Truckers of Europe 3 (ana konu)

Bu form eksikleri ve bugları bildirmek için açıldı di mi?Ben de onlardan bahsediyorum.

Onları Discord’da yapacaksınız.

1 Beğeni

@bertan06 Abi Şantiye Haritasında garaj olacakmı acaba veya haritaya gelip giden kamyonlar ve ortam sesleri gibi özellikler eklenecekmi ?

Geçme o zaman burası bildirme merkezi değil. Bunca insan boşuna mı laf anlatıyor?

Bertan Abiden Bilgi Almak İcin Bugları Bildirmek ve Konuyu Doldurmak Icin Değil

@bertan06 Tüm tırlara led döşeme ve ön ızgarayı komple boyama ne zaman gelir?

:sunglasses:

21 Beğeni

Bertan abi bu Yeni gelecek güncelleme ne zaman gelebilir yanıtın için teşekkür ederim iyi çalışmalar diliyorum

Bu alt Ss deki Sehir Yeni mi

Güzel olmuş elinize sağlık.Kolay gelsin tüm ekibe.

Züriche benziyor ama bilemiyorum yeni olabilir.

Abim, elinize emeğinize sağlık. Güncelleme efsane geliyor vallahi. Oyuna laf edenlere aldırmayın ve bu projeye devam edebildiğiniz kadar edin. Wanda software camiası olarak yağtığınız işlere hayranız. Vallahi Scania efsane duruyor, şantiye alanları gibi yerler beni benden alır zaten bu tür oyunlarda ve hele ki fizikleri güzelse. Umarım bu şantiyeyi Rt legend 1 ile gezmek nasip olur. İyi günler dilerim :grin::crown:

1 Beğeni

Prague orası

1 Beğeni

Prague Bu şekilde değilki

Elinize sağlık mobilin en iyi simülasyon oyunu oluyor bu oyun başarılarınız daim olsun :ok_hand:t3::sunglasses:

3 Beğeni

Fotoğraftaki şehrin prague olmadığına mı kanaat getiriyorsunuz :grin:

Prague Gidiş Geliş Değilmi Hem Prague Bu Şekilde Değil

Bertan hocam çekicimizi garajlar arası taşıyamıyor muyuz bahsettiğim şey Frankfurt taki çekicilerimi Stuttgart taki garajıma taşıyıp Frankfurt garajını satmak için soruyorum

Bu yeni şantiye haritası gerçekse hangi şehir üzerinde olduğunu bilen varmı?

1 Beğeni