EU1 var zaten. Ayrıca genele tavsiyem biraz gerçek hayattan videolar izleyip hızları ona göre uydurmanız. Hem daha zevki oluyor hem de kaza ihtimali çok çok azalıyor. YouTube’daki DrivingBro kanalını önerebilirim. Ek olarak; bir numaralı tavsiyem daima MP’den mümkün olduğunca uzak durmanızdır. Huzur SP’de :slight_smile:

Ağır tonajlı yüklerde 6x4 kullanıyorsanız eğer tahmin etmediğiniz bir virajda ağır tonaj çok saçma derecede yatıp devirebiliyor. Kişisel dorse daha beter hacı yatmaz gibi yatıp kalkıyor dengeyi bozuyor hız düşük olsa dahil. Ben mesela bu görevi yaparken 450 km lik yük aldım 80 km kala virajda dalgınlıktan birazda gecenin verdiği uyku halinden bariyere çıktım. Kurtulsam hasarsız bir şekilde devam edicem ancak kurtulamadım F7 çekmemle olduğu gibi işim iptal oldu F7 ye bence bir kerelikte olsa çekme hakkı vermeli. Gerçekçilik konusunda ise bence F7 gerçekçiliği baltalamaz yıllarca lojistik firmasında çalışan babamdan biliyorum buzlanan dağ yolunda kalıpta sağdan soldan yardım alanlar oluyordu :slight_smile:

Selçuk abiden de bir video geldi. Etkinlikte verilecek arka plan videosu paylaşmış.

3 Beğeni

hayda wot a noldu şimdi erişim yok yük yarı yolda kaldı

Başkalarına da olmuş bekleyin düzelir. 25 milyona düşürseler bari… ben artık ne olursa olsun girip yapmam soğudum…

düzeldi aynı :slight_smile: yapacakları tek şey var tonu km ye çevirmek

SCS gibi bir firma nasıl bunu öngöremez şaşırtıcı doğrusu. Bu işten hiç anlamayan birisi bile o rakamı çok bulurdu eminim :smiley:

Rakam çok değil sadece yeni bişey olmadığı için bir kaç teslimattan sonra insanlar sıkılıyor Baltık dlc çıktıktan sonra Baltıc ülkelerini olcaktı etkinlik şimdiye biterdi

bu etkinlikte verilen hediyeler artık sıradanlaştı biraz onun etkiisi var birde almanyanın tamamı yenilnemedi millet gitmedi eski yerlere sıkıcı oldu biraz an lamlı ve topluluk ile yapılacak ve karşılığında güzel hediyelerin verilmesi gerekiyor aksesuar iç/dış ve modifiye seçenekleri verebilir flama veya arka plan pek cezbetmiyor topluluğu scs yaratıcılığını ve tpluluğun ne istediğini iyi bilmesi lazım buna göre bir etkinlik iyi olur bende şahsen sıkıldım yani etkinliği yaarken baydı artık etkinlikler karşılığında güzel şeyler alamıyacağımız etkinlikleri topluluk yapmıyor

3 gündür 9 milyon ton değerlerinde seyrediyor. Artık iyice bıraktı millet, ilgi kalmadı. Çok çok yavaş ilerliyor. Ya birşeyler yapıp değiştirmeliler ya da iptal. Bu böyle gitmez :smiley:

2 Beğeni

İptal olmaz iptal etmeyi düşünseler şimdiye kadar yaparlardı o yüzden oyuna giren herkes etkinlik işi yapmalı

Bence diyecekler ki “bu etkinlik bitmeden DLC, tır bilmemde hiç birşey yok size hadi bitirmeyinde görelim” :joy::joy:

aynen böyle bir etkinlik yerine baltık dlcsi için almanya iskandinavya limanlarına teslimat yapın etkinlik bittiğinde baltık dlcsi yayınlanıcak deseler o etkinlik başladığı gün biterdi :smiley:

1 Beğeni

bu sorunu yaşan varmı aranızda
deli etti beni çünki

Bugün yaptım bir sıkıntı yaşamadım

İnternet koptuğunda buna benzer oluyo ama internet gelince düzeliyo.Harita modumu var abi ondan olabilir.

evet harita modu vardı
olabilir doğru

harita modundan dolayı kaynaklanıyor… promods dada oluyor…

1 Beğeni

Bu işleri yaparken herzaman harita modu ve dorse modu ( WOT işlerinde çıkan dorse modu ) Kullanmamaya özen gösteriniz aksi taktirde sorun yaşamanız olası…

1 Beğeni