WoTR - Euro Truck Simulator 2 - Almanya için Ticari Bağlantılar Etkinliği

En son instagramda 65k oluncada volvo geliyordu. :smiley:

@AhmetGLC Bu ondan daha mantıklı bir sebep :smile:

Başka alternatif yok. Yeni harita gelince giriyoruz, yeni araç gelince giriyoruz, birde etkinlik zımbırtısı var işte. Onu yapmak için giriyoruz. Daha napalım, yoksa nasıl yürür bu işler…

Ama saçma olan kişisel dorse eklendikten hemen sonra kişisel dorseden mahrum bırakıyor bu etkinlik insanları :neutral_face: yapılmama sebeplerinden biride bu olsa gerek :thinking:

Önce kişisel dorse ile harici sözleşmelerden teslimat yapabilme olanağı sağlansaydı bu etkinlik farklı boyutta ilerleyebilirdi. Hem bundan sebep hemde ilgi görmedi, bunun pişmanlığı varki hedef nasıl aşağı indirildi. Neyse sona yaklaşıldı yine öyle böyle.

Ya arkadaşlar bişe dicem kizacasunuz ama ne ediim…ben bu wottu gene anlamadm yada olmuyor yada bende sıkıntı var bak şimdi …
Almanyadan erfurttan aldım bi iş tamammi getirdim calaise saydı 1 oldu gene yaptım oldu araba alma yeri varya oraya basiyom oyle anliyom almanyami italyami neyse 10 farkli ulkeden 1 ulkeye yani almanyaya getiridim oldu işm bitti ama ben yardim etmek istiyorum goreve diye tekrar yaptim ama ne yaparsam yapayim bir türlu Saymıyor wott.italya sehirleri degil italyanin bir sehrinden alabiliyorum sadece almanyaya goturdugumde saydi ama wott işi bitmeden once tabi ama simdi yapiyorum bir turlu saymiyor ne yapmam gerek lutfen guzelce okuyup bi cevaplarsaniz duacınız olurum valla bi el atın bana da yaa.almanyada farkli sehirlerde aldim gene olmuyor arkadaş lutfen yardim edin dikkatlice okuyun

Olup olmadığını nereden biliyorsun?
https://www.worldoftrucks.com/en/ kendi hesabına giriş yapıp LogBook sayfasına bakar mısın bi’ ?

Yok abi yaa gene yok gene saymiyor en son yaptigimda 1 saat oldu

Aşağıdakileri tamı tamına yapıyorsan ve hala hata alıyorsan worldoftrucks support ekibine mail at.
Kendi aracın ile online sözleşme menüsünden iş al . (Tek seferlik ya da serbest çalış değil!)

Tabiki wott sozlesmesine giriyorum

Buradan ( support@worldoftrucks.com )onlara ulaş,sorununu lütfen yukarıdaki gibi dağınık anlatma ,yardımcı olmazlar / olamazlar.
Açıklayıcı ifadeler kullan.

Mesela en son aldigin yük neydi ? Bir de log book sayfasını atar mısın buraya? (Ekran görüntüsü)

Spam gibi olucak ama kusura bakmayın mail attım az önce güzelce anlattım dur bekle atıyom

Saymış zaten sıkıntı yok gözüküyor, mesele ne o zaman ? En son 2 /3 saat önce yük götürmüşsün.
Hedefte tamam ,10/10

Yok o değil onu normal yük taşımış gibi sayıyor hani yazıyo ya 10/10 oraya 11/10 yazmasi lazim…yani benim bildiğim öyle çunkü diyer gorevlerdede oyleydi…
Hedef tamamlansın sıkıntı yok benim amacım yardım etmek

Sana kim öğretmiş ise bunu selam söyle :grinning: Yok öyle bir şey bundan sonrası ana sayfadaki ilerlemeye eklenir.

Abi sen 10u gectinmi gectiysen 11 felan yaziyomu yada daha yukarısı

yazmaz…

Saçmalıyorsun…

Haa bak simd aklima geldi bu arada ben görevi bitirmeden önce yaptigimda atiyorum oyunda 12 veya 10 ulke varya o 1 tane ulkenin sadece 1 ŞEHRINDEN yaptigimda ilerlemistim ondan sıkıntı oldu bende

Dostum sen 10 tane yaptıysan boşver daha yapma, zaten bitti bitecek. Ortada bu kadar karışacak bir durum yoktu ama senin maşallahın var, akla gelebilecek herşeyi söyledin :smile:

Biliyodum böyle diceğinizi bitti boşver :grin: neyse dediğin gibi az kaldi bencede boşveriim ben en iyisi