WoTR - Euro Truck Simulator 2 - Almanya için Ticari Bağlantılar Etkinliği

Önce kişisel dorse ile harici sözleşmelerden teslimat yapabilme olanağı sağlansaydı bu etkinlik farklı boyutta ilerleyebilirdi. Hem bundan sebep hemde ilgi görmedi, bunun pişmanlığı varki hedef nasıl aşağı indirildi. Neyse sona yaklaşıldı yine öyle böyle.

3 Beğeni

Ya arkadaşlar bişe dicem kizacasunuz ama ne ediim…ben bu wottu gene anlamadm yada olmuyor yada bende sıkıntı var bak şimdi …
Almanyadan erfurttan aldım bi iş tamammi getirdim calaise saydı 1 oldu gene yaptım oldu araba alma yeri varya oraya basiyom oyle anliyom almanyami italyami neyse 10 farkli ulkeden 1 ulkeye yani almanyaya getiridim oldu işm bitti ama ben yardim etmek istiyorum goreve diye tekrar yaptim ama ne yaparsam yapayim bir türlu Saymıyor wott.italya sehirleri degil italyanin bir sehrinden alabiliyorum sadece almanyaya goturdugumde saydi ama wott işi bitmeden once tabi ama simdi yapiyorum bir turlu saymiyor ne yapmam gerek lutfen guzelce okuyup bi cevaplarsaniz duacınız olurum valla bi el atın bana da yaa.almanyada farkli sehirlerde aldim gene olmuyor arkadaş lutfen yardim edin dikkatlice okuyun

Olup olmadığını nereden biliyorsun?
World of Trucks kendi hesabına giriş yapıp LogBook sayfasına bakar mısın bi’ ?

1 Beğeni

Yok abi yaa gene yok gene saymiyor en son yaptigimda 1 saat oldu

Aşağıdakileri tamı tamına yapıyorsan ve hala hata alıyorsan worldoftrucks support ekibine mail at.
Kendi aracın ile online sözleşme menüsünden iş al . (Tek seferlik ya da serbest çalış değil!)

1 Beğeni

Buradan ( support@worldoftrucks.com )onlara ulaş,sorununu lütfen yukarıdaki gibi dağınık anlatma ,yardımcı olmazlar / olamazlar.
Açıklayıcı ifadeler kullan.

Mesela en son aldigin yük neydi ? Bir de log book sayfasını atar mısın buraya? (Ekran görüntüsü)

Spam gibi olucak ama kusura bakmayın mail attım az önce güzelce anlattım dur bekle atıyom

Saymış zaten sıkıntı yok gözüküyor, mesele ne o zaman ? En son 2 /3 saat önce yük götürmüşsün.
Hedefte tamam ,10/10

1 Beğeni

Sana kim öğretmiş ise bunu selam söyle :grinning: Yok öyle bir şey bundan sonrası ana sayfadaki ilerlemeye eklenir.

1 Beğeni

Abi sen 10u gectinmi gectiysen 11 felan yaziyomu yada daha yukarısı

yazmaz…

Saçmalıyorsun…

1 Beğeni

Haa bak simd aklima geldi bu arada ben görevi bitirmeden önce yaptigimda atiyorum oyunda 12 veya 10 ulke varya o 1 tane ulkenin sadece 1 ŞEHRINDEN yaptigimda ilerlemistim ondan sıkıntı oldu bende

Dostum sen 10 tane yaptıysan boşver daha yapma, zaten bitti bitecek. Ortada bu kadar karışacak bir durum yoktu ama senin maşallahın var, akla gelebilecek herşeyi söyledin :smile:

2 Beğeni

Biliyodum böyle diceğinizi bitti boşver :grin: neyse dediğin gibi az kaldi bencede boşveriim ben en iyisi

723.000 ton kaldı.

2 Beğeni

233.000 ton kaldı. Bugün biter mi beyler?

şimdi bu etkinlikte mesela 10 tane görevi yapınca hediyemizi aldık diyelim peki 10 tane dışında yine aynı şekilde istediğimiz kadar farklı ülkelerden Almanya’ya yük bırakabiliyoruz değil mi? Mesela hollanda dan 1 den fazla almanya ya yük götürüp bırakabilirim sonuçta 10 görevi tamamladım

Blog haberinde yazan bilgileri okumaya alışkanlık hale getirmeniz gerekiyor!

Kişisel görevinizde en az 300 km mesafedeki 10 teslimatı(farklı ülkeleden Almanya’ya ya da Almanya’dan farklı ülkelere şeklinde) yapacaksınız.(İlk hediyeleri alacaksınız).Kişisel görevinizi bitirip topluluk hedefi(15 milyon ton yük taşıma) için ise mesafe sınırı ve farklı ülke(farklı ülkeleden Almanya’ya ya da Almanya’dan farklı ülkelere şeklinde) şartı yok. Daha kısa mesafelerde çalışabilirsiniz. Aynı ülkelerden Almanya’ya taşıyabilirsiniz. Bu tamamlanınca diğer hediyeleri alacaksınız.

1 Beğeni

uok bıtmez bugun kaç gunden berı takıp edıyorum akşamları bı hızlanıyor sabaha yavaslıyor bıtmez bugun asla ha herkes ilk baştaki gibi ılerlerse bıterde 1 gunde 2-3 mılyon taşınmıstı sımdı bınlerce taşınıyor bıtmez yanı