Truckers of Europe 3 (ana konu)

SİGMA ABDULLAH sksksks

5 Beğeni

@bertan06 Abi Bu Oyunda Bir Bug Var Çok Rahatsız Oluyoruz Önümüze Araç Ișınlanıyor Ve Çarpıyoruz Bazende Araçlar Sağ Sol Yapıp Ters Șeride Giriyor
Bu Hattanın Düzeltilmesini Temmeni Ederim.

3 Beğeni

Ne kadar doğru :smiley:

2 Beğeni

Bu Seferde Discord dan Soru Yağmuruna Tutacaktınız Aynı Şey Değilmi ?

bu konu uzerinden surekli uyari geliyor admin paneline, @Abdullah_Cetintas ve @Yi10_git 1 hafta ceza aldilar sacmalamayi ve burayi cocuk bahcesine cevirmekten vazgecin.

6 Beğeni

Yapay zeka araçlarında çok fazla bug var kimi ben şeride girerken çarpıyor takla attırıyor kimi yolda giderken birden önü bomboşken duruyor arkadan çarpıyorum kimi de fotodaki göründüğü gibi oluyor.

1 Beğeni

Bertan Abi Bu Scanialar hata düzeltmesi güncellemesindemi gelecek ? Peki ne kadar olacak fiyatları ?

1 Beğeni

Şu hesabını sil de şu forumdan git sizin yüzünüzden konu kilitleniyor, yahu adam demedi mi güncelleme ile ilgili soru sormayın bir gelişme olduğunda yazıyoruz diye niye devamlı ısrar ediyorsunuz. Ayıp.

4 Beğeni

Bu Yeni Gelen Guncellemeyi Oynayan Varmı Ne Gelmiş ?

Hata düzeltmeleri güncellemesi gelmiş teşekkürler yapımcılar.

Araçtan indiğimizde yapacağımız işler olsun.Mesela dorse park ayağını dorseyi taktıktan sonra kaldırabilelim çıkardıktan sonra indirebilelim,yakıt alırken pompayla doldurabilelim,zıplama tuşu eklensin bazen çıkamadığımız yerler oluyor ve oyundan çıkıp girmek zorunda kalıyoruz.

Güncellemeden önce farlar daha çok ışık veriyodu güncellemeden sonra ışık çok az yanıyor.

Polish_20230317_151239229
Doğru yönde ilerliyorum ama navigasyon geliş yönünden yük götüreceğim yere rota çizmiş.Ve dorseyi alıp çıkardıktan sonra navigasyon hala yoldan rota çizmek yerine direkt dorseye doğrudan çizgi çiziyor.Lütfen navigasyondaki bugları düzeltin.Ve haritaya girip istediğimiz yeri işaretleyip gidebilelim.Yakıt istasyonlarını ve dorse garajlarını işaretleyip dorsesiz bir şekilde navigasyonun çizdiği rotadan gidelim.Lütfen yazdıklarımı ekler misiniz?

Neler geldi anlatayım.Yapay zeka araçlarına tır,kamyonet ve minibüsler eklendi.Dorselere çeşitlilik geldi.Yeni gelen dorseleri yazayım;Beton bloklar,çimento,kömür ve çakıl yükleri geldi.Ondan sonra birkaç şehirde bir dorse garajı daha eklenmiş birkaç şehir bi tık büyütülmüş.Madene çevre sesleri eklenmiş hepsi bu kadardı.

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

1 Beğeni

Maden yolunda şöyle bir hata var emulator kullanıyorum emulator kaynaklımı bilmiyorum

3 Beğeni

Sezer kankam o bende ve herkeste var sebebi betada olduğundan.Simulasyon Türk demişti lastik izleri zaman zaman böyle havada ya da yerlerde çıkıyor diye.Oyun betadan çıktıktan sonra düzeliyor o buglar.

Söylemesi Ayıptır Ama Daha Konuşucakmısın ?

Valla buglar ve eksikler olduğu sürece evet bi skınıtı mı var?

Şunu anladım ki simparkta yeterli sayıda/düzeyde moderatör yok. (En azından bu konu da) 3-5 tane avel sürekli konuyu bulandırırken, hiç bi işe yaramayacak olan uyarı ve kısa süreli ceza yöntemini kullanıyorlar. Ki bunu dile getirdim diye muhtemelen ben de ceza alacağım. Daha önce de oldu çünkü. Siz yinede bu arkadaşların yasaklanacağına dair umutlarınızı yitirmeyin.
#elbetbirgün