Truckers of Europe 3 (ana konu)

Züriche benziyor ama bilemiyorum yeni olabilir.

Abim, elinize emeğinize sağlık. Güncelleme efsane geliyor vallahi. Oyuna laf edenlere aldırmayın ve bu projeye devam edebildiğiniz kadar edin. Wanda software camiası olarak yağtığınız işlere hayranız. Vallahi Scania efsane duruyor, şantiye alanları gibi yerler beni benden alır zaten bu tür oyunlarda ve hele ki fizikleri güzelse. Umarım bu şantiyeyi Rt legend 1 ile gezmek nasip olur. İyi günler dilerim :grin::crown:

1 Beğeni

Prague orası

1 Beğeni

Prague Bu şekilde değilki

Elinize sağlık mobilin en iyi simülasyon oyunu oluyor bu oyun başarılarınız daim olsun :ok_hand:t3::sunglasses:

3 Beğeni

Fotoğraftaki şehrin prague olmadığına mı kanaat getiriyorsunuz :grin:

Prague Gidiş Geliş Değilmi Hem Prague Bu Şekilde Değil

Bertan hocam çekicimizi garajlar arası taşıyamıyor muyuz bahsettiğim şey Frankfurt taki çekicilerimi Stuttgart taki garajıma taşıyıp Frankfurt garajını satmak için soruyorum

Bu yeni şantiye haritası gerçekse hangi şehir üzerinde olduğunu bilen varmı?

1 Beğeni

Frankfurt burasi

@gampue abi bakarsan sevinirim.

1 Beğeni

@bertan06 Abi hiç oyundaki bazı kamyonlara abs , şerit takip sistemi yada acil frenleme sistemi gibi şeyler düşündünüz mü yada düşünür müsünüz? Eski bir oyunda acil frenleme sistemini görmüştüm çok hoşuma gitmişti.Bir sakıncası yoksa merak edenlere oyunun adını veya videosunu atabilirim.

1 Beğeni

frankfurt burası bence

frankfurt orası galiba ama biraz farklı gibi geldi bana

Reis evet yahu Frankfurt. Ben biraz evlerden dolayı prague sanmıştım ama Frankfurt burası haklısınız

Beni bu konuda bilgilendirebilecek birisi varmı?

Keşke oyunda öyle bir sistem olsa ama BENİM BİLDİĞİM KADARI İLE maalesef yok :frowning:

1 Beğeni

Teşekkürler

Birde bertan hocam trafikteki araçlar şeritler arası geziniyor ve gelip şeridime girip bana çarpıyor bunun yüzünden kaç defa kaza yaptım betada çözerseniz çok sevinirim