WoTR - Euro Truck Simulator 2 - Almanya için Ticari Bağlantılar Etkinliği

WoTR - Euro Truck Simulator 2 - Almanya için Ticari Bağlantılar Etkinliği

SCS Software, ETS 2’nin yenilenen Almanya haritası için World of Trucks üzerinden yeni bir topluluk etkinliği başlattı.

7 Beğeni

Yemekten sonra videoyu çekicem bir engel olmazsa gece yayında olur. Pazar akşamı kısaca bahsedilir EAA Map oynamaya devam edicem çünkü :slight_smile:

2 Beğeni

Bu etkinlik daha kısa sürede biter sanırım,çünkü ets oynayan daha fazla…

SelamünAleyküm arkadaşlar bi sorum olacak…
Bu etkinliği tamamladım ama sadece 3 bayrak flama ve 1 tane ev gibi bir şey geldi köpek gelmedi nasıl olucak bu iş bilen varmi zahmet olmassa sitede yeniyim pek bir şey bilmiyorum da

Aleykümselam hg bu kazandığın hediyeler 10 tane görev yaptığın için kazandıkların diğerleri toplamda almanyaya 50,000,000 ton yük taşındığında verilecek

1 Beğeni

Haberde cevabı yazıyor. Dediğin ödül topluluğa verilen bir ödül şu an aldıklarım personel yani kişisel ödüller.

1 Beğeni
1 Beğeni

Teşekkürler de son 2 sorum olucak cevablarsanız mutlu olurum…
1.ben etkinliğı tamamlamadan önce atıyorum italyadan yük aldım almanyaya getirdim ama saymadı nede oldu bu bilen varmı 5 kez 760-800 km arası taşıdım zaten 90 geçilmiyomuş harab oldum yollarda sadece farkli ülkelerden almanyayamı oluyor?

2.şu anda etkinlik tamamlandı ama gene aynı getirip götürdüğüm yerlere atsam seferimi wot a katkım olurmu yoksa gene farkli ülkelerden(şehir değil) almammı gerek zahmet olmassa bi cevabınızı alırım

İlk defa bir etkinlikte şans yüzüme güldü…Kısa günün karı :smiley:

6 Beğeni

Sorularının cevabı zaten haberde yazıyor…
Farklı ülkelerden (Yalnız 1 kez sayılıyor) almanyanın herhangi bir yerine (bir çok kez olabilir ) teslimat yapacaksın.
Yukarıdaki personel hedefin için…
Aynı ülkeden yapıp durman global hedefe aktarılır sorun değil.

1 Beğeni

Kişisel ilerlemenizde sayılmaz, evet . :+1:
Global ilerlemede kaydedilir sorun yok.

1 Beğeni
Etkinlik Canavarı

1 Beğeni

Bende bitirdim her zamanki gibi bayraklar yine şansıma para etmedi 1 saatle 34 tl yi kaçırmışım sanırım :smiley:

Son görevi aldık hadi hayırlısı…

Son Görev

1 Beğeni

1 saatle 34 tl yi kacirmisim derken. sizden once biterenlere Almanya bayraginimi verdiklerini dusunuyorsunuz ?

2 Beğeni

Bayrağın ne olduğuna dikkat etmedim bu tarz etkinliklerde ilk alındığından itibaren ürünler daha değerli oluyor pazar da örneğin bana gelen bayra 3 liraymış 0.60 krş düşmüş ben alana kadar. Ancak bunda böyle gerilerek cevap vermenizin anlamını anlamadım düşünsem ne farkeder imha eder tarzda yazmak yerine özel olarak verilebiliyor tarzında yazılabilir sanırım.

@Merta gerilerek yazmak mi ! onu nereden cikardin ! (ben burada herkese cevap yada soru sormakla ugrasiyorum benim isim bu ) sana sadece bir soru sormustum. 34 TL yi nereden nasil kacirdigini merak etmistim. ama sen konuyu hem biraz acip hemde bana laf yetistirmekle karisik cevapladin. neyse sana bu konuda birseydemiyorum yanlis anlamis olabilirsin diye dusunuyorum. beni taniyinca kendi yaptigin hatayi anlarsin.

2 Beğeni

Siz bana bir soru sorup bunuda biraz alaylı bir tarzda birazda imhalı tarzda sorduğunuz zaman bu sorunuzu tabiki cevaplarım buna laf yetiştirme denmez. Anladığım kadarıyla adminsiniz bildiğiniz gibi burası bir forum ortamı sizin yazdığınız soruya karşılık tabiki bende cevap verebilirim bu laf yetiştirme olarak görülmesi anlamsız. Bana bu konu hakkında bir şey demenizide anlamam mümkün değil zaten. Sizi tanıyıp tanımam fikirlerimi değiştiriceğini düşünmüyorum. Sizinle farklı görüşte olduğum içinde banlarsanız anlarım zaten :slight_smile: Eğer bana ordaki bayrak özel bir bayrak veya herkese verilmeyen bir bayrak tarzında normal bir soru sorsanız ne ben size tepki gösteririm nede bu kadar yazmam sebep olur sadece soru sorma tarzınız çok sivri.

Selam millet konuyu gördüm geldim @merta ve @gampue sizin tartışmanızı gördüm de kısa ve öz olarak söyliyim 34 tl ilk satış fiyatıdır yani ilk önce yapan veyatta önceden yapmış ama ilk satanlar pahalıdan koyar ama kimse almaz yani alan olursa yurt dışından alırlar bunun dışında ürünü çokça insan pazara koyarsa o ürünün fiyatı düşer bu her zaman böyledir yani tartışmanız birbirinize kötü bi şekilde hakaret edermiş gibi yazmanız yanlış.

son 3 görev. onları da bitirip gelen hediyeleri satıp paraya çevireceğim. oregon dlc için cüzdan da birikim yapıyorum :smiley: