Truckers of Europe 3 (ana konu)

Frankfurt burasi

@gampue abi bakarsan sevinirim.

1 Beğeni

@bertan06 Abi hiç oyundaki bazı kamyonlara abs , şerit takip sistemi yada acil frenleme sistemi gibi şeyler düşündünüz mü yada düşünür müsünüz? Eski bir oyunda acil frenleme sistemini görmüştüm çok hoşuma gitmişti.Bir sakıncası yoksa merak edenlere oyunun adını veya videosunu atabilirim.

1 Beğeni

frankfurt burası bence

frankfurt orası galiba ama biraz farklı gibi geldi bana

Reis evet yahu Frankfurt. Ben biraz evlerden dolayı prague sanmıştım ama Frankfurt burası haklısınız

Beni bu konuda bilgilendirebilecek birisi varmı?

Keşke oyunda öyle bir sistem olsa ama BENİM BİLDİĞİM KADARI İLE maalesef yok :frowning:

1 Beğeni

Teşekkürler

Birde bertan hocam trafikteki araçlar şeritler arası geziniyor ve gelip şeridime girip bana çarpıyor bunun yüzünden kaç defa kaza yaptım betada çözerseniz çok sevinirim

Yapay zekâ ile alâkalı dinamikler geliştirilme aşamasında olduğu için trafikteki araçların bazen garip davranmaları normal şu aşamada. İlerleyen güncellemelerde daha da iyileştirilecek.

7 Beğeni

Bertan abi valla güzel ilerliyorsunuz elinize sağlık :ok_hand:t2: şu Scania için led döşeme olacakmı? Aynı Dawn DF gibi. Cevaplarsan sevinirim teşekkürler :crown:

Bir mobil oyun için bunun daha ilerisi Grand Theft Auto IV’ün mobil oyununun çıkması olacaktır, bir mobil oyundan beklenebilecek kriterleri fazlasıyla aşmışsınız bertan hocam.

şeyh uçmaz mürit uçurur vakası resmen inanılmaz

6 Beğeni

Maşallah hocam :neutral_face:

Biraz mübalağa yaptım hasan hocam, yorumu gören merak edip neymiş acaba bu oyun demeli :grinning:

Bertan hocam Stuttgart taki bu alanı genişletme şansınız varmı bu tarz dorseleri parketmek için çok fazla manevra yapmamız gerekiyor

2 Beğeni

O dorse hatırladığım kadarıyla oraya sığmıyor zaten
Alındığı zamanda çıkmıyor yardım tuşuna basmak gerekiyor

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

4 Beğeni

Are you using unity program?