Truckers of Europe 3 (geri bildirim)

Bu konu “Truckers of Europe 3 (ana konu)” adlı konuda geri bildirim mesajları yoğunluğu yaşanması nedeni ile açılmıştır. Diğer konuyu geri bildirim mesajları harici kullanınız.

Geri bildirimler Discord kanalından yapılmaktadır. Herhangi bir sebepten dolayı Discord kullanamayanlar bu konudan yazsınlar.

Discord :arrow_lower_right:

Oyunun mağaza sayfalarına gitmek için :arrow_lower_right:

http://www.wandasoftware.com/

2 Beğeni

Temizleme Render hızının Yavaş Olması Ve Yıkadıktan Sonra Plaka Ve Tabelaları Temizlemesi Cihaz Model: Redmi Note 8 Pro
Oyun Versiyonu:0.36.7 BETA
Android Versiyonu: Android 11 R
Rota/Şehir: (Harita Hataları İçin)
Araç /Bina/Kamyon/Dorse:(Modelleme Hataları İçin)
Sorun/Hata: Temizleme Render hızının Yavaş Olması Ve Yıkadıktan Sonra Plaka Ve Tabelaları Temizlemesi
Ekran Fotoğrafları/Kayıt:27/03/2023 23:30

Video çekiyorum kanalım için. Maalesef rüzgar türbini kanadı taşıdım ve park etmeye çalışırken arkamda biraz mesafe olması gerekirken garaj park alanı içine giriyor. Rüzgar türbini kanadı için park mesafesi biraz daha önde olsa daha iyi olur, teşekkürler. Bu arada bu hatayı çok sayıda kişi almış bu yüzden cihaz vs. Belirtmeme gerek yok. Yer: frankfurt

Hocam sadece burası değil nerdeyse tüm teslimat alanları çok dar uzun dorseler sığmıyor park etmek için 5 dk ileri geri yapıyorum

Buda bir örnek

Çokyaşadım hiç uğraşmadan oto park ediyodum her seferinde

hocam daha hızlı level yükseltmek için aracı park etmek gerekiyor, park alanını genişletme en azından bir kenara not edilse daha iyi olur

1 Beğeni

Aynen katılıyorum

Video çektiğim için olmuyor Abdullah.

1 Beğeni

Cihaz Model: Redmi Note 8 Pro
Oyun Versiyonu:0.37BETA
Android Versiyonu: Android 11 R
Rota/Şehir: (Harita Hataları İçin)
Araç /Bina/Kamyon/Dorse:(Modelleme Hataları İçin)
Sorun/Hata: araöların olmadık yerlerde gitmesi ve devrilmiş bir şekilde ilerlemesi
Ekran Fotoğrafları/Kayıt:30/03/2023 18:20

2 Beğeni

Picsart_23-04-12_05-33-57-115
Biz aslında yoğuz

Bertan hocam üst bar için bu ledlerden gelebilirimi çok şık olur

3 Beğeni

Son güncelleme den sonra droplar arttı kontrolü tamamen kaybetmeme yol açıyor sadece bende mi oluyor anlamadım

3 Beğeni